Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• https://zimo.dnevnik.hr/clanak/ameri...---561482.html

Amerikanci se trude uništiti huawei svim silama. Srećom pa sam samo 3 komada njhivih telefona naručio u subotu.

Comment

• Kako tu zemlju treba satrat do temelja i samo kupus saditi tamo. Znači mobitel tj brand koji je po svemu bolji od konkurencije i čim prismrde apple, odmah dobiju ban.

Comment

• Ma gamad. Nadam se da će im propast pol firmi i svega zbog ovog poteza.
        Samo da konkurenciju pometu, koriste sve moguće nepoštene poteze...
        Podržavam HUAWEI i jedni od najboljih su. Od kad sam prešao na njih nisam imao većih problema što ne mogu reći i za neke druge, jednako velike ili veće brandove...

Comment

• Ma nije to samo ni do mobitela. Google, intel, qualcomm neće smjet imat posla s Huaweiem. Logičan slijed je i Microsoft jer su windowsi na njihovim laptopima. Dobro su Iranci rekli da ameri provode čisti gospodarski terorizam sa sankcijama i zabranama. Jedino oni sve smiju i nisu prijetnja nikome.

Comment

• Samsung se uspio postaviti rame uz rame s Appleom, nisu ih Ameri uništili. Nadam se da će se isto dogoditi i s Huaweiom.

Comment

• Originally posted by Picek View Post
              Samsung se uspio postaviti rame uz rame s Appleom, nisu ih Ameri uništili. Nadam se da će se isto dogoditi i s Huaweiom.
              Ma tu nema veze ime firme, samo je stvar tko je s kim dobar. Huawei da je južnokorejski ne bi bilo problema, a pošto je kineski evo ga problem. Ameri si svašta dopuštaju, a zapad ih podržava i provodi njihovu volju pa mgu šta ih volja s kim ih volja. E sad, do kada, što i kako ne znam. Sva su se carstva raspala kad tad, pitanje je što će se desiti s njima i tko će im doći glave. Jedini problem ako dođe do otvorenog sukoba je to što će Zemlja biti pepeo pa je svejedno za sve drugo.

Comment

• Sad fino ban Apple uredaja u kini i GG.

Comment

• Kupio iPhone XR radi nedavnog ban-a Huawei uredaja. Nije mi lako se prilagoditi na iOS ali sta ja tu je

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                    Kupio iPhone XR radi nedavnog ban-a Huawei uredaja. Nije mi lako se prilagoditi na iOS ali sta ja tu je
                    LOL pa jos mozes kupit ove godine njihove proizvode (ukljucujici i Honor) i dobivat ces azuriranja bez problema

Sad je najpametnije uzest p30 ili pro i rokat ga 4,5 godina, tko jos nije uzeo ove neki od flagova...

Comment

• Kako mislis da ces dobivat azuriranja? Preko nekih stranih programa ili?

Koliko je to sigurna opcija? Mene je isto ovako strah sada uzimat taj Huaweii..

Comment

• Iskreno, duze vrijeme gledam iPhone uzeti. XR mi je dobar jer je snagom jednak kao XS (manje 1GB RAM). Huawei još uvijek koristim dok sve ne postelam, pa ću se onda prebaciti Glupo mi je što nemam nekih modificiranih aplikacije koje imam na Android ni šta je tu je. Strpljivo čekam jailbreak.

Ma ažuriranje samog sustava će ići preko huawei, ne Google za sada kako ide.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                          Kako mislis da ces dobivat azuriranja? Preko nekih stranih programa ili?

Koliko je to sigurna opcija? Mene je isto ovako strah sada uzimat taj Huaweii..
                          Dakle svi proizvodi sa zakljucnim datumom prizvodnje do 5 mj, ove godine ce dobivat azuriranje putem G-a

dok od sljedece godine vise nece moci a i sami Huawei ce biti poprilicno slab jer nece smjeti

koristi Qulacome SoC pa i Intel .. tj morat ce se oslanjat na svoja rijesenja na podrucju OS-a i SoC-a

Comment

• Prebacio sam off-topic u mob. podforum, pa tamo mozemo nastavit

Comment

• Odlican za nizu cijenu ali i slicnih performasi od Huawei pro linije

Comment

• Uz to što si rekao bih naveo i prekrasan. Svaka čast honoru (i huaweiu) na dizajnu mobitela koji je daleko prešišao i samsung i apple.

Comment

Working...
                                X