Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Huawei razara mobilno tržište!

https://www.google.hr/amp/s/preporuc...018/07/05/amp/

Comment

• Ja sam bio skeptičan prema Huaweiu, al od kada stari ima svoj, mislim da ću i ja idući uzeti Huawei...

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
        Kakav retardirani tekst,sta je ovo za djecu od 4 godine?
        5 godina razvijali softveski boost....pa 10 milijardi dolara.....pa ptica DoDo pa jednorog.

Ponekad mi se povraca od interneta.....

Comment

• Evo bolje jedan. Huawei inovira nevjerojatnim korakom. Sama činjenica da na 5.8" ekranu sa barerijom od 3400 mogu dobiti 7h SOT je nevjerojatan uspjeh. A o kameri neću ni pričati.

https://www.notebookcheck.net/Honor-....308096.0.html

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
            Evo bolje jedan. Huawei inovira nevjerojatnim korakom. Sama činjenica da na 5.8" ekranu sa barerijom od 3400 mogu dobiti 7h SOT je nevjerojatan uspjeh. A o kameri neću ni pričati.

https://www.notebookcheck.net/Honor-....308096.0.html
            To je dobra baterija i tu ne stede kao neki drugi.

Comment

• huawei je top brand i drago mi je da gaze prema naprijed!

Comment

• Slažem se da idu u dobrom smjeru iako ima modela drugih proizvođača koji imaju SoT i više od 7h. To bi trebao postati standard razvojem tehnologije.

Comment

• Samo Sony kod mene dolazi u obzir. Imao Z3 i bio sam ultra zadovoljan, pred godinu dana uzeo XZ Premium koji je stroj i koji stoji rame uz rame sa ovogodisnjim flagshipovima bilo kojeg proizvodaca.

Comment

• Bas malo gledam modele mobitela ako cu kojim slucajem uskoro nesto uzimat i svi su doslovno "jednaki" tako da odlucujuci faktor moze prvenstveno bit cijena....

Comment

• Trenutno čekam 9. ili 10.mjesec kad mi ističe ugovor. Onda bi trebao biti predstavljen Note9 i novi iPhone. Apple sam praktički prekrižio jer nisam bio zadovoljan zadnjim modelima no nikad se ne zna...

Comment

• Ja imam Nokia 8 koji dođe cca 3000 kn. Best buy bih rekao mobitel trenutno.

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post
                          Trenutno čekam 9. ili 10.mjesec kad mi ističe ugovor. Onda bi trebao biti predstavljen Note9 i novi iPhone. Apple sam praktički prekrižio jer nisam bio zadovoljan zadnjim modelima no nikad se ne zna...
                          Meni ističe ugovor u 2.2019., ali mi i dalje se nikako ne isplati kupiti mobitel kod njih na pretplatu. Ne znam kolike imaš mjesečne rate, ali je meni tarifa 150 kn i traže me za flagshipe 4000- 5000 kuna. Ja sam na t-comu. Po tim cijenama mi je praktički neisplativo se obvezati dvije godine na ugovor i još platiti mobitel kao u dućanu.

Comment

• Meni pretplata završava za manje od 3 mjeseca i ako bude prilike, uzimam nešto od Sony-ja.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Meni ističe ugovor u 2.2019., ali mi i dalje se nikako ne isplati kupiti mobitel kod njih na pretplatu. Ne znam kolike imaš mjesečne rate, ali je meni tarifa 150 kn i traže me za flagshipe 4000- 5000 kuna. Ja sam na t-comu. Po tim cijenama mi je praktički neisplativo se obvezati dvije godine na ugovor i još platiti mobitel kao u dućanu.
                              Imam pretplatu kod T-Coma no kad istekne ugovor otići ću kod operatera koji će biti najpovoljniji. Bitno da imaju Note9 Još ako bude neka akcija kako to biva (s Note 4 su davali Gear S2, s nesuđenim Note 7 su davali Gear VR, s Note8 su davali Dex Station), to je razlog više.
                              Last edited by Picek; 09-07-2018, 13:09.

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post

Imam pretplatu kod T-Coma no kad istekne ugovor otići ću kod operatera koji će biti najpovoljniji. Bitno da imaju Note9 Još ako bude neka akcija kako to biva (s Note 4 su davali Gear S2, s nesuđenim Note 7 su davali Gear VR, s Note8 su davali Dex Station), to je razlog više.
                                Mislim da ću i ja tako. Poslat mail da mi ističe pretplata tad i tad i da me zanimaju što mi nude da produžim. Ako ne, fala idem ća.

Comment

Working...
                                X