Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by bartul_9 View Post
    Čekam ovaj svoj One Plus 7 Pro nisu ga imali na skladištu zadnjih 10ak dana i evo jutros došlo 100 komada pa je poslan.

Moram si nabavit neki dobar case za njega da ga čuvam i kupit ono zaštitno staklo.

Mogu mislit kakvo će to osvježenje bit nakon ovog 5 godina starog HTC Desire Eyea. Doslovno mu baterija traje 30 minuta, blokaje i užasan je za koristit, tako mi je već 3 godine. Kap koja je prelila čašu je to što mi je hitno trebao za Google karte prije nekih 10ak dana i počeo je blokavat i šta ja znam, a meni bas bila velika žurba. Onda sam rekao sebi nećeš više, rješavam te se čim prije.
    Kakav je kao mobitel?

Comment

• Koliko vrijedi Mate20PRO, kupljen u 4/19, sa garancijom, kožnom futrolom i svom pripadajućom opremom?

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
        Koliko vrijedi Mate20PRO, kupljen u 4/19, sa garancijom, kožnom futrolom i svom pripadajućom opremom?
        oko 5000-5500

Comment

• Gaso provjeri kako se kreću cijene na Njuškalu pa stavi sličnu cijenu.

​​​​​​Pokemon master još mi nije stigao, al po svemu što sam vidio trebao bi bit top mobitel.

Edit: kakvih 5000, Mate 20 Pro ide već za 3500.

Comment

Koliko vrijedi Mate20PRO, kupljen u 4/19, sa garancijom, kožnom futrolom i svom pripadajućom opremom?
            Najbolje njuškalo pa se uklopiš u cijenu. Zašto prodaješ?

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Najbolje njuškalo pa se uklopiš u cijenu. Zašto prodaješ?
              Ma imam sranja sa HT-om i računima, pa bih prodao njega i dodao još što fali love, te zatvorio ugovor s HT-om..

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                Gaso provjeri kako se kreću cijene na Njuškalu pa stavi sličnu cijenu.

​​​​​​Pokemon master još mi nije stigao, al po svemu što sam vidio trebao bi bit top mobitel.

Edit: kakvih 5000, Mate 20 Pro ide već za 3500.
                Da...oko 3500-3700 su polovni.

Comment

da li si dobio sat sa mobitelom u kutiji ako si kupio crni mate 20 pro
                  Last edited by Pokemon Master; 11-07-2019, 12:52.

Comment

Ma imam sranja sa HT-om i računima, pa bih prodao njega i dodao još što fali love, te zatvorio ugovor s HT-om..
                    Kakvih problema imaš?

Pitam jer sam se uvijek s njima natezao, stručnjaci su u tome kad treba napraviti problem no uvijek sam dokazao da sam u pravu

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post

da li si dobio sat sa mobitelom
                      Tablet..

Picek Oko računa, jedno je potpisano, a drugo mi naplačuju, već 3 mj za redom.
                      A podrška im je glupa kao k*...

Uzet ću vjv A50 čim se ovog ugovora riješim

Comment

Tablet..

Picek Oko računa, jedno je potpisano, a drugo mi naplačuju, već 3 mj za redom.
                        A podrška im je glupa kao k*...

Uzet ću vjv A50 čim se ovog ugovora riješim
                        Šalji sve pismeno. Uvijek ista priča s njima. Vrlo lako raskineš ugovor ako ga se ne pridržavaju. Treba biti uporan doduše.

Comment

• ja sam sad skoro već 2g na bonovima....... nema te akcije ili mobitela koji bi me natjerao da budem opet pretplatnik.... bio sam 21 mj na bonbonu ovaj mjesec sam se prebacio na A1 jer mi je tarifa još jeftinija za skoro 20kn mj, nedam se više zajebavati i kad vidim da neko drugi ima bolju ponudu za 3-4 dana si kod drugog operatera i boli me briga..... prije sam plaćao na pretplatu kad sam uzeo novi samsung s6 1100kn uređaj i onda 2g 280kn ( s tim da sam i 25ti mj platio oko 150kn jer nikako da raskinem ugovor s njima) sada na A1 uzemem bon od 90kn i to mi je praktički dovoljno za 2 mj..... to je praktički 3500kn godišnje ušteda.... ja ću sad za 2 tjedna otići na 3 tjedna u crnu goru i makedoniju i računam da će za to putovanje biti dovoljno 3500-4000..... znači samo što sam odjebao jebenu tarifu ja imam 3tjedna ljetovanja za džabe...... hvala ali ne hvala više (i sad kad sam prelazio na A1 su mi nudili svakakve pogodnosti na pretplatu jer "šteta" bi bilo propustiti popust koji dobiješ ako se prebacuješ na njihovu mrežu, ali sam odmah rekao pretplata me ne zanima i brzo smo završili razgovor o tome)

Comment

• Originally posted by chichano View Post
                            ja sam sad skoro već 2g na bonovima....... nema te akcije ili mobitela koji bi me natjerao da budem opet pretplatnik.... bio sam 21 mj na bonbonu ovaj mjesec sam se prebacio na A1 jer mi je tarifa još jeftinija za skoro 20kn mj, nedam se više zajebavati i kad vidim da neko drugi ima bolju ponudu za 3-4 dana si kod drugog operatera i boli me briga..... prije sam plaćao na pretplatu kad sam uzeo novi samsung s6 1100kn uređaj i onda 2g 280kn ( s tim da sam i 25ti mj platio oko 150kn jer nikako da raskinem ugovor s njima) sada na A1 uzemem bon od 90kn i to mi je praktički dovoljno za 2 mj..... to je praktički 3500kn godišnje ušteda.... ja ću sad za 2 tjedna otići na 3 tjedna u crnu goru i makedoniju i računam da će za to putovanje biti dovoljno 3500-4000..... znači samo što sam odjebao jebenu tarifu ja imam 3tjedna ljetovanja za džabe...... hvala ali ne hvala više (i sad kad sam prelazio na A1 su mi nudili svakakve pogodnosti na pretplatu jer "šteta" bi bilo propustiti popust koji dobiješ ako se prebacuješ na njihovu mrežu, ali sam odmah rekao pretplata me ne zanima i brzo smo završili razgovor o tome)
                            A sve je to individualno. Pazi nama je vrh doma ponuda za Ekipnu tarifu. Za 150kn 4 broja imaju neograničene poruke i pozive prema fiksnim i mobilni mrežama (dakle svima)... Svatko sam sebi bira i plaća internet. I najbolja stvar uopće se ne brinem oko toga imam ili nemam na računu.
                            Je li mala sve potrošila pa mi se neće moći javiti ili ne...

Ovisi u kojem si "stadiju" života jer sam i ja imao tako pretplatu, pa bonov,e pa ukrug malo...
                            Iako Tele2 baš ne preporučam svima jer npr. kod punice skoro nema ništa signala, a nije baš kraj svijeta (Glina)...

Tak da je sve to jako individualno. Problem je kako sam kažeš kada si uzmeš mob "jeftinije" a zapravo ga dobro debelo, ponekada, pretplatiš jer uz tarifu plaćaš još "rate" za uređaj....

Comment

• normalno da je sve stvar do osobe, i ova moja tarifa koju uzimam na A1 je 500min razgovora i SMS i 2GB interneta (s tim kad sam uplatio 90kn, dobio sam još 900MB gratis) i svjestan sam da bi većini ovdje možda 2.9GB mjesečno ili 5GB u dva mjeseca bilo malo i nebi uzimali tu tarifu ali meni je to dovoljno.... i sad npr kad odem na 3 tjedna u cg i mkd (tamo sam u romingu jel) ja mogu izabrati da taj mjesec neću prudužiti pretplatu i to je to..... ja sam bio činimi se 6g na pretplati i imam istko svakakvih iskustava sa t-comom (isto su mi znali računi biti veći od dogovorenog, pa kad hoćeš raskinuti pa te uvjeravaju da si sad već ušao u idući mj da je svejedno sad jer ću platiti puni iznos, pa za par dana skužiš da to nesmiju pa opet ideš tamo i jebeš se s njima bezveze 10 dana, ovdje to nema, imaš aplikaciju i točno vidiš koliko minuta/sms imaš, koliko interneta, novaca na računu ako ti šta fali možeš ili shareati ili su nadoplatiti u par minuta bon preko internet bankarstva, ja osobno više ne vidim ama baš nikakvog razloga da odem opet na pretplatu, nikakvog)

Comment

• Originally posted by chichano View Post
                                normalno da je sve stvar do osobe, i ova moja tarifa koju uzimam na A1 je 500min razgovora i SMS i 2GB interneta (s tim kad sam uplatio 90kn, dobio sam još 900MB gratis) i svjestan sam da bi većini ovdje možda 2.9GB mjesečno ili 5GB u dva mjeseca bilo malo i nebi uzimali tu tarifu ali meni je to dovoljno.... i sad npr kad odem na 3 tjedna u cg i mkd (tamo sam u romingu jel) ja mogu izabrati da taj mjesec neću prudužiti pretplatu i to je to..... ja sam bio činimi se 6g na pretplati i imam istko svakakvih iskustava sa t-comom (isto su mi znali računi biti veći od dogovorenog, pa kad hoćeš raskinuti pa te uvjeravaju da si sad već ušao u idući mj da je svejedno sad jer ću platiti puni iznos, pa za par dana skužiš da to nesmiju pa opet ideš tamo i jebeš se s njima bezveze 10 dana, ovdje to nema, imaš aplikaciju i točno vidiš koliko minuta/sms imaš, koliko interneta, novaca na računu ako ti šta fali možeš ili shareati ili su nadoplatiti u par minuta bon preko internet bankarstva, ja osobno više ne vidim ama baš nikakvog razloga da odem opet na pretplatu, nikakvog)
                                Ne pričaj mi o T-HTu... Radio sam tamo neko vrijeme... Čim sam počeo raditi - prebacio fiksni telefon drugdje, a pretplatu na mobu ugasio - mislim da je dosta rečeno...

Comment

Working...
                                X