Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by OverLord View Post
    iPhone XR na tarifi za mlada u t-comu na pretplatu od 2 godine košta 6200 kn. Pa stvarno nisu normalni.
    Ta cijena je sve sto platis ili ga jos placas na otplatu unutar te tarife?

Comment

• Ako je vjerovat natpisu na SH, Samsung priprema ind display selfie kameru, zanimljivo.
      U svakom slučaju, još jedan pokazatelj Samsung otpora prema notchu, kojeg svakako pozdravljam.
      U zadnje vrijeme nisam neki pobornik Samsung telefona, ali po pitanju notcha im svakako skidam kapu.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
        Ako je vjerovat natpisu na SH, Samsung priprema ind display selfie kameru, zanimljivo.
        U svakom slučaju, još jedan pokazatelj Samsung otpora prema notchu, kojeg svakako pozdravljam.
        U zadnje vrijeme nisam neki pobornik Samsung telefona, ali po pitanju notcha im svakako skidam kapu.
        Samsung pokrece neke daleko daleko stetnije trendove....na televizorima zakrivljeni ekran koji negativno utjece na kvalitetu slike...na svu srecu izumrlo,ekran na rubovima mobitela koji se skrsi na najblaze udarce...najkatastrofslniji trend od kada je uopce mobitela.
        I to naravno nije pokriveno garancjjom iako se ekrani skrse i kroz zastitne futrole.....
        ​​

Comment

• Uređaji bez notcha nisu nestabilan trend, već trend kojeg zagovara večina korisnika.
          Jedini nisu pali pod utjecaj i ide im dobro i bez njega.
          OP ga isto svodi na minimum (kapljičasti).
          Prije da će ostatak krenut za Samsungom, ako ovo zaživi, kao što je i sve ostalo krenulo jedno za drugim.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Ta cijena je sve sto platis ili ga jos placas na otplatu unutar te tarife?
            Sve što platiš.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
              Uređaji bez notcha nisu nestabilan trend, već trend kojeg zagovara večina korisnika.
              Jedini nisu pali pod utjecaj i ide im dobro i bez njega.
              OP ga isto svodi na minimum (kapljičasti).
              Prije da će ostatak krenut za Samsungom, ako ovo zaživi, kao što je i sve ostalo krenulo jedno za drugim.
              Mislis na stakleni rub ekrana?
              Nadam se da ce to nestat kao i zakrivljeni televizori.

Comment

Sve što platiš.
                To je negdje oko 850eu....pa i nije preskupo koliko ih opcenito cijene

Comment

Ne kuzim sta imas protiv zakrivljenih ekrana na Tv- ima, niti ga imas niti ces ga kupit al po stoti put vec pljujes po njima u tv temi pa sad i ovdje...ja ga imam i meni je bas odlican!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                    Ne kuzim sta imas protiv zakrivljenih ekrana na Tv- ima, niti ga imas niti ces ga kupit al po stoti put vec pljujes po njima u tv temi pa sad i ovdje...ja ga imam i meni je bas odlican!
                    Los trend koji je utjecao na kvalitetu slike po testovima znaci cinjenice,navodim lose Samsungove trendove a ne tebe ili tvoj televizor.
                    Nemoj pocet trolat temu

Comment

Los trend koji je utjecao na kvalitetu slike po testovima znaci cinjenice,navodim lose Samsungove trendove a ne tebe ili tvoj televizor.
                      Nemoj pocet trolat temu
                      Ne boj se necu...nisam ni mislio da na mene mislis nego opcenito sto imas protiv njih sam pitao kad ih toliko spominjes da i ovdje o njima govorjs!

Comment

To je negdje oko 850eu....pa i nije preskupo koliko ih opcenito cijene
                        Kako nije preskupo ako pod ugovorom na dve godine platiš tu cijenu? Da ne govorim da je skuplji od notea 9 i huaeia mate 20 pro u istoj tarifi.

Comment

Mislim na notch...
                          Ja sam se osobno navikao i ne smeta mi, iako sam u početku smatrao veoma ružnim.
                          Iako, već smo pisali, ima više varijanti navedenog.
                          Ali da, mislim na notch.

Comment

Kako nije preskupo ako pod ugovorom na dve godine platiš tu cijenu? Da ne govorim da je skuplji od notea 9 i huaeia mate 20 pro u istoj tarifi.
                            Posto je najskuplji novi model iphonea koji sam vidio 1700eu bio sam dojma da je ovo "povoljno"

Comment

Posto je najskuplji novi model iphonea koji sam vidio 1700eu bio sam dojma da je ovo "povoljno"
                              To neću ni komentirat.

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Ne boj se necu...nisam ni mislio da na mene mislis nego opcenito sto imas protiv njih sam pitao kad ih toliko spominjes da i ovdje o njima govorjs!
                                Ma samo sam navodio te njihove trendove gdje zrtvuju funkcionalnost/trajnost radi estetike.
                                Da se razumijemo skoro svi mi volimo ljepe uredjaje ali ne zelim to pod cijenu novog ekrana ako mi mob padne sa 20cm visine

Comment

Working...
                                X