Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Toliko si se raspisa da ga sad očekujem na temi "Kupi, Prodaj i Razmjeni - Fizičke Stvari"

Comment

• Originally posted by CorSaiR View Post
      Toliko si se raspisa da ga sad očekujem na temi "Kupi, Prodaj i Razmjeni - Fizičke Stvari"
      AHAHAHAHAHA
      Ono....prodajem ga jer imam dva

Comment

• Mudro, ali nebih ga prodao osim da nabavim još jedan kojeg nažalost nemam

Comment

• Pošto nemamo temu tableti pitat ću ovdje. Razmišljam si kupiti iPad 6 za surfanje, youtube, mjuzu, filmove, možda poneku igru. Laptop ne želim jer su mi preglomazni i namjenjeni su za Win 10 koji ne volim.
          PC i PS4 bih ostavio primarno za igre, a Ipad za ostalo. Koliko sam vidio recenzije su mu dosta pozitivne, ali nisam siguran može li zadovoljiti moje potrebe. Kakvo je gledanje video sadržaja (filmovi, yt) na 4:3 zaslonu? Ima li ga tko ovdje na forumu?

Comment

• Gledam sad na Amazonu i Huawei p20 je skuplji od Galaxy s8.....

A p20 pro i Note 8 imaju jednaku cijenu....

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
              Pošto nemamo temu tableti pitat ću ovdje. Razmišljam si kupiti iPad 6 za surfanje, youtube, mjuzu, filmove, možda poneku igru. Laptop ne želim jer su mi preglomazni i namjenjeni su za Win 10 koji ne volim.
              PC i PS4 bih ostavio primarno za igre, a Ipad za ostalo. Koliko sam vidio recenzije su mu dosta pozitivne, ali nisam siguran može li zadovoljiti moje potrebe. Kakvo je gledanje video sadržaja (filmovi, yt) na 4:3 zaslonu? Ima li ga tko ovdje na forumu?
              Ja osobno nebih gledao filmove na tabletu

Comment

• Zašto?

Comment

Zašto?
                  Pa unistim si kompletno dojam filma na takvom malo ekranu,ja sam jednom pogledao film na mobitelu i nikad vise.
                  Opcenito sam dojma da je vrijeme tableta proslo kada su stigli phableti.

Comment

• Ma ne slusaj njega Imao sam ti ja iPad mini prve generacije jos sa onim sugavim ekranom i dan danas mi je to najbolji tablet koji sam ikad imao. Jedini minus je sto je iOS malo zajeban tj limitiran ako nije jailbreakan. Inace baterija mi je znala drzati po 10h stime da sam ga dosta cesto koristio. Sad, ako ti mislis filmove na njemu gledati uzmi ovaj koji zelis, u suprotnom jako topla preporuka za iPad mini!

Comment

• Jel istina da ios radi kao podmazan? Vidim da se često spominje fluidnost i brzina samog sistema.

Comment

Jel istina da ios radi kao podmazan? Vidim da se često spominje fluidnost i brzina samog sistema.
                        Vecinu vemena radi, ali nije tu stvar fluidnost sustava vec optimizacija aplikacija za iOS. Svaka aplikacija radi super bez obzira na starost uredaja, dakle oni za svaki posebni model uredaja naprave verziju te aplikacije da radi sto bolje moze. Uz to imas i neke ekskluzivne aplikacije kao sto su Facebook Paper koja je meni jedna od naljepsih aplikacija koje sam ikad vidio. Ali zna i recimozastekati na nekim mjestima gdje nebi smjelo. Bio sam jednom na 6S skinio Swift Keyboard i tipkovnica je jednostavno stekala a na androidu leti.

Comment

• Sto jer odlicno u 6 seriji je mogucnost kosistenje olovke sto je do sada to bilo namjenjeno samo za PRO seriju
                          ali ista i kosta oko soma kuna...

p,s promjenio sam naziv teme tako da slobdno mozete pisat pitat i o tabletima....
                          Last edited by 4mal; 03-08-2018, 19:57.

Comment

Jel istina da ios radi kao podmazan? Vidim da se često spominje fluidnost i brzina samog sistema.
                            Da. Kratko i jasno. Stari ima iPad, a sada imam iPhone SE. on ima među prvim modelima iPada i dan danas radi.
                            Fluidno, bez štekanja, bez restartanja. Aplikacije se skidaju ekstra brzo, instaliravaju se dok se skidaju. Sve radi kao švicarski sat.
                            Nakon onog Androida - preporod.
                            Neki govore o zatvorenosti itd, što mene kao korisnika ne zanima nimalo. Bitno mi je da radi savršeno - a to radi.
                            Nemožeš biti razočaran. Jedino ako si HC pa voliš neke cutom stvari raditi, ili ti treba otvoreniji uređaj bla bla.
                            Ali iOS je fkt jeben.

Comment

• Cheesemassacre ako ti je 6-ca skupa ili oces vise prostora radje uzmi 5 seriju koja je odlicna takodjer iako je starija no zato je i jeftinija
                              ili ispadne isto ali sa vise istog
                              Last edited by 4mal; 03-08-2018, 20:40.

Comment

• Komotno uzemš iPad 5 ak si naknap... Ako dobro vidim 2 gb rama i A9. Ipad 6 je jači, ali i mrvu skuplji...
                                odi do nekog dućana njihovog i prčkaj 15 minuta. Ono šaltaj app, tipkaj da vidiš kako to leti.
                                Ako ćeš biti razočaran, onda fkt nezz

Comment

Working...
                                X