Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nije koncept nego inzinjerski model znaci dolazi u prodaju.

Full mi se svidja mob ali iznenadjuje samo 1080p ekran dok na ovom "prastarom" galaxy s6 imam 2K display....

Comment

• Nisam ni sumnjao da ce doci notchless
      Infiniti zaslon je cool, ali s 8x% prednje površine definitivno nije beskonačan zaslon. No Samsung S10 bi mogao biti upravo takav, s cijelom prednjom površinom u zaslonu. I bez zuba, ako je vjerovati do sada pouzdanom leaksteru Ice Unicerse… Beyond dizajn je naziv pod kojim se razvija Samsung 2019. flagship Galaxy S10, koji bi mogao …

Comment

• Uopće mi nemaju dušu mobiteli sa takvim ekranima.

Comment

• Nevjerojatno zadovoljan mobitelom! Ali stvarno sve kape dolje!

Screenshot_20180625-205530.jpg

Comment

• dosta je vidim slican N8
            O nadolazećem Noteu 9, koji će službeno biti predstavljen 9. kolovoza, znamo već prilično puno, a danas stiže nova serija rendera, temeljenih na trenutno

Comment

• Zapravo jedina mana Note 8 je položaj čitača otiska prstiju i vidim da će na novom modelu to biti riješeno. Naravno, usavršit će se još neke stvari da budu up to date no ako srede taj čitač otiska prstiju i malo pojačaju bateriju mobitel će biti savršen.

Comment

• ja pak pratim sony xz2 premium, brijem da će mobitel biti bolesno dobar

Comment

• Originally posted by chichano View Post
                  ja pak pratim sony xz2 premium, brijem da će mobitel biti bolesno dobar
                  Imao sam XZ Premium i mobitel je bio stvarno jako dobar. Jedina stvar na kojoj bi Sony trebao poraditi je da već jednom ubace optičku stabilizaciju slike jer kamera u noćnim snimkama kaska za ostalim flagshipovima.

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post

Imao sam XZ Premium i mobitel je bio stvarno jako dobar. Jedina stvar na kojoj bi Sony trebao poraditi je da već jednom ubace optičku stabilizaciju slike jer kamera u noćnim snimkama kaska za ostalim flagshipovima.
                    Imam ga vec godinu dana i mobitel je nesto najbolje sto sam ikada imao.
                    Najnoviji xz3 bi trebao imati 8 g. rama i trebao bi prvi doci na trziste sa novim Qualcomm Snapdragon procesorom i novom 9.0 nadogradnjom.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Imam ga vec godinu dana i mobitel je nesto najbolje sto sam ikada imao.
                      Najnoviji xz3 bi trebao imati 8 g. rama i trebao bi prvi doci na trziste sa novim Qualcomm Snapdragon procesorom i novom 9.0 nadogradnjom.
                      Opet kažem, samo da ubace OIS i mobitel bi bio vrh, gotovo bez mane. Ovako, za nekoga tko dosta fotka je među lošijim flagshipovima po tom pitanju.

Nakon XZ Premium uzeo sam Note8 i kad usporedim noćne fotke to je kao nebo i zemlja, ne može se uopće uspoređivati.

Comment

• Pa sta nisu u jednome od zadnjih updateova popravili to nocno slikanje??

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
                          Pa sta nisu u jednome od zadnjih updateova popravili to nocno slikanje??
                          Ne znam koliko se softverski može popraviti nedostatak OIS-a koji je hardverska stvar.

Comment

• ^^upravo reklamiraju kod xz2 premium da će imati brutalnu kameru u lowlightu
                            https://www.youtube.com/watch?v=6EiOQ-UbNBc

Comment

• Originally posted by chichano View Post
                              ^^upravo reklamiraju kod xz2 premium da će imati brutalnu kameru u lowlightu
                              https://www.youtube.com/watch?v=6EiOQ-UbNBc
                              Ako uspiju bez OIS-a postići low light fotke iste kvalitete kao kod konkurentskih modela, svaka čast- No, do sada nisu to još uspjeli iako su reklamirali sve i svašta.

Comment

• Vidim na ebayu prodaju huawei p20 pro i po 500eu pise novi.

Comment

Working...
                                X