Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Nope
    Dalje?
    Samsung ima jako jednostavno sucelje, tj ono easy sucelje nesto kao iphone ako se ne varam. To je najlakse sto sam vidio za skuziti kod ikojeg mobitela pored iPhone. Imas J7 za jeftine pare, ekran je velik (5.5") i slova se mogu podesiti da budu veca.

Comment

• Niste mi od koristi,progooglat cu sam

Comment

• Mi smo od koristi, ali ti ne prihvaćaš savjete...

Comment

• Dali ima neka nokia smartphone da ima i tipkovnicu?

Comment

• Hvala ti dragi boze za ovo,budem ti uplatio 100eu u obliznjoj crkvi.
            HVALA jos jednom.
            More news has come forth reporting that the Q2 sales of the Samsung Galaxy S9 were even lower than the Q1 sales

Comment

Hvala ti dragi boze za ovo,budem ti uplatio 100eu u obliznjoj crkvi.

Comment

• Originally posted by Virty View Post

Zasluzio je

Samsung je evoluirao u najgadniju gadost od firme.

I ti zakrivljeni ekrani su beskorisno smece i jedinu korist od njih ima samsung kada vam naplati novi ekran jer se originalni skrsio na povjetarcu.

Comment

• S9 plus koji mama ima je apsolutno čudo.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                    S9 plus koji mama ima je apsolutno čudo.
                    Spusti ga sa samo 30cm visine pa javi rezultat

Comment

Spusti ga sa samo 30cm visine pa javi rezultat
                      Spusti svaki stakleni telefon s te visine pa će biti isti rezultati. To je kod samsunga isto kao i kod svih drugih. Staklo je trend i gotovo. Ne vidim razlog da se radi toga likuje protiv njega. Uostalom, mama ima kožnu futrolu i kompoletan je telefon unutra tako da ga može i bacat pa neće puknut.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Spusti svaki stakleni telefon s te visine pa će biti isti rezultati. To je kod samsunga isto kao i kod svih drugih. Staklo je trend i gotovo. Ne vidim razlog da se radi toga likuje protiv njega. Uostalom, mama ima kožnu futrolu i kompoletan je telefon unutra tako da ga može i bacat pa neće puknut.
                        Ne radi se o staklu nego o preretardiranom trendu sa zaobljenim rubovima koji su apsolutno beskorisni i preopasni kod padova.
                        Samsung je zadnjih godina ultrasmece od korporacije,daleko gori nego ostali....lazni marketing na sve strane,uzasno niski standardi kvalitete izrade,prelosi materijali.
                        ALI....vrati se to sve,na TV trzistu vise da jedva postoje,ovaj kolosalni pad prodaje mobitela nasuprot prijasnjih godina je znak da su se i tu kupcima zgadili.....nije ni cudo sto je recimo Huawei procvjetao i svi ga hvalite.
                        Isto tako je i iPhone X podbacio kao i iPhone 8.........dosta je ljudima tih us.anih korporacija koje su zabrijale da sve ide bez posljedica.....
                        Mozda je dosao red da Kinezi uniste Koreance kao sto su Koreanci Japance.....

Naravno ovo sve je moje osobno razmisljanje i ne morate se uopce slozit sa njim.

Comment

• Aj fala K!
                          Iz Južne Koreje stižu glasine prema kojima Samsung razmišlja o spajanju svojih Galaxy S i Galaxy Note brandova radi smanjenja troškova i maksimiziranja profita

Comment

• Samsung S i Note linije su odlicni mobiteli.
                            Kvaliteta izrade je dobra, mobiteli su brzi, jedino im dajem minus za sporost pri azuriranju androida. Dugo se druzim sa S linijom i mogu samo napisat da su to odlicni mobiteli.

Comment

• Može pitanje za ljude koji imaju s9 i s9 plus? Kako vam se kreće temperatura baterije i cpu-a? Meni antutu u pozadini pokazuje na idleu za bateriju oko 30ak stupnjeva, a već na cpu oko 40. S tim da čim se nešto krene raditi cpu skoči preko 45, baterija na oko 35. S tim da je to možda i potpuno pogrešno jer doslovno antutu zna prikazati skok u temperaturi u sekundi za 10ak stupnjeva. Meni na dodir ne djeluje nešto toplije nego što sam navikao inače. Kakva su vaša iskustva?

Comment

• Dali jos netko ima negativno iskustvo sa galaxy s6...ili neki drugi galaxy da zeza punjac tojest utor na samom mobitelu pa se ne puni isl....imam doma dva s6 i obadva zezaju sa punjenjem.
                                Kupio sam novi punjac ali ne vrijedi nista.....ne smijem micat mob kada je na punjacu lol.

Comment

Working...
                                X