Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• pateto patato

eto sta cekas uzmi N9 on je stvoren za tebe
    budes onda pravi Berliner
    Last edited by 4mal; 31-07-2018, 14:58.

Comment

• Mislis Note 9?
      Samsung vise bas i ne zelim....

Comment

• a zasto ? pa uzmi onda LG G7
        posto imas njihov OLED...

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Oled.....amoled je marketinska glupost.....Samsung.
          Po ovoj vrućini meni je ipak najbolji sladOLED

Comment

• to je nekaj novo ili

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
              to je nekaj novo ili
              Nema zakrivljen ekran ali ima odlično hlađenje.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                a zasto ? pa uzmi onda LG G7
                posto imas njihov OLED...
                Sve je to slabo po pitanju baterije

Comment

• pa onda si uzmi onaj sa 13k mah kaj sam ti linkao samo to ti je cigla...

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Sve je to slabo po pitanju baterije
                    Pa jebo ga ti, uzmi onda nekog kineza za 200 eura i manje sa onim gigantskim baterijama pa vidi ako ti ne smeta što su malo robusniji od standardnih mobitela. Nije neka lova, a zanimljivo iskusto jer potpuno zaboraviš na punjač. Znaš kako ja, kaže ostalo vam je 15% baterije, aha, punit ću ga sutra kad stignem.

Comment

• MEGATAMA

malo se pravi grbav! a jos je reko da mu je mrak radi baterije...

Comment

• Da nisam svoj K10000pro uzeo prije pola godine uzeo bi taj ulefone odmah, kud dobre spec, kud baterija i kud 6 inča, ma top. A ako ti na poslu dok praviš pizzu padne na nogu imaš 100% bolovanje, boli te kita.

Comment

• Vibrant opcija ekrana na P20 je jako blizu AMOLED-a na Pro modelu, malo su boje ispranije ali doslovno samo malo dok je crna, jbg crna kakva bi bila na LCD ekranima. Meni je recimo ekran isto tako veliki faktor u mobitelu nosio posto sam prelazio sa S6 sa Super Amoled ekranom na LCD (P20), no mogu reci da me je sve to ugodno iznenadilo. Za mene je malo losiji ekran za daleko bolji mobitel sa neizmjerivo boljom baterijom svakako bilo isplatljivo.

Samsung nebih uzeo nikad vise jer su mi iskreno dosadni i bas se ne trude uvesti nista novo vec svake godine isti K - AMOLED ekran, zaobljeni ekran, "bolja" kamera.

Comment

• Zar je moguce da je ovaj mobitel ovako jeftin....daj pogledajte specifikacije....ekran....bateriju

Mob ima vodeno hladjenje
                            The device also brings a new Dual Turbo mode for increased performance.
                            Last edited by MEGATAMA; 31-07-2018, 16:17.

Comment

• S P20 Pro druzim se vec par dana. Odusevljen sam! Fenomenalan ekran, odlicna baterija (s razlogom trenutno najbolja na trzistu - medu flagshipovima), meni prekrasan dizajn, vrlo vazan fingerprint scanner na dnu mobitela, koji je i nestvarno brz po pitanju skeniranja (alergican sam na back fingerprint scanner). Fotografije standardno odlicne, low light najbolje na tristu, night mode fenomenalan. Video sucksa na 4k jer nema stabilizacije, 1080p sa stabilizacijom je odlican, itd itd. I da, Kirin 970 radi strašan posao, sve je to jako fluidno, brzo, responzivno, sve me strah kakav ce kaos 980ka napraviti. I jako mi se svida kod ovog mobitela sto AI pamti tvoj "uzorak", pa ce se tako s vremenom priviknuti i otvarati, bubam, par najcesce koristenih aplikacija jako brzo, brze od konkurencije. Huaweiju kapa do poda, mobitel je fenomenalan, ako moram birati minuse, to su jedva dostatni Always on Display koji nije niti sjena onoga lijepog, ilustrativnog na Samsungu i recimo, kada već sitničarim - "jadnija", odnosno skromnija LED lampica nego na recimo Samsungu, mozda Sonyu i drugima. I notch mi uopce ne smeta, dapace, imam ga cijelo vrijeme, priviknuo sam se jos kad sam set up mobitela radio Sad cu se s njime druziti godinu dana, a onda tko ponudi najbolje tada, taj moje novceke dobiva. Osim Applea, naravno
                              Last edited by FURIOUS; 31-07-2018, 22:56.

Comment

• Originally posted by FURIOUS View Post
                                S P20 Pro druzim se vec par dana. Odusevljen sam! Fenomenalan ekran, odlicna baterija (s razlogom trenutno najbolja na trzistu - medu flagshipovima), meni prekrasan dizajn, vrlo vazan fingerprint scanner na dnu mobitela, koji je i nestvarno brz po pitanju skeniranja (alergican sam na back fingerprint scanner). Fotografije standardno odlicne, low light najbolje na tristu, night mode fenomenalan. Video sucksa na 4k jer nema stabilizacije, 1080p sa stabilizacijom je odlican, itd itd. I da, Kirin 970 radi strašan posao, sve je to jako fluidno, brzo, responzivno, sve me strah kakav ce kaos 980ka napraviti. I jako mi se svida kod ovog mobitela sto AI pamti tvoj "uzorak", pa ce se tako s vremenom priviknuti i otvarati, bubam, par najcesce koristenih aplikacija jako brzo, brze od konkurencije. Huaweiju kapa do poda, mobitel je fenomenalan, ako moram birati minuse, to su jedva dostatni Always on Display koji nije niti sjena onoga lijepog, ilustrativnog na Samsungu i recimo, kada već sitničarim - "jadnija", odnosno skromnija LED lampica nego na recimo Samsungu, mozda Sonyu i drugima. Sad cu se s njime druziti godinu dana, a onda tko ponudi najbolje tada, taj moje novceke dobiva. Osim Applea, naravno
                                Koliko "visis" na mobu,dali moze izdrzat dan aktivnog koristenja?

Comment

Working...
                                X