Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Koliko mogu izvuci za ovaj Tablet sto ide uz Mate 20?
    Ne mogu na googlu baci normalne cijene.
    Tablet je LTE, tako da po ovome sto sam vidio izgleda da je novi od 1500-1700.

Piknuo bih PRO sada za Uskrs, a onda X1X iduci mj pa da si malo pomognem s lovom

Uz Mate 20 PRO nema potrebe za tabletom 😱🤣

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
      Koliko mogu izvuci za ovaj Tablet sto ide uz Mate 20?
      Ne mogu na googlu baci normalne cijene.
      Tablet je LTE, tako da po ovome sto sam vidio izgleda da je novi od 1500-1700.

Piknuo bih PRO sada za Uskrs, a onda X1X iduci mj pa da si malo pomognem s lovom

Uz Mate 20 PRO nema potrebe za tabletom 😱🤣
      Dam ti ja 700 kn za tablet

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Dam ti ja 700 kn za tablet
        Prodano već

Comment

• Koja glupost na ovome Huawei mobitelu
          Otisak prsta jedva prepoznaje, a sken lica odradi perfektna i u trenu, čak i prilikom vožnje u mraku.

I druga stvar koju ne kužim je utor za sluške, nije standard, nego plosnati i to ne tipa sto se obicni punjac, nego samo ravno... LoL

Comment

Koja glupost na ovome Huawei mobitelu
            Otisak prsta jedva prepoznaje, a sken lica odradi perfektna i u trenu, čak i prilikom vožnje u mraku.

I druga stvar koju ne kužim je utor za sluške, nije standard, nego plosnati i to ne tipa sto se obicni punjac, nego samo ravno... LoL
            Frajeru nemoj mi vozit i držat mob u rukama ili blizu sebe, molim te. Nabavi si ak baš moraš - handsfree pa razgovaraj na takav način, al stvarno nemoj vozit, tipkat, razgovarat s mobom u ruci...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Frajeru nemoj mi vozit i držat mob u rukama ili blizu sebe, molim te. Nabavi si ak baš moraš - handsfree pa razgovaraj na takav način, al stvarno nemoj vozit, tipkat, razgovarat s mobom u ruci...
              Nisam 2 put razgovarao ili tipkao u 5 godina voznje, snimao sam story za instac kreten jbg

Comment

Nisam 2 put razgovarao ili tipkao u 5 godina voznje, snimao sam story za instac kreten jbg
                A nemoš mi snimat story za instač za volanom. Ne znam dal bih te vise nalupao za "instač" ili za to što se snimaš dok voziš!

Comment

• Mila majko koje se sve skracenice i cudne rijeci koriste na forumu.

Comment

• Msm nemreš vjerovat da to postoji bgt.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                      Msm nemreš vjerovat da to postoji bgt.

Comment

• Gdje je najbolje zamjeniti bateriju za iPhone SE? Ili je dragom bogu svejedno?
                        Battery health mi je na 83 % i to se osjeti....
                        Znam da ponekada ima i akcija za zamjenu.
                        Ako netko zna lokaciju u ZG i posebnu ponudu neka javi
                        Googlo sa, ima dosta ih servisa ali ne želim da mi fušer sjebe nkj

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
                          Gdje je najbolje zamjeniti bateriju za iPhone SE? Ili je dragom bogu svejedno?
                          Ako hoćeš biti siguran da ćeš dobiti original bateriju da ne budu nekaj zeznuli, onda ti je najbolje provjeriti u Store-u, iStyle i Agram servisu - oni su ovlašten Apple servis.

Comment

Gdje je najbolje zamjeniti bateriju za iPhone SE? Ili je dragom bogu svejedno?
                            Pa bas da da ides minejati bateriju koja je zdrava 83%

Comment

• Vidi se razlika tim više što i ingress i po go žderu. Sinoć 100% prije spavanja, sada 63. A surfo malo... frend je mijenjao (cekam da kaze gdje) i krenuli smo sa 100% napunjenim. Za 1 sat razlika je skoro 20% ili i više.
                              Da 83% na tako maloj bateriji se osjeti.
                              mob je non stop na powerbanku i to dodatno uništava.
                              Na 30% se znao ugasiti.
                              Znale su biti i ponude i nađe se za 150 kn čak.
                              iStyile i slični deru.
                              Ma samo da nije njuskalo i kućni fušeri.
                              Last edited by Lucifer; 29-04-2019, 08:29.

Comment

Vidi se razlika tim više što i ingress i po go žderu. Sinoć 100% prije spavanja, sada 63. A surfo malo... frend je mijenjao (cekam da kaze gdje) i krenuli smo sa 100% napunjenim. Za 1 sat razlika je skoro 20% ili i više.
                                Da 83% na tako maloj bateriji se osjeti.
                                mob je non stop na powerbanku i to dodatno uništava.
                                Znale su biti i ponude i nađe se za 150 kn čak.
                                iStyile i slični deru.
                                Ma samo da nije njuskalo i kućni fušeri.
                                Ma najbolje kupiti pravi mob, ne tu igračku šalim se!

Comment

Working...
                                X