Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum chat

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Picek View Post

Ovisi gdje servisiraš Hyundai. Inače idem kod Birta u Dugo Selo i jeftiniji je dosta od konkurencije. Prvi redovni servis nakon 2 godine bio je 940kn što mi se ne čini puno. Idem jednom u dvije godine jer je servisni interval dvije godine ili 30.000km. S obzirom da se ne vozim puno, onda za mene vrijedi ovo za dvije godine. Godinu koju preskačem servis promijenim samo ulje i filter, niš drugo.
    U Afru u Rijeci su redovni servisi jednom godišnje, znači ulje i filteri po normativu, bili oko 1500 kn. Meni su za hondu oko 1000 kn. Jednom su mami prodali foru da su radili veći servis i platila je bila 2500 kn, jedina razlika je bila to što su napucali ne znam koliko sati rada na tom autu (a da promjene iste stvari). Na žalost hyundai iz tog razloga više ne bih kupio. Navodno i KIA u Rijeci ima loš servis, a ni Mazda s Autohrvatskom nije neka sreća. Najpošteniji automehaničar kojeg sam upoznao je prije ima daweo zatim chevrolet, sada na žalost drži fiat. Rijetko poštena i korektna osoba, pravi čovjek.

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

Hmm... Hondu sam gledao među prvim alternativama Auris-a (da mi se sviđa unutrašnjost 1. verzije ne bi ni razmisljao o drugim autima) ali izvana mi nije sjeo. Dat cu mu sansu malo cu pogledqt sta se nudi
      Bas čudno, ne mogu vjerovati da je servis honde jeftiniji od hyundaia. Pa meni je kolega pricao da su rezervni djelovi za hondu jako skupi.
      Možda mali servis ali kada ode neki dio mislim da je honda skuplja od hyundaia
      serviriraj japance i koreance u Pegasu u sesvetama

Comment

• RTL Direkt. Turistički bum, ljudi se priko hrv turističkih agencija raspituju za putovanje u Černobil...

Ono što je Igra prijestolja donjela dubrovniku to će serija Černobil donijeti Černobilu i Pripyat... puta 10.

Navodno su našli rupu u zakonu i prije ulaska u zonu isključenosti vi se uopće ne vodite kao rurist već - znanstveni istražitelj
        Nagovaram frenda da odemo tamo dogodine, on je zaluđeniji sa tim od mene al mu se neda putovati... moram to vidjeti uživo.

Comment

• Svaka mu cast i ovom kanalu !

Comment

• Ista stvar je i sa Dubrovnikom kraljevim grudobranom u jednoj od najpopularnijih serija na svijetu Igra prijestolja.

Umjesto da ga maksimalno promovirali da postane jedan od najposjećenijih gradova na svijetu ovako boli koga đonja za išta

Comment

• Okej, oće mi netko reći koji je ovo vrag sa žutim kesama po banderama i ulazima
              Odvajanje otpada :upitnik:
              Ako mi neće umanjiti račun za odvajanje otpada na pamet mi ne pada da ga odvajam. Sigurno sve i dalje stavljam u istu kesu, nema šanse.
              Ionako sve bacaju u isti kamion. A i da ne bacaju, ne pada mi na pamet doprinositi zajednici ako ne budem na neki način stimuliran.
              Dobio san sa računima za prošli misec nekakav naputak kada se odvozi plastika valjda, nisan ni pročitao. Tek kad čujem da će dolaziti manji računi razmislit ću o sortiranju otpada.

Koliko ja znam, u svakoj normalnoj državi/gradu postoje posebni kontejneri za odvajanje plastike. Šta će sada kese pune plastike biti po ulici razbacane, pa jel tim idiotima jasno da kada dođe malo jači vjetar da će se to sve raznositi po cesti .
              Prije misec dana su kante od 10 kg letile po cesti kada je vjetar puhao... prestrašno. Na šta liči grad, dignite se prema medveščaku, pored svake kuće stoji žuta kesa puna otpada. Znači, garantiram da vojnici KFOR-a i NATO-a kada prolaze prištinskim i prizrenskim ulicama ne nailaze na ovu sramotu.
              Last edited by Abacus; 12-06-2019, 12:06.

Comment

• Uber sljedeće godine počinje testirati leteće taksije, Uberov leteći taksi, putnički dronovi u gradovima

Comment

• Ako se ne varam, šezdeset posto od plaće bi primao sljedeća 3 miseca sa HZZ-a kada bi "ostao bez posla". E, problem je što ga nemerem ja samoinicijativno dati jer onda ne vrijedi. Bojim se i da sporazumni otkaz također ne dolazi u obzir, baš mi firma mora dati otkaz a to neće napraviti čak i ako ih zamolim jer onda imaju neke restrikcije oko budućih zapošljavanja...
                  Kako sada stvari stoje, ako bi na burzu išao zbog ostanka bez posla, sljedeća 3 miseca primao bi cca 3500 kn

Imam neke veze na HZZ-u. Jedino što moram zatražiti je da zažmire na jedno oko u vezi eventualnih odbijanja poslova.

Eeej, 3 faking miseca 3500 kn sa burze. A ne radiš - NIŠTA
                  Ja san na stručnom bio za 2700, misec dana krv pišao. Ko je tu lud...

Već se zamišljam u Guči u 8. misecu na nečijem krovu mrtav pijan ležim, otvaram M-Zaba-u kad ono - "uplata - naknada sa HZZ-a za 8. mjesec - 3500 kn".

Proputovao bi cjeli Balkan gratis... Oh, Bože. Okreni to rulet kolo, utjeraj sirotinji bar malo sreće...
                  Last edited by Abacus; 13-06-2019, 12:04.

Comment

• Otvorija se Primark u Ljubljani.
                    Navodno krecu shopping ture, busevi i z Zabrega za tamo.

Eee, da da - ta Ljubljana je postala zapad.
                    Zasluženo. Poraz triba prihvatiti, skineš kapu i priznaš nekom da je bolji.

Ne zbog dučana, ebeš taj Primark ionako ne bi ušao unutra... ali ovakve stvari su samo šlag na kraju torte.

Comment

• Lol a zasto ne svima omogucit digitalizaciju osnovnih i srednjih skola , katastrofa

Last edited by 4mal; 13-06-2019, 21:09.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                        Lol a zasto ne svima omogucit digitalizaciju osnovnih i srednjih skola , katastrofa
                        Jos bolje da ne... Da nam djeca budu nepismena jednog dana ili da pisu kao ti lol

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Jos bolje da ne... Da nam djeca budu nepismena jednog dana ili da pisu kao ti lol
                          Vecina Djeca vec pisu tako(moderan internet,meme,amerikanizirani slang govor)...to sam od njih preuzeo moras biti in da te vrijeme ne pregazi

Salu na stranu...ne radi se tu o zaglupljivanjem

nego milslim na STEM obrazovanje i naravno

nekuidanje potpuno biljeznica i knjiga nego konbinacija

sa tabletom ili laptopom kao pripomoc (oni su izabrali koji razredi mogu koji ne biti u tim programima (neki su jos experimentalni) glupe konbinacije, daj svim razredima dostupnost tehnologije i tocka)
                          Last edited by 4mal; 13-06-2019, 21:25.

Comment

• Samo se ti drzi old skoola, ono, da te ceo svet razume.. nemas ti 15god.vise.

Comment

Samo se ti drzi old skoola, ono, da te ceo svet razume.. nemas ti 15god.vise.
                              PIŠI KAKO SE ČITA !

Ne ozbiljno... nemerem ja nikako shvatiti da postoje ljudi kojima smeta gramatika na forumu. Mislim, to je toliko banalna tema da uopće ne mogu pojmiti da neko ide nekome prebacivati da li se gramatički točno izražava... ovo je forum, misto koje bi trebalo biti za zabavu, ponekad da se ispušeš, da se zabaviš... postavili ste prestrogo te kriterije, zašto se ne možete jednostano "opustiti"

Ne mogu puno toga shvatiti, poput potpune cenzure politike, crkve u ovoj temi, Rvat i sl., kako neki tvrde, "pogrdnim" imenima (iako jedan kolega na forumu ima nick koji bi se mogao protumačiti kao pogrdan - NHF Hrv4tin4 )
                              ali im ajedna stvar koja mi je najmanje jasna od svega - ako netko nekome smeta, zašto ga jednostavno ne blokira i ne mora čitati više njegove postove za svog života :upitnik:

Comment

Samo se ti drzi old skoola, ono, da te ceo svet razume.. nemas ti 15god.vise.
                                Hehe znas i sam da old school is the best school u bilo kojem oblilku

Comment

Working...
                                X