Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Picek View Post

Rezolucija se zna i automatski smanjiti ako je kvaliteta internet signala slabija iako po opisanom mislim da to nije primjer kod tebe
    Tv vrti bez problema.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post

Tv vrti bez problema.
      Al pazi, taj mob ima i dinamičku rezoluciju, odnosno ovisi o tvojim postavkama! Jesi postavio fiskno rezoluciju na 2160p? Ako nisi, onda je mob sam postavio 1440p i zbog toga nemaš opciju od 2160p...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Al pazi, taj mob ima i dinamičku rezoluciju, odnosno ovisi o tvojim postavkama! Jesi postavio fiskno rezoluciju na 2160p? Ako nisi, onda je mob sam postavio 1440p i zbog toga nemaš opciju od 2160p...
        Hm, stavljao sam hd+ i sad vidim da je hd+ x1440p....

Znaci moze da snima u 2160p a ne vrtit video na yt u 2160p.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post

Hm, stavljao sam hd+ i sad vidim da je hd+ x1440p....

Znaci moze da snima u 2160p a ne vrtit video na yt u 2160p.
          Nije to 4k ekran, mislim da je 2k.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Nije to 4k ekran, mislim da je 2k.
            Upravu si. No moze snimat u 4k pa ja mislio haha. Hvala decki.

Comment

• Huawei je pri Uredu Europske unije za intelektualno vlasništvo zaštitio naziv „ARK OS“ koji će najvjerojatnije biti službeno ime njihovog alternativnog operacijskog sustava za mobilne uređaje

Comment

• Samo da uspiju napraviti OS koji će podržavati sve što podržavaju Android i iOS. Znam da je svojevremeno Samsung lansirao svoj operativni sustav (Bada OS) no nije bio prihvaćen i relativno brzo je propao.

Comment

• Ako uspiju srediti da popularne aplikacije (meni viber), a drugima instagram, fejs i te gluposti, rade na novom OS-u, ja ne vidim razlog zašto netko ne bi kupovao njihove telefone

Comment

• Ukoliko regulatorne agencije odobre akviziciju, novi vlasnik ovog hrvatskog teleoperatera trebao bi postati United Group kojem do sada nije dopušten nastup na našem telekomunikacijskom tržištu...

Comment

• Iako je iOS sam po sebi zaostao u dosta stvari naspram Android-a, moram priznati da sam se uspio naviknuti (ali jedva), iako jos uvijek cekam Jailbreak.
                      U biti sto me izuzetno impresjoniralo je baterija na iPhone XR koja je ruku na srce nesto najbolje sto sam ikad vidio. Jucer od 09:00 do 21:00 sam imao 7 ipo sati Screen Time-a sa sa 10% baterije ostalo. Mobitel sam tek jutros stavio da se puni te mi je 5% ostalo. Dakle laganih 8h SOT sam imao bez problema! Jos vrijedi napomenuti da sam cijeli dan jucer bio na mobilnim podacima a ne na WiFi-u sto jos ktome dodaju wow efektu. U biti jako zadovoljan sa svime!

Comment

• iOS 12 je u zadnja tri mjeseca uspio skupiti dodatnih 5% korisnika čime mu se zastupljenost na Appleovim mobilnim uređajima povećana na 85%

Comment

• Apple je najavio koji će uređaji dobiti nadogradnju na iOS 13, a s liste izostaju modeli kao što su iPhone 5S, iPhone 6 i iPhone 6 Plus, također nadogradnju na iPadOS će dobiti samo iPadi četvrte generacije i noviji

Comment

• I dalje ne smatram da je starija inačica Androida nešto što bi moglo bitno utjecati na rad 99% korisnika, ali stvarno ti proizvođači puževim korakom izbacuju update na novu inačicu. Čekaj proizvođača pa čekaj operatera pa ovo pa ono. Svaka čast Appleu u ovom pogledu.

Comment

• Huaweiu se ne piše dobro...

Navodno im je Google zabranio da na sve uređaje koji još nisu izašli iz tvornice ne smiju predinstalirati Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp...

Comment

• Kakva smeća. A taman je Huawei postao možda i najpoželjniji brand.

Comment

Working...
                                X