Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by OverLord View Post

Moj bivš 6s je kod prijateljeve sestre na 12 i koji je već sada. Sve leti. Moja 7ica isto radi besprijekorno.

Šalu na stranu. Drago mi je čuti da je tako.
    Dignut ću ga vjerojatno ovih dana i zbog Apple pay-a koji zahtjeva noviju verziju iOS-a.
    Ono što triba paziti (a to san naučio iz iskustva sa ranijim iPhone uređajima) je da se ne stavlja ta "zadnja" dostupna verzija iOS-a na uređaju koji je na zalasku.
    Konkretno, mislio san da će 12ica biti "zadnja" za 6s ali ugodno su iznenadili... međutim, siguran sam da 13ica neće raditi tako dobro kao na Xr/XS jer tako je bilo i sa iphone 5icom koja je slabo radila na iOS 9 itd...

@Pepsi - da, 13ca je zadnja koja će ići na 6s. Dakle, podrška od PUNIH 5, skoro 6 godina ! Nevjerojatno.
    Čitao sam na specijaliziranom forumu za iPhone da 12ica na 6s ipak malo slabije radi što se fluidnosti tiče u odnosu na iOS 9 ali da generalno radi okej. Kažu da je i baterija slabija što mi se ne sviđa jer mi je oslabila i na iOS 9...
    Šta je tu je... stavim još 12icu i onda sam miran 2 god. i tada kupim novog XR za 4000 kn preko njuškala i sljedećih pola desetljeća sam miran.
    Kada vidim koliko san zapravo malo dao za iPhone-e u zadnjih 10 god. shvatio sam da je jeftinije iskeširat 4 iljade kn za iPhone nego svake 2 god. kupovati android za 2 iljade kn...

Baš vrijedi ona poslovica: "nisi dovoljno bogat da kupuješ jeftine stvari..."
    Last edited by Abacus; 11-06-2019, 15:43.
    Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
    Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Prema pisanju Digitimesa, Qualcomm bi se kod proizvodnje svojeg budućeg Snapdragon 865 mogao obratiti svojem starom partneru, Samsungu te bi za proizvodnju navedenog čipa mogao koristiti Samsungov 7-nanometarski EUV proces

Comment

• https://www.gsmarena.com/google_reve...news-37552.php

Izgleda da se Google i Apple natječu tko će imat gadnij "camera setup"

Comment

• Čini se kako rat kamerama još uvijek nije i neće tako skoro biti za nama – Sony je odlučio povisiti ulog i izraditi mobitel sa šest stražnjih kamera čime će nadjačati i Nokiju 9 koja ih ima „samo“ pet

Comment

• Analitičar Ming-Chi Kuo govori o iPhoneima za 2020. godinu, od kojih će dva imati podršku za 5G, a tu je i model s 5,4-inčnim zaslonom

Comment

• Xiaomi je odlučio promovirati mobitel Mi 9T tako da na šaljiv način prikaže kako bi to bilo kada bi se notch nalazio svuda oko nas i ometao nas tako u svakodnevnim poslovima

Comment

• A svi teelfoni im imaju notch...

Comment

• Digao san ga na iOS 12. Znam da baterija mora pasti ali da će na ionako slabu autonomiju pasti za duplo... iPhone je ovime praktički neupotrebljiv.

Tješi me da san ga jednostavno morao dići... npr. MaxTv to go - Arenasport programi uopće ne rade na iOS 9.
                  HBO Go također uopće nemere raditi ispod 10-ke...

Comment

• Meni na ios 12.2 baterija traje po 7 ipo sati

Comment

• koji iPhone imaš.
                      Ja sam sada na 12.3.1. i imam relativno stari (cca 3 god) iPhone šesticu S

Baterija mi je jedna od najvažnijih stavki. Ovo tolko guta da mi usage sigurno neće ići priko 3 sata sa intezivnim korištenjem.

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
                        koji iPhone imaš.
                        Ja sam sada na 12.3.1. i imam relativno stari (cca 3 god) iPhone šesticu S

Baterija mi je jedna od najvažnijih stavki. Ovo tolko guta da mi usage sigurno neće ići priko 3 sata sa intezivnim korištenjem.
                        Iphone XR, no on je doduše poznat po dobroj bateriji.

Comment

• Kirin 810 je novi čip srednje klase tvrtke Huawei, baziran je na 7-nanometarskom procesu, osam CPU jezgri te NPU-u baziranom na DaVinci arhitekturi

Comment

• Neka Huawei predstavi novi OS jer džabe im predstavljanje hardwarea ako se neće snaći s novim OS-om s obzirom da im je suradnja s Google-om prilično neizvjesna i ne mogu trenutno na njih računati 😏

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                              Neka Huawei predstavi novi OS jer džabe im predstavljanje hardwarea ako se neće snaći s novim OS-om s obzirom da im je suradnja s Google-om prilično neizvjesna i ne mogu trenutno na njih računati 😏
                              Iako se nada kako će SAD ukinuti donesene zabrane Huawei usporedo nastavlja i s razvojem vlastitog OS-a – ovih dana isporučeno je milijun testnih mobitela s HongMeng OS-om

Comment

• https://www.youtube.com/watch?v=mUSWab6VnJQ

inače zgodan 15 min intervju oko Huaweia.
                                Pa eto koga zanima

Comment

Working...
                                X