Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Evo već neko duže vrijeme mislim uzeti neki ništa specijalno tablet, pa šta vi mislite od ova dva ponuđena izbora ili ako imate neki bolji prijedlog u sličnom cjenovnom rangu pucajte

Huawei Mediapad T5

Samsung Galaxy Tab T510

Comment

• Ako je vjerovati najnovijim informacijama, Asusov ROG Phone 2 stiže već u trećem kvartalu ove godine i najvjerojatnije će sadržavati Snapdragon 855 čip

Comment

• Originally posted by darijoman View Post
        Evo već neko duže vrijeme mislim uzeti neki ništa specijalno tablet, pa šta vi mislite od ova dva ponuđena izbora ili ako imate neki bolji prijedlog u sličnom cjenovnom rangu pucajte

Huawei Mediapad T5

Samsung Galaxy Tab T510
        Samo ispod čekića dolazi u obzir ili i rabljeno?
        https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/ip...oglas-28535829
        recimo ovo je vrh... (ne nužno taj oglas)
        Stari ima iPad i to prvi mislim, dan danas radi
        Recimo ovo je 400 kn više od ovoga što si dao link
        Možda pogledaj neki i 2 g stari iPad ili mini, air ili tako što. Imaš ono ok cijena. A uređaj jede. Stavrno jede.
        Ili ako ti nije žao - https://www.links.hr/hr/tablet-apple...sivo-010140179
        probaj uređaj u živo.
        Da znam da debelo prelazi budžet, ali ono razmisli
        Last edited by Lucifer; 09-06-2019, 21:26.

Comment

• S obzirom da se u ovoj temi Apple mrzi više nego što Željka Markić mrzi homoseksualce bojim se da je uzaludno ali... pokušat ću:

Uskoro dolazi potpuno novi iOS za iPad, koji je razvijen mimo OS-a za iPhone. Drugim riječima, iPad dobiva značajke koje iPhone nema i postat će OS koji neće manjkati za Android platformom uopće a korisnicima će omogućiti da rade sve što i android na tabletu.

To znači da je kupovina nekog godinu-dvije starog iPad-a (novog, u dućanu) best buy opcija i daleko najkvalitetnija, promišljena odluka koju u ovom trenutku može donjeti osoba koja kupuje tablet. Jer u iPad i sada, bez tog ogromnog update-a OS-a, blowjobira sve tablete na tržištu.

Susjed mi je i dan danas zahvalan na preporuci da umisto android tableta kupi iPad.
          Doslovno je bila situacija da je potajice otišao u iStyle i kupio ga mimo odobrenja susjede. Neki dan mi je došao u kuću da mu sredim albume (unuka mu je imala prvu pričest pa je tribalo osloboditi memoriju) - kaže mi da mu žena više visi na njemu od njega samoga. Cijenu joj je rekao nekoliko mjeseci kasnije, kada je skužio da je i ona zadovoljna uređajem
          Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
          Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Mislim da iPad u ovom trenutku nema konkurenciju koja bi bila blizu. Naprosto nema.
            Mobiteli su druga stvar.
            iPad stvarno leti, brz je, i vrijedi svake lipe. Još tko ima za olovku...

Vidiš nisam to znao za iPad update. A što je sa iOs 13?

Comment

• Lucifer Hvala na preporuci, ali ne treba mi tako snažan tablet. Namjena mi je najviše multimedia prvenstveno pregledavanje web stranica, a uz to cijena daleko prelazi od mog predviđenog budžeta pogotovo ovaj drugi tako da ne dolazi u obzir

Comment

• Ma znam da prelazi. Sve to kužim. Sa ovim uređajem si miran 5g... I više. Bez pretjerivanja. Imaš u zalagaonicama po ok cijenama. Može se naći.
                Nažalost vidio sam od tetka Samsung neki tablet. Ma ni 2 g, to ne da trokira to je prestrašno... Ni jutarnji ne otvara normalno
                Probaj naći i 2 g stari model. Raditi će 10x bolje od dva tvoja linka.
                Imaš nekoga u inozemstvu? Evo peta generacija iPad-a 280 € (2075 kn). Jest, 600 kn više od linka ali vrijedi.
                Probaj negdje naći modele da su izloženi (emmezeta možda?!) pa probaj malo raditi. Da stekneš dojam.
                Mene više od ičega živcira to trokiranje. Jbt kada mi otvara sajt 1 minutu.

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
                  Mislim da iPad u ovom trenutku nema konkurenciju koja bi bila blizu. Naprosto nema.
                  Mobiteli su druga stvar.
                  iPad stvarno leti, brz je, i vrijedi svake lipe. Još tko ima za olovku...

Vidiš nisam to znao za iPad update. A što je sa iOs 13?
                  Svi gledaju tu cijenu. Reći ću i ovo. Svakodnevno se susrećem sa Android tabletima na poslu (htio ne htio moram riktati update-e i instaliravati aplikacije...) i najgore što možeš učiniti svom buđetu je kupiti npr. Lenovo tablet za 100-150 ojra. To pucketa na dodir, izgleda jeftino, je jeftino, slaba rezolucija, baterija, ekran kvaliteta vindija, ideš po ekranu on iz 3. prepozna pokret...
                  I u konačnici za cca 2 god. taj tablet ćeš baciti jer ili neće biti update-a ili će toliko usporit da ćeš poludit.

Najjeftiniji tablet je iPad. Iskreširaš 300-400 ojra i koristit češ ga 5 god min jer će i podrška biti barem 5 god. Nema šanse da bilo koji android tablet izdrži toliko. Barem ne u vidu updatea, podrške i onog osječaja da sve leti nakon 5 god. kao kod iPada.

Ako je iPhone X/Xs skup proizvod (što i je) i ne nudi najbolji omjer uloženo dobiveno u segmentu smartphonea, za tablete se to definitivno nemere reći. Niti je toliko skup (čak ni u odnosu na konkurenciju).
                  Last edited by Abacus; 09-06-2019, 23:22.

Comment

• iPad nema konkurenciju na tablet tržištu. Vjerujem da su galaxy S tableti odlični, ali oni su puno skuplji od "običnog" iPada. Ja sam uzeo iPad 2018 model (tj bazni još uvijek koji nude, nakon njega ide Air pa Pro) i mogu reći da je fantastičan. Sve radi glatko, otvara brzo, jednostavno sve radi kako bi trebalo.

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

Svi gledaju tu cijenu. Reći ću i ovo. Svakodnevno se susrećem sa Android tabletima na poslu (htio ne htio moram riktati update-e i instaliravati aplikacije...) i najgore što možeš učiniti svom buđetu je kupiti npr. Lenovo tablet za 100-150 ojra. To pucketa na dodir, izgleda jeftino, je jeftino, slaba rezolucija, baterija, ekran kvaliteta vindija, ideš po ekranu on iz 3. prepozna pokret...
                      I u konačnici za cca 2 god. taj tablet ćeš baciti jer ili neće biti update-a ili će toliko usporit da ćeš poludit.

Najjeftiniji tablet je iPad. Iskreširaš 300-400 ojra i koristit češ ga 5 god min jer će i podrška biti barem 5 god. Nema šanse da bilo koji android tablet izdrži toliko. Barem ne u vidu updatea, podrške i onog osječaja da sve leti nakon 5 god. kao kod iPada.

Ako je iPhone X/Xs skup proizvod (što i je) i ne nudi najbolji omjer uloženo dobiveno u segmentu smartphonea, za tablete se to definitivno nemere reći. Niti je toliko skup (čak ni u odnosu na konkurenciju).
                      Slažem se s tobom. Apple kod ajfona više nema što više ponuditi, a da to ne nude i drugi po boljoj cijeni. S druge strane kod tableta nema boljih od ipada.

Comment

• Vidim da ste nahvalili Ipad, možda na kraju uzmem neki polovan

Comment

Vidim da ste nahvalili Ipad, možda na kraju uzmem neki polovan
                          Složio bih se i ja s kolegama da je iPad puno bolji izbor od Androida ukoliko imaš mogućnost da ga nabaviš. Istina, nisam već dugo koristio tablet, zadnji je bio iPad Air. No kao konkurencija njemu koristio sam i Galaxy Note 10.1 2014 i razlika je bila kao nebo i zemlja. Istina, Note je imao S Pen no rad na iPadu bio je puno ugodniji.

Comment

• Jučer mi je u oko upala Sony Xperia 1, mislim da se Sony vraća na pravi put, mobitel djeluje stvarno vrhunski (čak i kamera ima OIS).

Comment

Vidim da ste nahvalili Ipad, možda na kraju uzmem neki polovan
                              kažem ti, najbolje je uzeti u ruke i vidjeti
                              Ne moraš ni polovni? Imaš nekoga u Njemačkoj?
                              https://www.mediamarkt.de/de/product...i-2246604.html
                              evo 2076 kuna ispod čekiča
                              istina je, iPad 5 je. Nema podršku za olovku mislim, ako ti je to napeto uopće

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
                                kažem ti, najbolje je uzeti u ruke i vidjeti
                                Ne moraš ni polovni? Imaš nekoga u Njemačkoj?
                                https://www.mediamarkt.de/de/product...i-2246604.html
                                evo 2076 kuna ispod čekiča
                                istina je, iPad 5 je. Nema podršku za olovku mislim, ako ti je to napeto uopće
                                Umisusovo, kakva rodbina i slanje iz njemačke.

Darojković vozi shoping ture za Graz, 80 kn povratna karta. Već godinama se vozam s njima. Ostave te isprid Mediamarkta, 3 sata vožnje do tamo iz Zabrega. Pokupi te oko 18:00 iz trgovačkog centra i vozi nazad doma.

Comment

Working...
                                X