Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Evo stigao moj One Plus7 Pro.. Ipak sam ga uspio pridignut na kraju.

Za sada dojmovi vrhunski, al tek sam ga pokrenuo. Neka instaliram koju aplikaciju i zabavim se sa njim koji dan pa javim dojmove.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
      Evo stigao moj One Plus7 Pro.. Ipak sam ga uspio pridignut na kraju.

Za sada dojmovi vrhunski, al tek sam ga pokrenuo. Neka instaliram koju aplikaciju i zabavim se sa njim koji dan pa javim dojmove.
      Drago mi je što si upsio. Bar se jedan riješio napasnika
      Svakako javi dojmove.

Comment

• Znaci mobitel je bas top. Kad ga drzis u ruci bez maske bas je premium osjecaj I kvaliteta izrade je bomba. Iako nebi preporucio koristenje bez maske jer je jako sklizak. Mobitel leti, brz je, bez ikakvih zastajkivanja I svih ostalih gluposti koje su me dugo mucile sa starim. Najveci plus mu je veliki I odlican 4k ekran na kojem je ogromno zadovoljstvo gledat filmove I videa visoke rezolucije. Takoder moram pohvalit dva zvucnika koja su cudo glasna I koja imaju vrhunski zvuk, kao da imas malo prijenosno kino, savrseno.

Kamere su odlicne iako kako vidim nisu najbolje u ponudi, al to mi nije problem posto I ne slikajem previse, al slike svakako izgledaju vrhunski.

Moram instalirat par aplikacija, neznam uopce sta da stavim pa svakako prihvacam preporuku ako znate neku vrhunsku.

Igre me bas I ne interesiraju, to jest imam u planu na njemu peglat Baldurs Gate, KotOR I slicne igretine. Takoder mislim skinut pokoji emulator pa zaigrat I neke Nintendo, PS hitove.

Uglavnom dojmovi su top, mobitel je predobar I izgleda predivno, ova Siva boja je puno, puno lijepsa nego na slikama.

Evo I pokoja slika.

Vrhunski night mode. U stvarnosti se nista ne vidit, neznam kako ovo izvedu, svaka cast.

Last edited by bartul_9; 20-07-2019, 20:57.

Comment

• bartul_9 odličan telefon, oxygen os je prava uživancija, pogotovo naspram večine ostalih.
          Ja sam ga isto pikirao jedno vrijeme, ali nisam ga uspio nigdje ulovit uživo.
          Ono što me je ovako na slijepo udaljilo, to su veličina i u nešto manjoj mjeri težina uređaja.
          Ne znam kakva je situacija sa AOD-om i dal su ubacilo navedeno kroz kakvo ažuriranje, iako mislim da još nisu ?
          Malo me i to zasmetalo, jer sam osobno naviknuo na led-icu, ali nema ni nje.
          Ugl., jako dobar uređaj i svakako nisi pogriješio.
          Javi malo dojmove o autonomiji, onako kad se malo razradi.
          Display ti nije u 4k, nego vjerovatno skalu ispod, QHD.

Comment

• Da u pravu si QHD+ je, nešto manje od 4k.

Ja sam ga najviše pikirao radi veličine ekrana te nedostatka notcha, želio sam cijeli zaslon bez ikakvih smetnji.

Ma odličan mobitel stvarno nemam nikakvih primjedbi za sada.. Javim još dojmova nakon više korištenja.

Comment

Da u pravu si QHD+ je, nešto manje od 4k.

Ja sam ga najviše pikirao radi veličine ekrana te nedostatka notcha, želio sam cijeli zaslon bez ikakvih smetnji.

Ma odličan mobitel stvarno nemam nikakvih primjedbi za sada.. Javim još dojmova nakon više korištenja.
              Da, jako je lijepo koristit ogroman zaslon, a da pei tome nema notch u nikakvom obliku.

Comment

Da u pravu si QHD+ je, nešto manje od 4k.

Sve u svemu lijepo je kad je čovjek sretan, a vidi se da si uzbuđen u hepi

Comment

• Riješena situacija oko povečanja cijene tarife preko maila prigovori

Hvala svima, Mate 20 PRO na kraju ostaje kod mene

I mob je VRH VRH..Pogotovo slike.

Još sam jutros dobio od HT-a i neki Volte koji ne znam čemu služi.

Comment

• Prema pisanju ETNewsa, Apple se sprema sklopiti ugovor s tvrtkom LG kao sekundarnim dobavljačem OLED zaslona za njihove iPhone koji će se pojaviti iduće godine

Comment

• Apple kupio Intelov odjel za proizvodnju mobilnih 5G čipova

Comment

• Početak prodaje Samsung Galaxy Folda u rujnu, popravljena verzija Galaxy Folda

Comment

• Ma to treba jos sazrit kak spada

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                            Ma to treba jos sazrit kak spada
                            Meni osobno je ovo u ovom trenutku i u ovakvim izvedbama, totalno nezanimljivo.

Comment

• Gaso u kojoj boji imas Mate 20 PRO ?

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                                Gaso u kojoj boji imas Mate 20 PRO ?
                                Black.

Prebojao bih ga da mogu u onu prelijepu plavu što ima P30 mislim.

Ali i ovak je ok, u maskici je..

Comment

Working...
                                X