Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Za povjerenika predstečajnog postupka imenovan je Nenad Homar te su pozvani vjerovnici da u tri tjedna od dostave rješenja prijave svoje tražbine na koje bi se dužnik i povjerenik predstečaja treba očitovati u zakonskom roku.

Comment

• Da postoji natjecanje u curenju informacija iz svijeta smartfona, Google bi definitivno bio neprikosnoveni prvak. Nakon što je prošle godine o Pixelu 3

Comment

• Očekivano. U zadnjih nekoliko godina samo kopiraju jedni druge. Sljedeće godine će Apple kopirati nekog drugog i tako u krug.
        Za nas kupce ustvari to nije niti loše jer imamo veći izbor

Comment

• Ma ok ali kopirao je ruglo od iPhone kamere ,kuzis nije se potrudio barem u tom dijelu dodat dozu orginalnosti u odnosu na ovaj shporet look

Comment

• Nova godina, novi isti iphone...

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
              Prije nekih mjesec dva, ovi su pričali da se sire i na Irsku

Comment

• iPhone 11 dolazit će u varijantama od 64, 128 i 256 GB i stajat će - 6719, 7139 I 8149 kuna.

iPhone 11 Pro sa 64, 256 i 512 GB stoji - 9659, 11.099 kuna i 13.059 kuna.

iPhone 11 Pro Max sa 64, 256 i 512 GB stoji - 10.529, 11.949 i 13.889 kuna.

14 keka za mob

Comment

• Previse ponovno za to sto nudi.

Comment

• T-šrot. Odeš do Austrije i kupiš za 1k eura pro model i još ti ostane za stanarinu i režije....

Comment

• Normalan i objektivan bez hype rivju

Comment

• Odlican prizeman rivju

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                          Odlican prizeman rivju
                          Pogledao sam review prije par sati (čim je objavio novi video).
                          To je lik koji, iako voli reći u videu, nije Apple hejter, ali već godinama tupi jedno te istu priču i ubiti je poprilično veliki.. apple hejter.

Ne znam jesi li znao ali... on godinama nije napravio recenziju Appleovih uređaja zato što isti nisu podržani u srbiji. To je rekao i u ovom klipu.

Čovjek odlično vodi taj kanal sa svojom ekipom, bio je i u Berlinu na IFA sajmu i ima stvarno odličnih, kvalitetnih klipova i pratim ga - ali po pitanju Apple uopće nije mjerodavan.
                          Njemu i ekipi je Sammy platio put u Ameriku na predstavljanje S10 serije prije pola godine... i onda on kae da radi sve objektivno bla bla... moš mislit, pogledaj videe o Galaxy mobitelima zadnjih 5 godina - nikakva ozbiljna kritika nije upućena...
                          šta si nisi sam platio 3000 ojra put i smještaj pa onda izvještavao objektivno o novom Galaxyu... mislim, šta ima stvarno ljudi koji mogu biti toliko naivni da misle da kada netko nekome plati put, smještaj, luksuz da će on u svojoj recenziji biti 100 posto objektivan.
                          Last edited by Abacus; 14-09-2019, 19:43.
                          Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                          Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Sve sta je rekao apsolutno stoji. Da bi Apple tebao biti vodeci u pitanju tehnologije, jbg nije. Da je preskupo za ronsta nude, preskupo je. Da radi kao sto se od ajfona ocekuje, radi. Da je gadan do boli, gadan je. Sve objektivno i realno. Ja bih/cu ga kupiti iz potrebe sljedce godine ili na firmu ili kad idem u USA, po nasim cijenama se ne isplati.

Comment

• Za mene stavke pod rednim brojevima:

1,4,5,7.8
                              Svi mi volimo svoje mobitele jer su nam korisni u svakodnevnom životu, no ponekad ih istovremeno i mrzimo zbog nekih njihovih mušica, ali i većih nedostataka.

Comment

• Zar je tako teško napraviti mob bez zuba i da ima 3mm utor, usb c, oled/amoled ekran, velika baterija, čisti android i jaki procesor? Najbliže tomu je mislim Pixel 3.

Comment

Working...
                                X