Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zato mu i je pala cijena

Comment

• Ja cu mislim prodati svoj p20 sa garancijom i svime. Naravno u mint stanju i tkljucan na sve mreze

Comment

• Cak se i S10+ moze naci od 4400 najjeftiniji, a za 4700, 4800 ih ima masu.

Razmislit cu jos dobro. Nije da nesto preferiram vrhunski mobitel, vjerojatno bi mi A70 bio sasvim dovoljan, a opet razmisljam ako vec uzimam da se rastegnem pa uzmem nesto sta je puno bolje.

Ovaj moj sada ima 5 godina, poceo je usproavat i baterija mu je nula..

Comment

• To je odlicna cijena za 10-ku , uz braging mozes jer je njuska spusti koju 100-ku dole

Comment

• Zaniama me kako se igra playstation igre na sony xperia
            Last edited by Pokemon Master; 25-05-2019, 11:21.

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
              Zaniama me kako se igra playstation igre na sony xperia
              Skineš onu njihovu remote play aplikaciju, povežeš se s plejkom i igraš. Samo trebaš imati dobar wifi signal.

Comment

• Novi flagship iz Honora. Usudio bih se reći da je ovo trenutno najljepši smartfon na tržitu. Specke odlične!

https://www.gsmarena.com/honor_20_an...news-37148.php

https://www.racunalo.com/honor-20-ho...raznje-kamere/

Comment

• Meni današnji mobiteli (flagship pogotovo) izgledaju svi više/manje isto. Zapravo, glavne razlike mogu se vidjeti u položaju kamera i eventualno u notchu. Mislim da je dizajn došao do nekih granica gdje je teško ubaciti nešto novo. Pomak vidim u fold mobitelima koji bi trebali biti izgledom drugačiji, u početku vjerojatno bulky no s vremenom sve tanji.

Comment

• Ja isto pikiram fold ali treba to sve usavrsiti jos...npr sarke kod pregiba i kvaliteta samog P-OLED-a

Comment

• Mislim da ću prvu generaciju fold uređaja (ne samo Samsunga) preskočiti dok se malo ne usavrše. Zasada sam dosta skeptičan, pogotovo nakon fijaska Samsunga s Foldom. Ajde barem ga nisu pustili na tržište već je problem uočen na vrijeme.

Comment

• Huawei X izgleda ok
                        vidjet cemo kad ih se vise ukljuce
                        kroz par godina.
                        Last edited by 4mal; 27-05-2019, 10:18.

Comment

• Uopće me ne zanimaju u ovom trenu fold uređaji. Iako mi je huawei preklopni izgledao bolje od samsunga. Sumnjam da bi u skorije vrijeme neki fold uređaj me mogao zaintrigirati.

Comment

• Svaki mobitel može biti fold. Samo malo jednostavne fizike "sila puta krak".
                            Gotovo za jedno popodne, kakve godine razvoja.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                              Kupio iPhone XR radi nedavnog ban-a Huawei uredaja. Nije mi lako se prilagoditi na iOS ali sta ja tu je
                              Brzo buš se naviknuo

Originally posted by Prayer View Post
                              Sad fino ban Apple uredaja u kini i GG.
                              pa imaju neslužbenu zabranu. Odnosno dali su "preoporuku" da radnici nemaju iPhone. To ti je u Kini znaš što
                              Pa kaj nije u Kini zabranjen i fb, youtube, twitter itd?

Svima je jasno da nije tu riječ o špijunaži već o običnoj omazdi. Nemreš pobjediti konkurenciju pa ju zabrani
                              ​​​​​​​

Comment

• Ma nije kvaka u špijunaži već tko će biti zasititi tržište sa 5G modulima. Masa love je u pitanju kao i poslovi za ljude.

Comment

Working...
                                X