Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Koliko "visis" na mobu,dali moze izdrzat dan aktivnog koristenja?
    Ja sam izrazito heavy user, instagram, whatsapp, fotografiranje, videii, 24sata, pa nadem nesto na browseru sto me zanima i izgooglam cijelu povijest , ali DA - Moze izdrzati, imam SOT-a oko 6 sati, a navodno da s vremenom i privikavanjem tog AI-a ide to i malo više. Ima i fora da se neke aplikacije manualno kontroliraju, sto planiram napraviti pa onda ide taj spomenuti SOT i na vise. Svakako se da izdrzati cijeli dan aktivnog koristenja. Imao sam od 14:30h prekjučer - 100% i otišao sam spavati oko 02h ujutro s 24%. I vrlo važno, Tokom tog dana, bio sam vani cijelo vrijeme, dakle jači brightness, 4G mreza, itd itd - ako si recimo na WiFi doma, na poslu, to može i bude bolje.

Comment

• Originally posted by FURIOUS View Post
      Ja sam izrazito heavy user, instagram, whatsapp, fotografiranje, videii, 24sata, pa nadem nesto na browseru sto me zanima i izgooglam cijelu povijest , ali DA - Moze izdrzati, imam SOT-a oko 6 sati, a navodno da s vremenom i privikavanjem tog AI-a ide to i malo više. Ima i fora da se neke aplikacije manualno kontroliraju, sto planiram napraviti pa onda ide taj spomenuti SOT i na vise. Svakako se da izdrzati cijeli dan aktivnog koristenja. Imao sam od 14:30h prekjučer - 100% i otišao sam spavati oko 02h ujutro s 24%. I vrlo važno, Tokom tog dana, bio sam vani cijelo vrijeme, dakle jači brightness, 4G mreza, itd itd - ako si recimo na WiFi doma, na poslu, to može i bude bolje.
      Hvala na infou.

Comment

• np, editirao sam post da bude skroz sto posto točan, jer uvijek kad dobijem novi mobitel imam neku bolesnu naviku u notes pisati kada je npr na 100% a koliko imam prije nego ga necu vise koristiti, npr spavanje, pa sam eto sad išao provjeriti. Da, baterija je svakako forte. A i mora biti, 4000maH ali isto tako odlicno optimiziranih

Comment

Čudno mi je da ti nije na P20 držao 6h. Ja u svojoj smjeni od 12h na poslu uvijek dođem sa 100% I odem sa cca 50% stime da mi je SOT 4h ili tu negdje. Isto kao i ti sam više manje na 4G i WiFi sa svjetlinom ekrana na 40%, igram igrice, idem na Internet i slično poput tebe.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post

Čudno mi je da ti nije na P20 držao 6h. Ja u svojoj smjeni od 12h na poslu uvijek dođem sa 100% I odem sa cca 50% stime da mi je SOT 4h ili tu negdje. Isto kao i ti sam više manje na 4G i WiFi sa svjetlinom ekrana na 40%, igram igrice, idem na Internet i slično poput tebe.
            Na obicnom P20 mi je to trajalo jedva 4h, mozda malo vise od toga. Meni to nije bilo dovoljno, tako da mi je ovih 6h+ odlicno

Comment

Na obicnom P20 mi je to trajalo jedva 4h, mozda malo vise od toga. Meni to nije bilo dovoljno, tako da mi je ovih 6h+ odlicno
              Znam pošto se sjećam da si mi govorio, no ja izvučem bez problema iz P20 kao i ti 6h. Veća baterija ti ne znači nužno i bolji SOT kad imaš veći i gladniji AMOLED ekran

Comment

• Sve ok, ne znaci nuzno, ali gledajuci recenzije online, usporedne video testove, sve je vodilo k tome da P20 pro ima fenomenalnu bateriju. I ima.

Comment

• Jedino što kažu po recenzijama za P20 i P20 Pro je da su dosta loši za igre, da neke rade dosta bolje na slabijim mobitelima jer je optimizacija loša. No to je bilo kad je uređaj izašao, ne znam da li se update-ima nešto promijenilo.

Comment

• Pola toga nema ali ima mehanicko podizanje kamere wtf?
                    like a boss!

Comment

• Bad me zanima hoce li novi xz premium 2 stici kod nas i po kojoj cijeni.
                      Gledao recenzije i vjerojatno se
                      ​​​​radi o najboljem mobitelu na trzistu.

Comment

• Sad ako sam dobro skuzio vase postove uz power usage p20 drzi 4 sata a p20pro 6 sati?...

Comment

• Nisi dobro skužio. Kirin na P20 ima AI koji pametno optimizira mobitel prema tvom korištenju. Osobno uvijek izvučem 6h dok sam čak i par stranica unazad stavio screen gdje sam imao 6 ipo.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                            Nisi dobro skužio. Kirin na P20 ima AI koji pametno optimizira mobitel prema tvom korištenju. Osobno uvijek izvučem 6h dok sam čak i par stranica unazad stavio screen gdje sam imao 6 ipo.
                            Ne znam koliko bi mogao pametno optimizirat moj trenutni/na godisnjem usage.....google,fejs...mobile data network koji sara izmedju 3g,4g,4g+.......
                            Pa ovaj galaxy s6 star 3 godine nije puno slabiji od 4 sata koristenja....to je realno nista i punjenje 2 puta dnevno.....
                            Ja sam bio dojma da ti mobiteli mogu izdrzat sate i sate koristenja.....

Comment

• Ja sam tebi napisao pa ti čitaj ili ne Jučer sam skinio mobitel sa punjača u 3 popodne i evo sad je skoro 1 sa 25% baterije ostalo. SOT je 5 I 28 minuta. U međuvremenu sam igrao igrice, gledao YT, obavio video poziv, WhatsApp, Messenger, pozivi, poruke, internet... Dakle mobitel može izdržati 24h korištenja na jednom punjenu.

Comment

• Lol ja dobim max 4SOTA na 9+
                                sve ukljuceno ofcourse....
                                odlican mob ali koma baterija nadam.se da ce koreanci se ugledat na kineze i stave barem 5 mha u S10+....

Comment

Working...
                                X