Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ako iPad kupim vani npr. u Alzi, garancija mi ne vrijedi u HR? Moram baš slati u trgovinu gdje sam kupio?

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
      Ako iPad kupim vani npr. u Alzi, garancija mi ne vrijedi u HR? Moram baš slati u trgovinu gdje sam kupio?
      Sad sam bas pogledao taj shop i uopce nisu povoljni.....

Comment

• iPad je 200 kn jeftiniji nego u nekom pouzdanom HR dućanu. Još nisam čuo za neka loša iskustva s njima. U njemačkoj ih ima po 330€ ali skoro pa nitko ne dostavlja u HR, a kod onih koji dostavljaju cijene dostave su dosta visoke.

Comment

• Mislim da je trenutno ipad najbolji tablet na tržištu, ako govorimo o flagship tabletu. Samsung ima dobre flagship tablete, ali mi se čini da su skuplji. Problem ipada je jedino zatvorenost sustava, a što se tiče brzine rada i fludinosti nema greške. iOS je najbolje optimiziran za tablet i android tu i dalje malo kašlje (za razliku od mobitela). Što se tiče procesora, ne brini ako kupiš ovogodišnji tablet, zaista sve leti bolje nego na ičem drugom.

Comment

• Jel radi dragon kvest u šezdeset fepeesa jer inače mi je dosta moj Samsung tab a a kasnije kupujem čajniz radi đejlbrekja na ajpadima

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
              Jel radi dragon kvest u šezdeset fepeesa jer inače mi je dosta moj Samsung tab a a kasnije kupujem čajniz radi đejlbrekja na ajpadima
              ako misliš na ipad, on pojede galaxy tab a u sva tri obroka

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

ako misliš na ipad, on pojede galaxy tab a u sva tri obroka
                Ma znam Al tablet sluzi samo za vijesti i nekad Netflix, ali dobro i za Fallout shelter i youtube.

Comment

• https://mob.hr/android-9-pie-sluzbeno/Ja mislio da ce se zvati praline

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post

Ma znam Al tablet sluzi samo za vijesti i nekad Netflix, ali dobro i za Fallout shelter i youtube.
                    Ja sam imao prvi tab A(9.7). Jednostavno prespor, novije 10.1 verzije mislim da bi mi bile više nego ok. Imao sam ipad pro (dobio od rođe), ali sam ga prodao jer je kod nas koštao 8500 kn i fino zaradio. Stvarno je bio fantastičan.

Comment

• Zapravo, ne bih ni uspoređivao Tab A i bilo koji iPad. S iPadom se jedino može uspoređivati Samsungova S serija (zadnji je S3). To je već druga priča i radi se o vrhunskom tabletu gdje nema štekanja.

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post
                        Zapravo, ne bih ni uspoređivao Tab A i bilo koji iPad. S iPadom se jedino može uspoređivati Samsungova S serija (zadnji je S3). To je već druga priča i radi se o vrhunskom tabletu gdje nema štekanja.
                        Zadnji je S4.

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post
                          Zapravo, ne bih ni uspoređivao Tab A i bilo koji iPad. S iPadom se jedino može uspoređivati Samsungova S serija (zadnji je S3). To je već druga priča i radi se o vrhunskom tabletu gdje nema štekanja.
                          Slažem se. Iako ga ima kolega službeno i priča koliko je razočaran. Da je manje fluidan od mobitela i da je najbolji dio tableta ekran. Nisu baš oduševljeni s performansama.

Comment

• Pa kad je izašao taj S4? To je iPad Pro konkurent ili? Cijenom od $649 se čini da je tako. Baš me zanima kako se standarni iPad može nositi s Android flagshipom.

EDIT: Koliko vidim A10X je dosta jači od SD835.
                            Last edited by Cheesemassacre; 07-08-2018, 14:44.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
                              Pa kad je izašao taj S4? To je iPad Pro konkurent ili? Cijenom od $649 se čini da je tako. Baš me zanima kako se standarni iPad može nositi s Android flagshipom.

EDIT: Koliko vidim A10X je dosta jači od SD835.
                              Ma iPad kao i MacBook je za ono što je namijenjen vrh ponude, tako da bih na tvom mjestu prestao gledati tablete koje nisu Apple osim ako nisi na nekom buđetu.

Comment

• Samo sam gledao specke i sl. iPad (obični) je u nekim testovima jači od njega, a Pro je klasa za sebe. Trenutno sam siguran 99% da ću kupit iPad najviše zbog iOS-a koji mi se čini puno bolji izbor za tablet nego android. Nevjerojatno mi je kako iOS doslovno "leti".

Comment

Working...
                                X