Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• https://www.links.hr/hr/smartphone-a...m_medium=click
    2222 kn iPhone SE
    Ima više boja...

Comment

• Originally posted by chichano View Post
      i ovdje je s8 jeftiniji od p10+, neću jer je ekran edge to edge..... ne sviđa mi se to nikako (na njuškalu ih ima mali milijon sa napuklim ekranom) i samo radi toga samsung ni ne gledam
      Također. Nije mi pomogla ni maskica (doduše na S7 Edge).

Comment

• not bad!
        Huawei Honor V10 jučer je službeno predstavljen u Kini, dok će svoju europsku premijeru imati desetak dana kasnije, 5. prosinca – kao što se nagađalo, novi Honor je mješanac Matea 10 i Matea 10 Pro

Comment

• 835 je brutalan i stedljiv a ovo...ufff nice
          Zahvaljujući izvorima iz Kine stižu nove informacije o Qualcommovom novom Snapdragon 845 čipu, bit će proizveden u 10-nanometarskom procesu tvrtke TSMC i sadržavati Kryo jezgre treće generacije

Comment

• Hmm zanimljivo !
            Digital Photography Review: All the latest digital camera reviews and digital imaging news. Lively discussion forums. Vast samples galleries and the largest database of digital camera specifications.

Comment

• Nokia je oduvijek eksperimentriala sa tehnologijom snimanja zvuka i fotografije jos od 808-ce

to je ujedno prvi OLED ekran i dan dns je u vrhu svjetline a star je 5 godina!

https://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php
              Born out of our 360 VR camera technology, OZO Audio is advanced spatial audio tech that allows sound to be captured and played back just like real life
              Last edited by 4mal; 02-12-2017, 11:27.

Comment

• Jucer sam malo isprobavao Galaxy s8+ i apsolutno me iznenadio HDR na mobitelu LOL,to izgleda fenomenalno.

Comment

• Ma nemoj mi reci

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                    Ma nemoj mi reci
                    Pa iznenadilo me posto sam prije vidio HDR na Sony Xperia xz ili kako je vec imenovan top model i tamo je to izgledalo fora ali niti blizu ovoga sto sam vidio na s8+.

Comment

• N8 ti je jos bolji sto se tice boja jer sam usporedjivao svoj S8+ sa istim
                      nemre protiv oleda nikak a s8/n8 uz lg6 i iphone x jedini imaju hdr mobile premium certifikat

p.s sto si gledao na hdr-u i na koji nacin ?

jel znas da kod hdr sadrzaja trebas brihtnes stavit na max i nacin slike na amoled kino....

ja tak gledam netflix i YT
                      Last edited by 4mal; 06-12-2017, 22:17.

Comment

• Gledao sam YT na hdr kanalu koji po meni ima opcenito najkvalitetniji YT hdr sadrzaj.

Comment

• 4mal ako se ne varam HDR certifikat imaju i V30, Iphone 8 serija, Sony XZ serija i ova nova Mate 10 serija ?

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                            4mal ako se ne varam HDR certifikat imaju i V30, Iphone 8 serija, Sony XZ serija i ova nova Mate 10 serija ?
                            Ne varas se

Comment

• Za to nisam znao,jos bolje da ih je vise ....tnx

Comment

• Sljedeći tjedan bi mi trebao sletit Mate 10 PRO.
                                Po svemu viđenom, jako dobar telefon, pa valja vidjeti kako će se pokazat u praksi.

Comment

Working...
                                X