Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cheesemassacre a što misliš o ovom telefonu:

https://www.sancta-domenica.hr/mobit...-dual-sim.html

Cijena je 1750kn s ovim trenutno aktivnim popustom. Inače je 2500.

Comment

• Sad sam nabrzinu pogledao recenzije i čini se da je dobar. Kod njih je problem budućnost OS-a, ažuriranja i sl. Uskoro se Huawei seli na neki njihov os i pitaj boga kaj će biti s sadašnjim modelima.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
        Sad sam nabrzinu pogledao recenzije i čini se da je dobar. Kod njih je problem budućnost OS-a, ažuriranja i sl. Uskoro se Huawei seli na neki njihov os i pitaj boga kaj će biti s sadašnjim modelima.
        Sad neznam jel da uzmem Remi Note 7 ili Honor 10. Baš su ga zakomplicirali sa svim tim glupostima.

Comment

• Originally posted by mullet View Post

Sad neznam jel da uzmem Remi Note 7 ili Honor 10. Baš su ga zakomplicirali sa svim tim glupostima.
          Xiaomi je noviji. Vec je dosao i note 8. Ugl, super je xiaomi, bez brige si. Sasmung a40 je ok, ali ipak je a50 ajmo rec puno bolja stvar.

Comment

Honor 1o je fenomenalan mob, pogotovo za ovu cijenu sa popustima, ali u Sancti su ostali samo još izložbeni modeli (po t&t stolovima), sve original zapakirano je otišlo čim je stavljeno ovih 30% (rješavanje zaliha)

Comment

• Originally posted by Tuhy View Post

Honor 1o je fenomenalan mob, pogotovo za ovu cijenu sa popustima, ali u Sancti su ostali samo još izložbeni modeli (po t&t stolovima), sve original zapakirano je otišlo čim je stavljeno ovih 30% (rješavanje zaliha)
              Morao bih ih nazvati onda i pitati prije kupnje. Trebali bi napisati da su izložbeni onda u ponudi.

OverLord bi li mi i ti onda preporučio da izbjegavam Huaweijeve brendove radi ovog Trumpovog bana?

Comment

• Trebali bi napisati da su izložbeni onda u ponudi.
                Piše dolje desno ispod cijena, na "provjeri dostupnost u trgovinama".

Ima u 5 poslovnica, u svima samo izložbeni.
                Uvijek se napiše da li je izložbeno ili zapakirano.

Comment

Morao bih ih nazvati onda i pitati prije kupnje. Trebali bi napisati da su izložbeni onda u ponudi.

OverLord bi li mi i ti onda preporučio da izbjegavam Huaweijeve brendove radi ovog Trumpovog bana?
                  Apsolutno ne. To su fantasticni mobiteli, a koliko vidim nis od zabrane. Vec sedva puta prolongitalo. Previse je tu love u pitanju za americke kompanije. Mi smo taman uzeli dva honora, doslovno dan prije zabrane. Ja bih osobno kupio honor 20, prekrasan mi je.

Comment

• Jedini iPhone koji bi kupio nakon dugoooog vremena tj
                    od 4GS-a
                    U proljeće 2020. godine trebao bi biti predstavljen nasljednih "jeftinog" iPhonea SE, u njega će ugraditi hardver ovogodišnjih iPhonea 11, umjesto OLED ekrana jeftiniji bi iPhone trebao dobiti klasični 4,7-inčni LCD ekran

Comment

• Gledam malo ove tablete no ništa mi se ne isplati uzimati. Realno još uvijek drži cijenu moj Samsung T580 i vrti apsolutno sve. Od moonlight streaminga, Netflix-a, YT-a, itd.

Ovo sve drugo što je koliko-toliko nadogradnja - užasno je neisplativo s obzirom na cijenu... Mislio sam neki novi tablet piknut - no ništa od toga. Apple neću nikada uzeti iz meni poznatih razloga, a ovo sve ostalo nije neka nadogradnja s obzirom na moje potrebe...

Comment

• Tko kupuje app-ove cesto je isplativo
                        Google je potvrdio kako ćemo i na mobilnim uređajima uskoro imati opcionalnu pretplatu za igranje igara zvanu Google Play Pass.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                          Apple neću nikada uzeti iz meni poznatih razloga, a ovo sve ostalo nije neka nadogradnja s obzirom na moje potrebe...
                          To je zato što za najbolji tablet na tržištu (iPad) treba malo posegnuti u đep.
                          Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                          Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Danas u 19:00 je Apple Event.

Comment

• dobro da si me podsjetio, zaboravio bi na event.

Mene potencijalni nasljednik iPhone XS-a ne zanima jer mi ne pada na pamet davati 7000 kn za mobitel (uvijek kupujem preko njuške nov zapakiran a ispod te cifre godinu dana od izlaska sigurno neće biti) - to je sve precjenjeno.

Mene u prvom redu zanima nasljednik XR-a. Po nekim rumorsima on će se zvati iPhone 11, dok će nasljednik XS-a biti nazvan PRO.
                              Nakon godinu dana od izlaska XR se može nabaviti već za 4500 kn nov vakumiran, to je stvarno zadnja zadnja cifra koju bi dao za smartphone. Ali očekujem da i taj nasljednik "iphone za siromašne" ima OLED displej i kvalitetu kučišta kao i "pravi" iphone...
                              Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                              Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

To je zato što za najbolji tablet na tržištu (iPad) treba malo posegnuti u đep.
                                Ne nego zato što ne podnosim organski Apple i doslovno mrzim tu tvrtku. Za mene čisto prekenjavanje i kao vidi što mi možemo na sva svoja 3 uređaja koja izdamo.

Kao što rekoh s njima ne poslujem, jesam ranije dok su iPhone-i tek počeli biti "in" i nikada više. Uglavnom nije samo do njihovih mobitela ili tableta nego do svih uređaja. Ne, kategorički neću Apple kao što ti kategorički braniš svoje narodnjake. S takvim žarom i ja ove ne podnosim.

Comment

Working...
                                X