Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum chat

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (3 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Na provjereno procesljani lazni stanovi pripadnika HVO-a..
    Neki su legit a neki nemaju status HVO-a i dobili stanove
    u elitnom djelu Zagreba...

i jos jedan slucaj sa likom sto je izvuko pola milje kune na laznom predstavljanju da ima leukemiju...

Comment

• Hoče li više to gorivo poskupjeti za pošteno ?
      Šta vrijedi 10 lipa gore kada to neće smanjiti broj vozila na cesti ?

Dignite ga više na 20 kn da kola napokon postanu luksuz.
      Danas ljudi u pučke kuhinje dolaze sa kolima, oni koji ne rade voze se s kolima. To prometalo tek triba postati luksuz jer danas nije.
      Prvi dajem 10 kn dnevno više za litru goriva ako se gužve prepolove.
      Dignite sve gore, nemeru oni toliko dignut koliko ja mogu platit.
      I jedva čekam ta autonomna kola. Uopce mi se neda pritiskati papučicu gasa i obračati pažnju u 7:30.
      Želim eventualno oprat zube ujutro, leć u kola i još odspavati pola sata dok me voze na posao.

Veselim se budučnosti ko mala beba.
      Last edited by Abacus; 12-10-2018, 09:01.

Comment

• https://m.vecernji.hr/amp/vijesti/no...-upute-1275604

ovi se drogiraju
        trebat ce tutorial za tenkanje

Comment

• https://www.youtube.com/watch?v=NIOXZcG6oI8

3:20 min

Ovoj živučoj legendi zabranili su nastup u Puli

Comment

• U prosjeku 10ak puta dnevno pročitam na različitim mjestima tekstove sa čuđenjem i upitom "zašto ima 150 000 ljudi na burzi a nitko ne želi raditi" i "zašto strani radnici također izbjegavaju Rvacku"

Da li je moguće da su ljudi takve budale da ne razumiju osnovne osnove od osnova ekonomije pa da se svaki dan pitaju jedno te isto ?

Eo ovi na RTl Danas će "otkiti" zašto je to tako. Nakon reklama.

LOOOL

Comment

• https://www.24sata.hr/sport/bbb-dina...akljade-594841
              ohohoho, tko bi rekao. Nadam se da će tako biti i vijest da ovi koji šaraju lijepe zgradu odgovaraju, pa onda ostali koji rade štetu na bilo koji način.

Originally posted by mullet View Post
              Pročitao sam ovu vijest o anesteziji iz bolnice i još jednu što ste linkali. I onda iako sam si sto puta rekao da ne čitam skrolam dolje na komente. Kakvi su to komentari to je čisti otrov na tim portalima. Pitam se na šta liče ti ljudi koji to pišu. Zamišljam ih onako kao neke rednecke. Dno dna.
              što očekivati od hrpe fejk profila? Suvislu raspravu? Pola toga su ti i plačenici raznih stranaka koji dobe xy lipa po komentaru, lajku itd.
              Ima nekih vhunskih trolova, ali u načelu vidiš svu inteligenciju na jednome mjestu. Najbolji su oni koji ni ne pročitaju članak Ali glavno da se pljuje, uvijek i po svima.

Comment

• https://www.youtube.com/watch?v=zHfDovSCU-Y

@Pepsi - pogledaj tko je "međunarodni advokatski tim" iz naslova videa
                Stari moj kada se Rvacki odvjetnici oslonjavaju kao međunarodni "istražitelji" i utjerivači pravde... po defaultu ti dođe da bljuješ...

Vidio sam Davora Dragićevića u BL kad sam bio. Doslovno svake sekunde ljudi dolaze do njega i slikaju se, daju podršku. Čovjek ne skida cigaretu iz usta.
                Ja iskreno ne znam što bi mislio, s jedne strane opasno je tvrditi da su ovakve stvari predmet političkih igara jer je suludo pomisliti da lik iskorištava smrt sina zaradi neke koristi a s druge - sve što priča nema smisla.
                Silovati i ubiti čovjeka od strane policije ? Di je tu motiv ?
                Meni to nekako "smrdi" na sredinu - dečko je napravio nešto nezakonito a ovi su ga pretukli i prekoračili ovlasti te kasnije ubili da smetnu dokaze.
                Last edited by Abacus; 12-10-2018, 21:03.

Comment

• nezz fkt što da mislim. Danas te više ništa ne može iznenaditi i šokirati. Pa pogledaj kaj se događa. Mater prodaje kćer pedofilu za drogu, ovaj siluje i ubije novinarku, oni uđu u finu izvade uzi i pobiju zaštitare. Nije mi nevjerovatno da murija tako što napravi. I to sam vrh. Pa pogledaj kod nas vrh murije. Nestane spis, ovaj zove da puste neki kamion. iz vrha murije, drugi prijavi dobije otkaz.
                  I ja ne vidim motiv, ali u nakaradnim glavama ni ne trebaš motiv ponekada.

Comment

• Kakvi ljepi dani...znam da su uzrokovani globalnim zatopljenjem.....ali svejedno uzivam
                    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Nakon 3 dana nerada na posao

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                        Nakon 3 dana nerada na posao
                        Opusti se, u radu je spas

Comment

• Originally posted by iggyman View Post

Opusti se, u radu je spas

Comment

• Never say no to Jesus

Comment

• Želim da me utješite i kaete da i vi također nemate perilicu rublja koja istovremeno i suši veš.

Znači... jučer navečer stavim veš da se suši, još nije suvo.
                              Uopče mi se neda manevrirati, nositi, gledati, štrikati veš. Jbnti sve, pa od slobodnog vikenda POLA vremena ode na te pizdarije.
                              U Berlinu je Šljamsung prikazao neku "peglaonicu". Staviš veš unutar stroja na vješalicu i on ti ga prodrma i navodno je speglano. Kada se pojavi na tržištu prvi ću ga imati.
                              Kakvo peglanje, pranje, pospremanje... pa ko voli radije to nego pogledati film ? Ja ne kužim...

Pričao je netko ovdje da se osječa sretno kada očisti za sobom.

Eo, ja čistim, mrtav sam umoran i nisan zadovoljan što sam "nešto" napravio nego ljut i ogorčen što sam umjesto spavajući ili zadovoljavajući vlastite potrebe - čistio.
                              Bačeno vrijeme.
                              Hjooj da imam dobru plaću. Ne bi suđe oprao za sobom. Platiš ženi da očisti kuću i gotovo.
                              Samo mi je retardirano ono kda ljudi nose veš u praonice. Tu izgubim više vremena, novaca i živaca nego da sam stavim da se pere.

Da volim kuhati - bio bi kuvar
                              Da volim peglati, spremati, čistiti - bio bi domačica i čistačica
                              Last edited by Abacus; 14-10-2018, 14:59.

Comment

• lol samo perilica rublja ves mi se susi u sobi /balkonu old school

Comment

Working...
                                X