Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odmah se sjetim onog videa sa yt kad je lik došao u T-com i vikao "raskini mi ugovor" Pa kad joj preko pulta uzme onaj monitor i protrese.
    Mene ovi luđaci iz T- coma non stop zovu da mi uvaljaju nekakvu tarifu na pretplatu jer nemam na
    tom broju niša, koristim ga isključivo za onih 10kn 24 sata neograničenog interneta kad mi zatreba pošto A1 to nema.
    Samo kažem da ja taj broj uopće ne koristim ili da su nazvali krivi broj i poklopim.
    A kad mi se da zaje… s njima onda ih maltretiram zašto ja u sred Zg nemam signala na njihovoj mreži čim padne par kapi kiše, što je na žalost i bila istina do prije koji mjesec. Doslovno uzmem kantu vode i bacim kroz prozor, a signala više nema.
    Tako da samo bonovi, nema tih para da bih uzeo pretplatu.

Comment

• Huawei će krajem ovog mjeseca službeno pustiti u prodaju 5G model svojeg Mate 20 X smartphonea, na pojedinim tržištima cijena uređaja će biti oko 1.100 eura

Comment

• Huawei će EMUI 10 sučelje predstaviti na developerskoj konferenciji koja je zakazana za 9. kolovoza, a samo sučelje će se temeljiti na Android Q sustavu, brži multitasking, određene vizualne promjene te GPU Turbo 4.0
        Last edited by Pokemon Master; 14-07-2019, 10:47.

Comment

• Huawei je na hrvatskom tržištu službeno predstavio 5G inačicu mobitela Mate 20 X koji će se kod nas moći kupiti tijekom kolovoza 2019.

Comment

• CEO tvrtke Xiaomi je na Weibou objavio informaciju kako će njegova tvrtka predstaviti Redmi pametni telefon koji se temelji na novom Snapdragon 855 Plus čipu

Comment

• Gaso vidim da imaš nekakvih problema u vezi sa poštivanjem dogovorenih uvjeta.
              Jednostavno ih stisni i trebao bi dobit stvar u svoju korist.
              Imao sam istu situaciju s vip-om (sadašnji a1) i nakon mjesec dana zafrkancije, natezanja, ovoga onoga, jednostavno sam im zaprijetio snimkama razgovora (koje uvijek uredno napominju da se snimaju), screenshotovima svega, odvjetnicima, televizijom, ovim-onim.
              Da bi na kraju ja ispao u pravu i oprošten mi je jedan račun itd.itd.

Uglavnom, poanta je da je sve to ista bagra, koja gleda kako izlevatit krajnjeg korisnika.
              Ako si dogovorio nešto, to nešto moraš i dobit.
              U suprotnom prijeti odvjetnicima, snimkama razgovora, sudovima...., jer na to imaš pravo.
              Ali onda nemoj odustat, nego ustraj u svemu tome.

Btw., ja sam sad trenutno na Mate 20 PRO, a razmišljao sam između njega, P30 PRO i OP7 PRO.
              P30 PRO sam izbacio iz izbora, jer mi na kraju ipak pašu neke stvari na Mate 20 PRO, koje nemam na P30 PRO, iako mi je ovaj drugi nešto ljepši, radi notcha.
              OP7 PRO mi je bio želja, ali ipak sam odustao, prvenstveno radi veličine i težine (iako je sve to stvar navike), pa tek onda radi nekih sitnijih nedostataka, koji su mene osobno zasmetali.

Mate 20 PRO sam dobio za 3500kn, s tim da sam na poklon dobio Huawei Watch GT, tako da sam tu dobro pazario.

Comment

• Dolazi navodno mobitel sa 5k zaslonom
                Internetska stranica Sumahoinfo objavila je nepotvrđenu glasinu kako će Sony predstaviti novi pametni telefon koji se ističe sa svojim zaslonom rezolucije 5040 x 2160 piksela (5K rezolucija)

Comment

• Samo napomena, (ovog se sjećam još od prije 7-8 g.) kada vam telekom kaže da vam je račun "oprošten", obavezno tražite to napismeno jer se znalo desavati da vam je taj kao "oprošten" račun prodan u bundle u kao nenaplativ jednoj od agencija za prisilnu naplatu/naplatu potraživanja. Ono vas zvrcnu nakon par godina.

Comment

• Znaci idem narucit One Plus7 Pro kod A1 prije nekih 3 tjedna i kazu mi da nemaju mobitel na lageru da ce me nazvat kad stigne, ja reko ok. Zovem ja njih natrag nakon 10 dana i kazem ja kako sam narucio mobitel i cekam poziv, kao, jel ga imate na lageru? Vele oni imamo, doslo je 100 komada (znaci uopce mi nisu javili da ih imaju), ja reko ok, aj da dogovrimo dostavu i sve rjesimo.. I tako dogovirmo mi da oni donesu mobitel u petak 19.07 u Split, poslje 14:30. Problem je sta sam ja uzeo mobitel na bratov racun i samo on kao moze potpisat i preuzest paket. On je samo Petkom u Splitu jer je na brodu i putuje na ruti Split-Dubrovnik i to je jedini termin kad ga mogu pronaci. Jos sam ja njih pitao jel postoji mogucnost da ja i brat dodemo u A1, napravimo potpis i napise se da cu ja preuzest mobitel, kazu nemoze, pitam jel postoji ijedna druga opcija da ja preuzmem mobitel umjesto njega, kazu nemoze. I tako mi dogovrimo dostavu i cekamo nekih6 dana da ga donesu.

Dosao je Petak i dan dostave. Jutros ja gledam gdje je paket i kao nalazi se u dostavnom centru u Splitu ujuto u 7 i 50. Reko dobro, cekam paket cijeli dan, prode 15:00 ni poruke ni poziva od dostavljaca. Zove brat njih da vidi gdje je zapelo i gospoda kazu kao, paket je u dostavnom centru mozete ga skupit danas do 17:00 ili sutra do 12:00. To je bilo oko 15:40 i nije bilo moguce da mi brat ode s broda u dostavni centar i to skupi. Sutra ujutro vec putuje za Dubrovnik i nemoze nikako preuzest paket. Ako zelimo mjenjat mjesto dostave paketa moramo zvat A1 i sve sa njima dogovorit ispocetka, znaci zivi kosmar i uzas. Sta je najgore od svega debili iz A1 su paket poslali tek jucer, a mogli su ga poslat prekjucer pa bi sigurno stigao. Dogovorili smo tocno vrijeme i mjesto i objasnili im kakva je situacija, bili su svijesni svega. Ovi idioti iz Overseas Expressa su paket imali spreman za dostavu ujutru u 7 i 50, a nisu ga izbacili za dostavu i sad ja trebam cekat do ponedjeljka jer tada ponovno dostavljaju. Niti da su me obavjestili, niti mi poslali poruku, znaci nista.... a to bi trebala bit expressna dostava, a ja gubim paket jer ga nisu stavili u kombi.

Sramota i zivi uzas.. Da sam sada isao na avion za Kinu ili neko bitno putovanje ostao bi bez mobitela radi debila i isao sa svojom starom krntijom.

Sutra cu pokusati ja otic u taj dostavni centar sa bratovom osobnom i molit se da mi daju mobitel, inace sam popusio gadno i necu ga vidjet valjda za 10 dana, a mozda i odem ca do tada, jer dok uskladimo opet sve proce godina.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                      Znaci idem narucit One Plus7 Pro kod A1 prije nekih 3 tjedna i kazu mi da nemaju mobitel na lageru da ce me nazvat kad stigne, ja reko ok. Zovem ja njih natrag nakon 10 dana i kazem ja kako sam narucio mobitel i cekam poziv, kao, jel ga imate na lageru? Vele oni imamo, doslo je 100 komada (znaci uopce mi nisu javili da ih imaju), ja reko ok, aj da dogovrimo dostavu i sve rjesimo.. I tako dogovirmo mi da oni donesu mobitel u petak 19.07 u Split, poslje 14:30. Problem je sta sam ja uzeo mobitel na bratov racun i samo on kao moze potpisat i preuzest paket. On je samo Petkom u Splitu jer je na brodu i putuje na ruti Split-Dubrovnik i to je jedini termin kad ga mogu pronaci. Jos sam ja njih pitao jel postoji mogucnost da ja i brat dodemo u A1, napravimo potpis i napise se da cu ja preuzest mobitel, kazu nemoze, pitam jel postoji ijedna druga opcija da ja preuzmem mobitel umjesto njega, kazu nemoze. I tako mi dogovrimo dostavu i cekamo nekih6 dana da ga donesu.

Dosao je Petak i dan dostave. Jutros ja gledam gdje je paket i kao nalazi se u dostavnom centru u Splitu ujuto u 7 i 50. Reko dobro, cekam paket cijeli dan, prode 15:00 ni poruke ni poziva od dostavljaca. Zove brat njih da vidi gdje je zapelo i gospoda kazu kao, paket je u dostavnom centru mozete ga skupit danas do 17:00 ili sutra do 12:00. To je bilo oko 15:40 i nije bilo moguce da mi brat ode s broda u dostavni centar i to skupi. Sutra ujutro vec putuje za Dubrovnik i nemoze nikako preuzest paket. Ako zelimo mjenjat mjesto dostave paketa moramo zvat A1 i sve sa njima dogovorit ispocetka, znaci zivi kosmar i uzas. Sta je najgore od svega debili iz A1 su paket poslali tek jucer, a mogli su ga poslat prekjucer pa bi sigurno stigao. Dogovorili smo tocno vrijeme i mjesto i objasnili im kakva je situacija, bili su svijesni svega. Ovi idioti iz Overseas Expressa su paket imali spreman za dostavu ujutru u 7 i 50, a nisu ga izbacili za dostavu i sad ja trebam cekat do ponedjeljka jer tada ponovno dostavljaju. Niti da su me obavjestili, niti mi poslali poruku, znaci nista.... a to bi trebala bit expressna dostava, a ja gubim paket jer ga nisu stavili u kombi.

Sramota i zivi uzas.. Da sam sada isao na avion za Kinu ili neko bitno putovanje ostao bi bez mobitela radi debila i isao sa svojom starom krntijom.

Sutra cu pokusati ja otic u taj dostavni centar sa bratovom osobnom i molit se da mi daju mobitel, inace sam popusio gadno i necu ga vidjet valjda za 10 dana, a mozda i odem ca do tada, jer dok uskladimo opet sve proce godina.
                      Bježi od Overseasa... To su najveći kreteni ikada u poslovnom svijetu i najlošija dostavnička tvrtka u HR i šire. Imao sam puno više problema s njima. Bojim se da nećeš moći pokupiti mobitel...
                      Jedino da odete do javnog bilježnika i da ti brat da punomoć pa s njom da pokupiš...

Meni nisu dali od žene mobitel koji nije na pretplatu - dakle ne treba potpisati ni ugovor ni ništa. Lik mi došao doma ja mu dajem osobnu od žene on mi kaže NE i ode van. A pazi ja mu platim i to je to - nema ništa više...
                      I kako mi žena radi 70m od kuće reko pričekaj zvati ću ju. On kaže da nema vremena i ode...

Onda sam im zvao reklamacije i reko vrati taj mobitel i sve natrag pa objasni ovima u Tele2 zašto paket nije isporučen i ako se ne nacrtaju do 19h mogu zaboraviti sve. Na kraju se lik ipak vratio...
                      No to je samo jedna situacija, imao sam ja s njima hrpu problema...

Comment

• Slicimo ja i brat pa cu se napravit glup, nemam sta.. Ako ne prode vjerojatno idem u Kinu bez moba, pa jel to za plakat.

Al da, ziva sramota, bas za plakat. Nisam ih ja birao, odabrao bi GLS jer mi je sa njima sve bilo u redu do sada, na vrijeme sam uvijek bio obavjesten i paketi su uredno stizali, al ovo je ziva sramota.

Comment

Slicimo ja i brat pa cu se napravit glup, nemam sta.. Ako ne prode vjerojatno idem u Kinu bez moba, pa jel to za plakat.

Al da, ziva sramota, bas za plakat. Nisam ih ja birao, odabrao bi GLS jer mi je sa njima sve bilo u redu do sada, na vrijeme sam uvijek bio obavjesten i paketi su uredno stizali, al ovo je ziva sramota.
                          GLS mi je najbolja tvrtka za sada. Najgori je OE i HP nakon njih. Ostali su sasvim dobri, a GLS najbolji.

Ja inače pitam ako dostavlja OE da neću uzet paket i da imam problema s njima. Doslovno sam jednom sam zvao OE i rekao da me stave na neku black listu i da ne želim da mi oni ikada uruče ikakav paket. No rekli su da ne mogu to napraviti. Doslovno sam želio ako itko pokuša s njima slati paket k meni da im ovi kažu da meni ne dostavljaju. Toliko sam lud na njih...

Probaj - nadam se da ćeš uspijeti....

Comment

• Evo sad sam zvao A1 i dobio nikakav odgovor. Spajaju sa ovim, sa onim i nemaju pojma sta napravit, a osoba sa druge strane vjerojatno gleda yt i jedva ceka da ode doma da ne slusa budale poput mene.

Ako ga uspijem predignut sutra bit ce odlicno, ako ne upropastili su mi sve, a pretplata ide. Onda cu ih lijepo nazvat da ukinu sve i to je to, nemam drugog izbora.

Ma da, GLS je odlican. Uvijek sve na vrijeme i stvarno nikad problema, a masu puta sam narucivao preko njih.

Comment

Evo sad sam zvao A1 i dobio nikakav odgovor. Spajaju sa ovim, sa onim i nemaju pojma sta napravit, a osoba sa druge strane vjerojatno gleda yt i jedva ceka da ode doma da ne slusa budale poput mene.

Ako ga uspijem predignut sutra bit ce odlicno, ako ne upropastili su mi sve, a pretplata ide. Onda cu ih lijepo nazvat da ukinu sve i to je to, nemam drugog izbora.

Ma da, GLS je odlican. Uvijek sve na vrijeme i stvarno nikad problema, a masu puta sam narucivao preko njih.
                              Ništa pretplata. Ti imaš pravo 14 dana od sklapanja ugovora isti raskinut bez ikakvih penala. Dakle ako sutra ne dobiješ mobitel - zoveš i šalješ mail, obavezno mail!
                              I napiši da otkazuješ ugovor kako nije došao mobitel kako ste se dogovorili i da ga otkazuješ unutar 14 dana od potpisa što ti je zakonom omogućeno i nemaju pravo na ikakvu naknadu i penale.

Comment

• Inače da se osvrnem još malo na Mate 20 PRO, odnosno na P30 PRO.
                                Odlični uređaji, na što sam već naviknuo u zadnje vrijeme kad je Huawei u pitanju.
                                Jedina zamjerka je u nekim sitnicama vezanim za EMUI, koji je inače dosta dobro optimiziran i dosta brzo radi.
                                Još uvijek mi je N1 Oxygen OS, ali u globalu Huawei ima strašne uređaje, sa jako dobrim mogučnostima.

Comment

Working...
                                X