Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Za probu sam ga sprintao u 1:1 veličini Veličina mi se čini taman. Neću ga kupit baš sad odmah, ali u idućih 2-3 mj. sigurno.

Znam da se različite arhitekture ne mogu uspoređivati ali koliko je taj A10 sporiji od npr. starijih Atom procesora?

Comment

• Ma moraš to uživo uzeti... pazi imaš više varijanti. 3g+wi fi, i oaj cellular.
      Probaj više tableta pa uzmi što ti se sviđa. Ima mislim i nekih Huawei tableta, probaj neki Samsung.
      Ja neću reći da je iPad kao tablet od najboljih materijala, ja govorim samo o iOS-u i fluidnosti. Nemam te razloga muljati, ja sam na androidu od uvijek bio. Do prošle godine. Ovaj SE ću imati barem još 2 godine... barem.

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
        Ma moraš to uživo uzeti... pazi imaš više varijanti. 3g+wi fi, i oaj cellular.
        Probaj više tableta pa uzmi što ti se sviđa. Ima mislim i nekih Huawei tableta, probaj neki Samsung.
        Ja neću reći da je iPad kao tablet od najboljih materijala, ja govorim samo o iOS-u i fluidnosti. Nemam te razloga muljati, ja sam na androidu od uvijek bio. Do prošle godine. Ovaj SE ću imati barem još 2 godine... barem.
        Pa napravljen je od istih materijala kao i iPhone. U segmentu Tableta nitko nemere reći da je, ne znam, Tab od Samsunga kvalitetnije sastavljen ili sadrži kvalitetnije materijale.
        Ako ti se nešta pokvari, iStyle/Store zaprimi bilo koji Apple uređaj, imaju licencu kao premium reseler Applea i moraju ga zaprimiti jer im je u interesu naplatiti dijagnstiku od strane Apple-a,

Kad smo pokrenuli temu o mobitelima u POSISU nisan spomenuo možda i najbitniju stvar - podršku.
        Kao netko tko je nervozan po defaultu, mislim da bi si oduzeo život da moram nositi uređaj u Agramservis, pa čekat 2 tjedna odgovor.
        To volim kod Apple-a što se u roku odmah pozabave tobom. Nema čekanja, dan kasnije saznaš sve.
        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Pro ubija ali je zato dosta skup ;-)

Comment

• Santa Domenica nema Huawei mobitele u ponudi?

Comment

• Svijet media imaju

bdw

izuzev komzmetike i brzeg proca na Prou .....IPad 6 wi-fi 32gige je trenutno za cca 3keka best for buck

Comment

• Jesu li ovi novi mobaći npr. S9 i sl. jako puno brži od A10 Fusion-a?

Comment

• S9 ima trenutno najbrzi proc onda A10 pa ostali

Comment

• bdw iPad 6 je brzi od iPad Pro iz 2k15-e koji je jos uvijek odlican

Comment

• Znači iPad 6 je među najjačim tabletima na tržištu? Kad stižu iPadi s A11 Bionic čipom, slijedeće godine?

Comment

• trenutno da...moza vec ove kad i iPhone x+

Comment

• iPad 7 valjda sigurno neće, 6 je na tržištu tek nekoliko mjseci, ali bi mogli Pro.

Comment

• da uvijek ti nov serija bude kao PRO prosleg gena sa naravno novim iOS-om za duplo manju cijenu...
                            ali negledaj to tako jer neces onda nikad nis kupit...
                            uzmi 6 i uzivaj

Comment

• Mislim da sad uskoro izlazi i ios 12, jel tako?

Comment

• https://www.gearbest.com/promotion-B...?lkid=15132418

500 $ za ovo, wtf

Comment

Working...
                                X