Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nokia je oduvijek bila top notch za kameru samo su imali slab marketig i fijasko sa windowsima imho...

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      Nokia je oduvijek bila top notch za kameru samo su imali slab marketig i fijasko sa windowsima imho...
      Nokia je prije bila N1, kad su u pitanju telefoni.
      Samo ih je njihova tvrdoglavost odvela gdje ih je odvela.

Comment

• Inace ne ulzim u ove rasprave ali brand koji je izmislio GSM mrezu, i mislim da je u jednom trenu imao 50 % sveukupnog trzista mobitela rec za njega da je imao slab marketing mi je smijesno...

Comment

• Da bili su jaki do negdje 2k6... pumpali su odlicu i inovantnu tehnologiju ali je nisu promovirali kao drugi brandovi koji.su bil puno slabiji od njih uostalom prvi smart symbian bio na nokiji uz fotich/kameru koje sam vec spomeno...N serija mi jedna od drazi njihovih u novije doba GSM-a...

Comment

Da bili su jaki do negdje 2k6... pumpali su odlicu i inovantnu tehnologiju ali je nisu promovirali kao drugi brandovi koji.su bil puno slabiji od njih uostalom prvi smart symbian bio na nokiji uz fotich/kameru koje sam vec spomeno...N serija mi jedna od drazi njihovih u novije doba GSM-a...
            Realno si u pravu,njihov marketinski odjel nije bio dovoljno dobar.
            Pa evo za iphone znaju svi pa je Berlin pokriven reklamama za novu seriju.

Comment

• A to sto su se nisu htjeli mjenjat i prec na Android nego nastavili gurat svoj Symbian zbog cega i jesi propali nista,a? Ajde dobro...

Comment

• Pa ista stvar sa BB-om jos uvijek se odrzava za shacicu fanova..
                Njoka je imala android (1-2modela)ali tek kad je nastajao i sam sw je bio preslab za hw koji je tada imala, tek su onda presi na wp
                i desio se fijasko nazalost...

Comment

• Nikad oni nisu imali nista na Androidu

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                    A to sto su se nisu htjeli mjenjat i prec na Android nego nastavili gurat svoj Symbian zbog cega i jesi propali nista,a? Ajde dobro...
                    Takodjer mozemo rec da ih je itekako kostalo sto se nisu znali prilagodit drasticnim promjenama u dizajnu mobitela koje je trziste gutalo a Nokia je gurala svoj zastarjeli dizajn.
                    Vise je tu faktora ali u to vrijeme su imali tolike milijarde da su udarili sa marketingom mozda bi bilo drukcije....a opet mozda i nebi.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Takodjer mozemo rec da ih je itekako kostalo sto se nisu znali prilagodit drasticnim promjenama u dizajnu mobitela koje je trziste gutalo a Nokia je gurala svoj zastarjeli dizajn.
                      Vise je tu faktora ali u to vrijeme su imali tolike milijarde da su udarili sa marketingom mozda bi bilo drukcije....a opet mozda i nebi.
                      I to je isto istina...uglavnom,nisus se htjeli prilagodit nadolazecim trendovima, ja i dalje tvrdim da marketing nije tu uopce problem bio,mozda mozda nesto malo...

Comment

Nikad oni nisu imali nista na Androidu
                        Nokia N9 je mogla sa twekanjem vrtit 4.0 ICS

p.s
                        i bila je Nokia X ali tada nepoznata za nase trziste vrtila je Jely Bean
                        ...
                        https://m.gsmarena.com/nokia_x-6067.php
                        Last edited by 4mal; 06-11-2018, 14:06.

Comment

Nokia N9 je mogla sa twekanjem vrtit 4.0 ICS

p.s
                          i bila je Nokia X ali tada nepoznata za nase trziste vrtila je Jely Bean
                          ...
                          https://m.gsmarena.com/nokia_x-6067.php
                          Vidi stvarno imali su...
                          Dobro to je novije, to nisam znao...govorili smo o propasti njihovoj i zasto je doslo do toga, a doslo je sto su po svom tjerali dok nisu u ku.ac otisli!

Comment

Vidi stvarno imali su...
                            Dobro to je novije, to nisam znao...govorili smo o propasti njihovoj i zasto je doslo do toga, a doslo je sto su po svom tjerali dok nisu u ku.ac otisli!
                            Došli su jer ih je microsoft ubio. Preuzeo i upropastio.

Comment

• https://www.gsmarena.com/nokia_9-pictures-8867.php

I evo i službeno nokie s 9 kamera. Prestrašno pa da ne znam kakve slike radi.

Comment

• Za Nokiu su onda svi znali.
                                Pa ja znam za nas u kvartu, Nokia je uvijek bila level gore.

Kao što sam već spomenuo, a i kolega DarkFenix je shvatio, njihova tvrdoglavost ih je srozala, gdje ih je srozala.

Comment

Working...
                                X