Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Huawei je u Munchenu predstavio Huawei Watch GT 2 koji dolazi s opcijom Bluetooth poziva te novim Kirin A1 čipsetom.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      Moderne igračke. Nikad me nisu previše privlačili iz jednog velikog razloga; a to je punjenje baterije bez obzira što je to svaka dva tjedna ili više meni je to odbojno. Ja sam staromodan pa volim svakih 2-3 godine promijeniti bateriju

Comment

• Xiaomi kicks again
        Čini se da nakon Huaweijevog lansiranja Mate 30 Pro "waterfall" zaslon postaje novi trend. Naime, Xiaomi je upravo objavio teaser za svoj novi top model Mi Mix

Comment

• bezobrazno za s8/n8 jer to su jos uvijek dovoljno snazni mobiteli za Android 10 imho...
          Google je službeno predstavio Android 10, a sada je red na proizvođačima smartfona da u što kraćem roku svojim korisnicima isporuče novu verziju Androida. Tu su

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
            bezobrazno za s8/n8 jer to su jos uvijek dovoljno snazni mobiteli za Android 10 imho...
            Kod konkurencije se ovako nešto ne može desiti.
            I ne, molim da nitko ne reply-a da je podrška nebitna. Nije točno - to je jako bitna stavka ma što pojedinci mislili
            Mobitel koji košta isto ko iPhone je dakle imao podršku 2 godine odnosno jednu novu nadogradnju. I plus još kasni kod mnogih, ne dobiju ju svi isti dan u isti sat kao kod Apple-a...

Apple nudi pola desetljeća podrku za svoje proizvode. Umanjiti važnost toga može samo fanboji konkurencije
            Last edited by Abacus; 20-09-2019, 17:43.
            Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
            Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

I ne, molim da nitko ne reply-a da je podrška nebitna. Nije točno - to je jako bitna stavka ma što pojedinci mislili
              e u se slazem

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                Čak i ne bih rekao da su kamere nešto lošije. Vjerovatno su fotografije nešto bolje, a ovo drugo moraju ograičiti za "pro" model. Bit ćeš sasvim sigurno zadovoljan. Meni je osobno krasan i među top 3 šta bih kupovao da uzimam android. Uz Mi9/Mi9T pro je honor 20 i honor 9x.
                na kraju vrlo lako moguće da ću kupiti Mi9 ima cura iz karlovca koja ga prodaje za 2000kn (nemoram čekati black friday) i sutra ću ga ići vidjeti...... Mi 9t mi ljepše izgleda i ima 3.5mm jack ali ovaj je jači (procesorski), dobije se valjda nastavk da možeš uključiti slušalice a što se izgleda tiče Mi 9 je lakši i tanji tako da bi u ruci mogao bolje sjesti.......budem sutra vidio kako će mi se svidjeti Mi9

Comment

• Originally posted by Abacus View Post

Mobitel koji košta isto ko iPhone je dakle imao podršku 2 godine odnosno jednu novu nadogradnju. I plus još kasni kod mnogih, ne dobiju ju svi isti dan u isti sat kao kod Apple-a...

Apple nudi pola desetljeća podrku za svoje proizvode. Umanjiti važnost toga može samo fanboji konkurencije
                  Dvije nadogradnje, ne jednu. Iako to ne znaci da je kraj podrske, vec kraj velikih updatea. Ja sam sad stavio iOS 13 i osim dark modea ne vidim razliku tako da i ti updatei su upitni sto zapravo donose korisnog. U svakom slucaju, bravo za apple da na takav nacin dugo podrzava svoje uredjaje. Samsung je tu medju najgorima, dosta kasno dolaze updatei, a i dvije nadogradnje su premalo. Dvije godine star flagship je itekako sposoban i trebao bit biti podrzan.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Dvije nadogradnje, ne jednu. Iako to ne znaci da je kraj podrske, vec kraj velikih updatea. Ja sam sad stavio iOS 13 i osim dark modea ne vidim razliku tako da i ti updatei su upitni sto zapravo donose korisnog. U svakom slucaju, bravo za apple da na takav nacin dugo podrzava svoje uredjaje. Samsung je tu medju najgorima, dosta kasno dolaze updatei, a i dvije nadogradnje su premalo. Dvije godine star flagship je itekako sposoban i trebao bit biti podrzan.
                    Nije tu samo riječ o tome što nosi novi update u odnosu na prethodni. Nije nužno da on nosi nešto woow novo jer ionako, budimo iskreni, niti updatei za android ne donose nešto revolucionarno jer jednostavno nema prostora za tako nešto... rekao bi pogotovo kod androida koji, što se tiće novih sadržaja ima manji prostor za napredak od iOS-a.

Tu se radi o podršci u smislu novih updateova aplikacija kao i novih aplikacija koje, u slučaj da ne digneš OS na višu verziju više ne nudi update a neke (poput whatsuppa npr) uopće ni ne rade ispod iOS 9...
                    Dobro, danas je situacija da se eektronika svako malo mijenja - prosječan korisnik se jednostavno neće dovesti u situaciju da nakon max 5 god. ne kupi novi uređaj, pa mu podrška dulja od tog razdoblja ni ne treba na starom uređaju ali kod aplikacija u appstoreu je primjetno da zahtjevaju novije verzije iOS-a. Danas kada prođeš appstoreom gotovo svaka nova aplikacija koja izađe zahtjeva minimalno iOS 10.
                    Da je apple provodio politiku androida, bez podrške za nove aplikacije ostali bi masom uređaji. Već iPhone 5/5S bi ove godine postao neupotrebljiv za nove aplikacije... a realno ima masu ljudi koji još uvik imaju čak i 4S kamoli iPhone 5/šesticu...
                    i to su napravili besprijekorno u Appleu - s jedne strane tjeraju korisnike da ažuriraju softver barem nakon nekog vremena a s druge nisu onemogućili vlasnicima starijih iPhonea da dignu svoj uređaj na novi update i time produžili vijek mobitela koji jako dugo ima podršku za nove aplikacije i updete-e postojećih aplikacija... kod androida to ni izbliza nije posloženo tip-top
                    Last edited by Abacus; 21-09-2019, 13:18.
                    Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                    Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Iskreno sam se razočarao kad sam vidio da samsung galaxy s8+ nece dobit novi Android 10... Koja su to govna. Idući mob defitivno neće bit Samsung koliko got bio dobar kad nemam podršku na novom mobitelu koji i sad vrijedi 4000kn.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Zato mislim da ću si odsad uzimati kineze do 2500kn max (nije ni da sam dosad trošio velike pare na mobove). Kad ne bude išao više support staviš custom rom koliko ide i kad ti prdne uzmeš novi. Ako ti je do funkcionalnosti i ne koristiš mob kao fashion statement baš te briga.

Comment

• https://www.gsmarena.com/ios_131_to_...news-39283.php

Ne znam dal je bolje ne dobiti up date ili dobiti ovo? Ne mogu me uvjeriti da godinu dana stara baterija moze bitinu tako losem stanj. Sta ce biti onda s mojom 7icom.

Comment

• OMG concept renderi futuristic mobitela iz 2k5-8 su postali zbilja

Xiaomi welcome 2 future !
                            Xiaomi svake jeseni lansira novi Mi Mix model na kojem ujedno predstavlja i najnovija dostignuća u dizajnu, no ove godine nas je zaista iznenadio. Umjesto
                            Last edited by 4mal; 24-09-2019, 17:27.

Comment

• Ne sviđa mi se to. Izgleda nepotrebno i nezgrapno

Comment

• Xiaomi je danas službeno predstavio najnoviju varijantu svog Mi 9 smartfona – Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Samo ime kaže da se zapravo radi o poboljšanoj verziji

Comment

Working...
                                X