Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Lucifer View Post
    vidiš, meni je sve iznad 5'' za mobitel koma i ne dolazi u obzir. Mobitel mi mora biti za jednu ruku. 4.5'' do 5 taman! Danas smo igrali neke igre na mobitelu i uvali mi frajer mobitel od 5.5-6 ' da mu pokupim task. Uglavnom, koma. Nepraktično u svakome pogledu.
    Ispod 6" su igračke.

Comment

• Virty kakav si punjač dobio uz XZ3 ??

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
        Virty kakav si punjač dobio uz XZ3 ??
        Izgleda obican (spori).
        Punim ga dok spavam pa i ne znam za kolilo se napuni.

Comment

• Originally posted by Virty View Post

Izgleda obican (spori).
          Punim ga dok spavam pa i ne znam za kolilo se napuni.
          Probao si punit s nekim QC 3.0 ??

Comment

Probao si punit s nekim QC 3.0 ??
            Nisam, imam jedino brzi punjac od Note 8.
            Mogao bih njega probat.

Comment

• Ajde malo to istrazi, pa javi vamo.
              Obzirom sa ne daju brzi punjac u pakiranju, bas me zanima kakvi su s podrskom za ove ostale punjace.

Comment

• izgleda robusno ali...
                Royole je nedavno pretekao velike proizvođače pametnih mobitela predstavivši prvi mobitel sa savitljivim zaslonom – sada će sličan uređaj predstaviti i Samsung i to već 7. 11

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                  izgleda robusno ali...
                  Hmm 2000 eura.....ljepo se ide prema gore

Comment

• ah mala isporuka i nova tehnologija nisam nista manje toga ni ocekivao ipak je to za ispipavanje trzsita 1.gen.-a

samo apple ce ti ovo naplatit za par godina 3k ako ne i vise ako se odluce prekopirat samsung...

kad se kinezi ubace kroz par godina nece vise takva cijena biti garant...

Comment

• Originally posted by 4mal View Post

samo apple ce ti ovo naplatit za par godina 3k ako ne i vise ako se odluce prekopirat samsung...
                      Amen!

Comment

• Iskreno, ne vidim koliko to može bit lijepo, ali neka me razuvjere.
                        Kao što je kolega 4mal rekao, prvi mačići se u vodu bacaju.
                        Ali opet kažem, ovo na slici mi je previše ružno, a i upitno je koliko će to bit izdržljivo u odnosu na ove standard telefone.

Valja vidjeti u kojem će smjeru to sve skupa ići.

Comment

• ja se nadam korz par godina da ovaj gap bude sto uzi da nije preveliki pregib imho...
                          i naravno tanja grafenska baterija kao i POLED

Comment

• Azurirao OP6 na 9.0.2, dobio night mode (moram ga malo isprobat), poboljsane geste (trenutno su mi jos friske, pa ne mogu puno komentirat).

Kad u postavkama odem na ''o telefonu'', sad to izgleda jako lijepo slozeno.

Screenshot_20181105-163710.jpg

Comment

• Renderi Nokie 9 (PureView), sa već spominjanih 5 kamera.
                              Lansiranje je navodno odgođeno, a očekuje se početkom 2019. godine.
                              IMHO., a već sam spominjao, ovo postaje već preseravanje i meni osobno ne izgleda pretjerano lijepo.

Nokia-9_11.jpg
                              Nokia-9_14-1.jpg
                              Nokia-9_5-1024x580.jpg

Također na SH kažu da je interes za XR navodno ispod očekivanja.

Comment

Renderi Nokie 9 (PureView), sa već spominjanih 5 kamera.
                                Lansiranje je navodno odgođeno, a očekuje se početkom 2019. godine.
                                IMHO., a već sam spominjao, ovo postaje već preseravanje i meni osobno ne izgleda pretjerano lijepo.

Nokia-9_11.jpg
                                Nokia-9_14-1.jpg
                                Nokia-9_5-1024x580.jpg

Također na SH kažu da je interes za XR navodno ispod očekivanja.
                                5 kamera.....steta sto to sve ne mogu natrpat u max 3 iako mi je zanimljivo da bas Nokia opet gura naprijed.
                                ​​​​​​
                                Reklame za iPhone su na sve strane ovdje....milijarde,pomislio bi da iphone ne treba jak marketing

Comment

Working...
                                X