Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kupio Sony Xperia 1.
    Ah sta reci, najmocniji smartphone danasnjice po gotovo svemu, ekran za koplje iznad svih ostalih.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
      Kupio Sony Xperia 1.
      Ah sta reci, najmocniji smartphone danasnjice po gotovo svemu, ekran za koplje iznad svih ostalih.
      Ajde, kreni po čemu je najmoćniji?

Comment

Kupio Sony Xperia 1.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post

Nezz da ima netko 4k oled hdr zaslon u svijetu smartphonea.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post

Iphone XR, no on je doduše poznat po dobroj bateriji.
            XR po defaultu ima najbolju bateriju od svih iPhonea.
            A i nije isto uspoređivati XR kojemu je 12ica prvi softver i šest S koji je vani skoro 5 god.
            Mislim kada bi moj imao novu novcatu bateriju unutra da ne bi bitnije dulja autonomija bila.. jednostavno je iOS prejak zalogaj za ovaj čip... vidim da se i više zagrijava pri korištenju...
            Ali sada je gotovo.
            Btw. kapacitet baterije mi se nakon 3 god. korištenja spustio na 85 posto. Nije strašno.
            Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
            Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

XR po defaultu ima najbolju bateriju od svih iPhonea.
              A i nije isto uspoređivati XR kojemu je 12ica prvi softver i šest S koji je vani skoro 5 god.
              Mislim kada bi moj imao novu novcatu bateriju unutra da ne bi bitnije dulja autonomija bila.. jednostavno je iOS prejak zalogaj za ovaj čip... vidim da se i više zagrijava pri korištenju...
              Ali sada je gotovo.
              Btw. kapacitet baterije mi se nakon 3 god. korištenja spustio na 85 posto. Nije strašno.
              Ne da nije strašno, nego je fantastično. Moj iP7 je na 86%, a nije da sam heavy user. Prošao je dvije godine ugl...

Comment

• Ke?

Comment

• Meni je na XS Max baterija još uvijek na 100% kapaciteta, a imam ga cca 5 mjeseci. I traje dosta dugo, uz neko srednje korištenje izdrži dan i pol-dva bez problema.

Comment

Nezz da ima netko 4k oled hdr zaslon u svijetu smartphonea.
                    2k ili 4k na toj dijagonali je smiješno po meni, ali ajde neka imaju nešto što drugi nemaju. Iako ima veću rezu i dalje ne znam da li je zaslon zato kvalitetniji.

Comment

• Huawei je ovih dana predstavio novu seriju mobitela – nova 5 koju trenutno čine tri modela – nova 5, nova 5 Pro i nova 5i

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

2k ili 4k na toj dijagonali je smiješno po meni, ali ajde neka imaju nešto što drugi nemaju. Iako ima veću rezu i dalje ne znam da li je zaslon zato kvalitetniji.
                        Svake godine imaju nesto sto nitko drugi nema, to je postala vec tradicija najveceg tehnoloskog branda na svijetu.

Comment

• Huawei je obećao EMUI 9.1 dovesti na 49 postojećih uređaja, sada je objavio popis prvih uređaja koji će dobiti nadogradnju u vrlo kratkom vremenu, odnosno do kraja srpnja 2019.

Comment

• Geekbench otkriva novi Samsungov Galaxy Tab tablet s oznakom SM-545 koja se bazira na Snapdragon 710 čipu

Comment

Svake godine imaju nesto sto nitko drugi nema, to je postala vec tradicija najveceg tehnoloskog branda na svijetu.
                              Sumnjam da su najveći tehnološki brend. Prije bih rekao da je to Apple. Možda i imaju, ali su rijetko imali najbolje telefone već generacijama. Nikad se baš prašina nije dizala kao za ajfone ili galaxye pa čak i htce svojevremeno. Sony je treuntno najjači u gamingu svijetu. Mobila divizija im je godinama u problemima. Ne znam kako im TVi stoje, ali sam ja super zadovljan s XF80, a XF90 (prethodnici i nasljednici) su uvijek u vrhu LCD TVa.

Comment

• Mislim da bi Sony mogao napraviti iskorak s modelom Xperia 1 jer po onome što sam čitao radi se o zvijeri. Čak su i kameru sredili te ubacili OIS što nisu imali do sada. Ako malo porade na marketingu, mislim da bi mogli uspjeti jer potencijal postoji.
                                Last edited by Picek; 26-06-2019, 07:12.

Comment

Working...
                                X