Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Imam Sony XZ3 već duže vrijeme te sam skroz zadovoljan.
    Vjerojatno ću ostati na njemu jer mobitel ima sve šta mi treba (uz brzinu i novi OS).
    Ako baš uleti prilika, jedino me zanima Sony Xperia 1.

Comment

• Hohoho od danas je i službeno:
      https://www.apple.com/hr/apple-pay/

Šteta što nemerem (za sada) dodati svoju karticu tekućeg računa (ZABA; Maestro) ali ako san dobro skužio mogu dodati virtualnu (Revoult, Monese) karticu pa nju koristiti.
      Jel zna netko da li je to sve besplatno. Dodavanje love na tu karticu, jel ima provizija na transakcije i sl.
      Valjda to funkcionira na starijim iPhone uređajima.

Hjaoo nemerem dočekati onaj teleći pogled na blagajni kada stavljam bocu đekija i kaem "platio bi mobitelom..."
      Last edited by Abacus; 26-06-2019, 18:07.

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
        Hohoho od danas je i službeno:
        https://www.apple.com/hr/apple-pay/

Šteta što nemerem (za sada) dodati svoju karticu tekućeg računa (ZABA; Maestro) ali ako san dobro skužio mogu dodati virtualnu (Revoult, Monese) karticu pa nju koristiti.
        Jel zna netko da li je to sve besplatno. Dodavanje love na tu karticu, jel ima provizija na transakcije i sl.
        Valjda to funkcionira na starijim iPhone uređajima.

Hjaoo nemerem dočekati onaj teleći pogled na blagajni kada stavljam bocu đekija i kaem "platio bi mobitelom..."
        Kako radi Revolut, kako ga koristiti - digitalni izazivač tradicionalnih banaka, nedavno je uveo podršku za kunu i time postao još primamljiviji domaćim korisnicima. Virtualne debitne kartice, kreditne kartice, prepaid kartice, besplatne transakcije, prebacivanje novca, prebacivanje eura i kuna

Comment

• Ja sam se odlučio za One Plus 7 pro. Najviše je presudila veličina samog ekrana i izostanak nocha radi kamere koju jako rijetko koristim, te sam tako dobio jako fluidan i predivan ekran za gledanje filmova i serija.

Čak mi je i sami izgled mobitela dosta ljepši od ostale konkurencije.

Sad još sačekati koji dan i pokrenut to čudo.

Comment

• Bomba mob. Da imam para kupio bih ili njega ili s10e.

Nikad još nisam imao neki dobar mob. Stalno furam neke jeftinjake. Trenutno imam Redmi 5 koji radi UŽASNO. Bolje je dati malo više za mob pa znaš da si jedno vrijeme bez brige i da će raditi odlično.

Comment

• Slazem se. Ja sam gledao onako nesto poput A70 Al sam ipak odustao i odlučio kupit nešto top da sam miran i da imam pravi stroj kraj sebe.

Comment

• U Australiji je provedeno istraživanje o sigurnosti Android aplikacija na Google Play Storeu pri čemu su pronađene neke aplikacije koje traže previše ovlasti te čak i određeni malware

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                  Slazem se. Ja sam gledao onako nesto poput A70 Al sam ipak odustao i odlučio kupit nešto top da sam miran i da imam pravi stroj kraj sebe.
                  Ma ne bi ni s A70 puno falio. Gornja granica srednje klase. Nije to daleko od flagshipa.

Comment

• Pa da. Taj mobitel ima bas sve šta je normalnom čovjeku potrebno, a za puno manje novce.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                      Pa da. Taj mobitel ima bas sve šta je normalnom čovjeku potrebno, a za puno manje novce.
                      Osim možda prevelikog ekrana. Baš je ogroman.

Comment

• Više niti nema za kupiti jaki mob od npr. 5 inča.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
                          Više niti nema za kupiti jaki mob od npr. 5 inča.
                          Današnji mobitel s ekranima od 5.8"-6" su po dimenzijama manji nego što su bili mobiteli s 5"-5.5" prije koju godinu jer nemaju rubova već zaslon prekriva površinu gotovo cijele prednje strane.

Comment

• Super stvar
                            Zadnja nadogradnja Androida za mobitele iz serije Galaxy S10 donijela je između ostalog i bolje upravljanje navigacijskim gestama – haptički odziv vibracijama

Comment

• Samsung je na kraju odlučio kako je za Galaxy Note10 Pro ipak primjereni naziv Galaxy Note10+

Comment

• Kraj drame

Comment

Working...
                                X