Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (1 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by MEGATAMA View Post
    Mozda si na kraju uzmem Note 9,moram se zaletit do trgovine danas ako ce mi se dat....
    Ovaj s6 imam mozda 3 godine i radi vrhunski i ako cu sad uzet nesto novo zelim da opet budem tako zadovoljan i da primjetim razliku od s6....
    Nemoš bolje od tog. Vrh vrhova.

Comment

• EDIT - meh, nema smisla.
      Neda mi se dokazivati nšta, jer sve ispda kao provokacija a samo želim diskutirati normalno. Ali ovo je, valja, "udica"
      Radim 10 sati i onda ovdje dolazim bacati "udice". Ispada da sam ovdje u ribičiji.

Ali okej. Ako su pravila takva poštovat čemo ih.
      Last edited by Abacus; 12-10-2018, 19:56.

Comment

• Abacus molim te, NE pokreći više ove teme. Mislim da je svima bilo dovoljno i dobio si već nekoliko upozorenja. Neću ulaziti u detalje, ali kažem, dosta bacanja "udica" i čekanja različitih komentara i ponovnog poticanja iste rasprave.

Comment

• Svidja mi se nacin na koji lik recenzira tehnologiju,osobnije i blize onome kako ce to dozivjet kupac za razliku od recenzija koje su potpuno tehnicke i fokusiraju se na elemente koje 99% kupaca/korisnika nece niti primjetit.

iPhone je ocekivano dozivio nepreporuku za kupnju.

PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Nisam imao pojma da je kamera bas ovoliko dobra...nocne fotke su out of this world.

Comment

• Mate 20 neće podržavati microSD kartice već novi format memorijskih kartica – Nano Memory Card i to isključivo one koje će proizvesti Huawei.

Idućeg utorka Huawei će predstaviti nove modele iz serije Mate – mate 20 i Mate 20 Pro koji će umjesto microSD kartica koristiti kartice novog formata – Nano Memory Card

Comment

• Originally posted by Virty View Post
                Mate 20 neće podržavati microSD kartice već novi format memorijskih kartica – Nano Memory Card i to isključivo one koje će proizvesti Huawei.
                Osnovni model 1000eu.....nove skuplje memorijske kartice.....

Comment

• To je trend. A moj novi Note 8 nas izasa 3600kn. Veza je bila dobra pa tako i cijena.

Comment

• Originally posted by Virty View Post
                    To je trend. A moj novi Note 8 nas izasa 3600kn. Veza je bila dobra pa tako i cijena.
                    Gledao sam Note 8 i povoljan je ali mu isticu bateriju kao manu a to mi je uz kameru i ekran najbitnije.

Comment

Gledao sam Note 8 i povoljan je ali mu isticu bateriju kao manu a to mi je uz kameru i ekran najbitnije.
                      Baterija ko baterija. Na kraju mi svi mobiteli izdrzu cijeli dan i zadovoljan sam. Nemam zamjerke.

Comment

• Danas se to lako riješi sa vanjskom baterijom.

Comment

Ja na tvom mjestu nebih ni pomislio na Samsung. Ako ti je baterija i ekran važan sa P20 Pro ne možeš faliti jer mu baterija traje do 6 ipo sati bez beda. Ekran čak i na P20 sa vivid modom uključenim izgleda jako lijep i dosta sličan OLED-u. U oba uređaja imaš 128gb i dual sim. Senzori su bolesno brzi, pogotovo senzor otiska prstiju kojeg možeš koristiti u bilo kojem položaju ne samo u onom u kojem si ga registrirao što je veliki plus. Ako ti notch smeta možeš ga sakriti i vidjet ga nećeš pogotovo na Pro uređaju.

Comment

• P20 Pro mi je svakako zanimljiv radi te nevjerovatne kamere....

Dali je ona fora sa kloniranjem mobitela...buraz je klonirao galaxy s6 na galaxy s8+.....nekakva Samsung ekskluziva ili je to Android feature?
                            Tojest dali bih mogao klonirat S6 na P20 Pro?
                            Last edited by MEGATAMA; 13-10-2018, 10:08.

Comment

• Odsad samo idem na Note mobitele. Vrh mi je ovaj N8, a mogu mislit kakav je N9. Olovka je super dodatak, crtanje je odlicno, a i pravljenje animiranih gifova. A i kad zatriba, cackam usi, dobro dođe. Baterija mi traje zasad odlicno. Dan do dan ipo. Kad disejblam bloatware i nepotrebne servise, mogla bi i duze izdrzat.

Comment

• Navodno od 10 linije nece biti N nego se ona objedinjuje sa S
                                a zvat ce se S10+

Comment

Working...
                                X