Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum chat

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zagrebe je 1/3 Hrvatske. Dobar dio Hrvatske je i Istra koja dobro stoji, dijelovi Dalmacije gdje bi sutra otišao bez problema i sl. Isto tako Hrvatska nije samo ratom uništena Slavonija ili opustošena Lika.

Sve je to relativno.

Comment

• Originally posted by XXX View Post
      Zagrebe je 1/3 Hrvatske. Dobar dio Hrvatske je i Istra koja dobro stoji, dijelovi Dalmacije gdje bi sutra otišao bez problema i sl. Isto tako Hrvatska nije samo ratom uništena Slavonija ili opustošena Lika.

Sve je to relativno.
      Slavonija,Lika,Zagorje,Podravina,Bilogora.......
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

Zagrebe je 1/3 Hrvatske..
        Nisan znao da Rvatska ima 2,5 miliona ljudi
        Na wikipediji piše 4,2 :razmišlja:

Taj Zabreg i sloj ljudi koji žive kvalitetno, Europski je možda 1/5 ove države, dakle brutalno mala manjina.
        Ubaci još i Primorje i sreću da je dalmatincima Bog dao more i sunce - 25 % ljudi živi donekle normalnim životom do vrlo dobrog, 50 % živi loše a ostalih 25 % živi u neimaštini, siromaštvu i bijedi.
        Last edited by Abacus; 11-07-2018, 19:54.
        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• 1/3 hrvatske u vidu ukupnog udjela u gospodarstvu, nije ni po stanovništvu daleko ako se pribroje Zaprešić i V. Gorica koje su "do nedavno" bile unutar Zagreba.

Comment

• Zdrmo sam se brufenom, još jedan ujutroi i ajmoooOOOoo

Hočeš razgojniče !

Comment

• dobio sam besplatno putovanje balonom, osječam da lebdim

malo krokodila
              malo eroina
              oj moja domoivono
              prokleta si bila

Comment

• Kako sport lomi granice,podrska stize sa svih strana svijeta za nase igrace......
                Dojma sam da je jako malo onih koji zele da pobjedi Francuska dok je vecina za nasu pobjedu

Comment

• Jbni mobilni internet....sinoc imao gigu prometa sad na 195mb a naravno da ne gledam video....

Comment

• Idemo rucat i tv je na hrt1 i krene nekakvo smece od turske ili sta vec serije i skuzim da u 2.5 godine nisam vidio niti jednu tursku ili slicnu seriju.....nikad ovdje nece bit drukcije.

Comment

• Bute vidjeli da bu nakon ovog prvenstva da bu afrička dijeca imala hrpu hrvatskih dresova i igrala nogač u njima.

Comment

• Kad su zatvorili birtiju otišli smo do kola i priko FM transmitera puštali Tonsona.
                        Ali nemam na 4ci onako ko pravi Rvat folder "muzika za auto" u kojoj se nalaze nAradnjački hitovi, već mi je sve izmješano.
                        Krene Kletva kralja Zvonimira a onda Ravno do Kosova od Marte Savič, krenu Prijatelji a zatim "troši me slobodno ima me dovoljno" od Jane.

Čuo san da Srbijanci imaju smjer na kojem možeš postati diplomirani DJ.
                        Jučer san diplomirao. Bio je to jako zahtjevan posao.
                        Moraš pazit da ne krenu stvari zbog kojih bi mogao dobiti bocom po glavi od osoba koji će za tjedan dana to slušati u bilo kojem nočnom klubu.

Jako je teško živit u ovoj državi.

EDIT - jel iko sipao gorivo na dug ? Jel to uopće postoji ?
                        Jučer san strusio 100 kn, dakle za hranu nemam sve do 8. miseca ali to je manje bitno, samo da ne moram put posla sa biciklom.
                        Uopće da se probudim sa saznanjem da moram sat vrimena pedalirat i fizički se potrudit da dođem RADITI... nedo Bog nikomu takvo zlo
                        Last edited by Abacus; 12-07-2018, 22:58.

Comment

• https://www.vecernji.hr/sport/najlu-...vatske-1258091

država za poželjeti

Comment

• https://www.vecernji.hr/vijesti/mrac...asilja-1258110

napredna zapadna demokracija...

Comment

Ovu informaciju je stavio jedan ex kolega iz Walesa na fejs kada su Englezi izgubili.....nevjerovatno.
                              Inace Britanci nisu nista napredniji kulturno od nasih ljudi.....bar ovi koje sam ja upoznao i radio sa njima.

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
                                Kad su zatvorili birtiju otišli smo do kola i priko FM transmitera puštali Tonsona.
                                Ali nemam na 4ci onako ko pravi Rvat folder "muzika za auto" u kojoj se nalaze nAradnjački hitovi, već mi je sve izmješano.
                                Krene Kletva kralja Zvonimira a onda Ravno do Kosova od Marte Savič, krenu Prijatelji a zatim "troši me slobodno ima me dovoljno" od Jane.

Čuo san da Srbijanci imaju smjer na kojem možeš postati diplomirani DJ.
                                Jučer san diplomirao. Bio je to jako zahtjevan posao.
                                Moraš pazit da ne krenu stvari zbog kojih bi mogao dobiti bocom po glavi od osoba koji će za tjedan dana to slušati u bilo kojem nočnom klubu.

Jako je teško živit u ovoj državi.

EDIT - jel iko sipao gorivo na dug ? Jel to uopće postoji ?
                                Jučer san strusio 100 kn, dakle za hranu nemam sve do 8. miseca ali to je manje bitno, samo da ne moram put posla sa biciklom.
                                Uopće da se probudim sa saznanjem da moram sat vrimena pedalirat i fizički se potrudit da dođem RADITI... nedo Bog nikomu takvo zlo
                                Koliko ti je novaca sveukupno ostalo?

Comment

Working...
                                X