Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Da debili ali odbit ce mi se to jednom u glavu imho...

bdw on topic:

Dobra recenzija za ovaj vrh android
    Nakon desetak dana druženja s Huaweijem Mate 20 Pro, donosimo vam sve detalje i dojmove, kao i razloge zašto ga već sada možemo proglasiti mobitelom godine.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      Da debili ali odbit ce mi se to jednom u glavu imho...

bdw on topic:

Dobra recenzija za ovaj vrh android
      Zaobljeni ekran je razlog da ga ne zelim.

Comment

• Mrvicu sam razočaran prezentacijom OP6T modela.
        Obzirom na špekulacije i sve žive i nežive najave, nisam niti očekivao previše, ali svejedno sam razočaran.
        Doduše, već sam spominjao za Sony, pa kažem i za ove, interval izbacivanja flagshipa svako 6 mjeseci, nije ništa više nego malo.

OP6T je dobio senzor otiska in display, znači nešto kao i Mate 20 PRO.
        Nisam siguran koji su vrst senzora gurali, ali onako na prvu, ti senzori me ne oduševljavaju previše.
        Sve je to lijepo i krasno i novo, ali po svemu viđenom, stari senzori su brži.
        Jbg, ovo su prvi uređaji sa ovakvim senzorima i valjda ipak treba dat vremena.

Izbacili su 3,5mm, dodali snažniju bateriju i stavili navodno nešto bolji display.
        Koliko sam shvatio, kamera je dobila više softverski skok, nego hardverski.
        To je ustvari i dobra stvar, jer bi onda mogli očekivat i softversku nadogradnju na regular OP6.

Sve u svemu, prelazak sa OP6 na OP6T sasvim nepotreban.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
          Buraz je lud sa svojim s8+, u 5 sati mu potrosi 60% baterije a da nije dotaknuo mobitel
          I to se desava tocno od updatea....
          Nije mi jasno zašto se ne potrudi i vidi koji mu servis ili aplikacija troši bateriju.
          Kad je nađe, isključi je i gotova priča.

Dodatak: novi update je išao prije 10-ak dana.
          Neka provjeri je li mu stigao.

Comment

• Originally posted by Virty View Post

Nije mi jasno zašto se ne potrudi i vidi koji mu servis ili aplikacija troši bateriju.
            Kad je nađe, isključi je i gotova priča.
            Trazio je i nista out of order osim sto mu je potroseno recimo 65% baterije a statistika pokazuje 40% ili tako nesto.
            Ne znam nisam mu vidio mob

Comment

Trazio je i nista out of order osim sto mu je potroseno recimo 65% baterije a statistika pokazuje 40% ili tako nesto.
              Ne znam nisam mu vidio mob
              Može se naći.
              Neka ode pod aplikacije/sistemske aplikacije i provjeri svaku.
              Dosta mojih kolega na poslu ima S8 i S8+ i nemaju nikakvi battery drain.
              Ali zna se pojaviti nakon patcheva, na manjem broju, ali dešava se.

Moj S9+ i ženin Note 8 izdrže dan ipo.
              Skroz smo zadovoljni.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                Mrvicu sam razočaran prezentacijom OP6T modela.
                Obzirom na špekulacije i sve žive i nežive najave, nisam niti očekivao previše, ali svejedno sam razočaran.
                Doduše, već sam spominjao za Sony, pa kažem i za ove, interval izbacivanja flagshipa svako 6 mjeseci, nije ništa više nego malo.

OP6T je dobio senzor otiska in display, znači nešto kao i Mate 20 PRO.
                Nisam siguran koji su vrst senzora gurali, ali onako na prvu, ti senzori me ne oduševljavaju previše.
                Sve je to lijepo i krasno i novo, ali po svemu viđenom, stari senzori su brži.
                Jbg, ovo su prvi uređaji sa ovakvim senzorima i valjda ipak treba dat vremena.

Izbacili su 3,5mm, dodali snažniju bateriju i stavili navodno nešto bolji display.
                Koliko sam shvatio, kamera je dobila više softverski skok, nego hardverski.
                To je ustvari i dobra stvar, jer bi onda mogli očekivat i softversku nadogradnju na regular OP6.

Sve u svemu, prelazak sa OP6 na OP6T sasvim nepotreban.
                ja razmisljam o prelasku sa OP3T na OP6T

Comment

• Genesis taj prelazak se svakako isplati.
                  Mislim da ces bit zadovoljan.

Comment

• apple je tu vrh oduvijek !
                    Nakon nekoliko godina održavanja postojećeg dizajna, Apple je danas napokon predstavio redizajnirani iPad Pro. Zahvaljujući novoj koncepciji kućišta, Appleovi

Comment

• Tu stvarno nemaju konkurenciju.

Comment

• al cijenu nabijaaju isto

Comment

Praksa koju furaju tech giganti...Apple...Nvidia...Samsung.....steta sto ne gimpaju televizore pa kupis 4k hdr a zavrsis sa crno bjelim 640p nakon dvije godine.
                          AHAHAAHAHAHAH!

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                            Tu stvarno nemaju konkurenciju.
                            Slažem se. iPadi su super, pouzdani, brzi i dugo im traje baterija.

Comment

• Motorizirana kamera , e ovo je fora imho !
                              Nakon niza glasina i puštanja teasera od strane samog Honora, danas je njegova nova perjanica i službeno ugledala svjetlo dana. Tako smo dobili novi smartfon od

Comment

• drugo zanimljivo rjesenje!
                                Jedna od najvećih muka proizvođača smartfona danas je kako napraviti uređaj od ruba do ruba, ali bez zuba koji će sadržavati prednju kameru. Vidjeli smo da

Comment

Working...
                                X