Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• iStyle objavio cijene ajfona x. Citiram:

64 GB već od 9570
    256 GB već od 11000.

Naglasak na već...

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
      iStyle objavio cijene ajfona x. Citiram:

64 GB već od 9570
      256 GB već od 11000.

Naglasak na već...
      Jos malo, pa ce se prodavat u salonu automobila .
      Preserans zesci !

Comment

• Za 10 milja kupim zimske 17ice, mobitel sa snapdragonom 835 i ostane mi 400-500 eura za djevojke lakog morala

Comment

64 GB već od 9570
          256 GB već od 11000.

Naglasak na već...
          Nije loše

Comment

64 GB već od 9570
            256 GB već od 11000.

Naglasak na već...
            To već se referiraju na cijene za gotovinsko plaćanje vjerojatno. Ak oš na rate, tada je 64GB verzija preko 10 000 kn. Ti sumpora, mobitel koji košta 10k kn haha. Ali neka, tko voli, neka izvoli

Comment

• menni je psiholooska grranica bila prije 5k pa sad 6.5k ali nedam 10k

Comment

• A ja platio 55inch OLED 11300kn ahahahahahaaaaaa

Comment

• da al ti ne stane u djep looooooooool

Comment

• Danas mi jemobitel napokon prdnuo. Sva sreca da mi je jos pod garancijom u Tele2. Ako se ne varam kada ti ga poprave daju novu garanciju koja tece od dana popravka ili sam se ja zbunio? Inace ako se tko pita nije veliki kvar, samo mi baterija ne drzi charge ili se zblesira i kaze da je na 99 posto pa onda padne na 5 lol.

Na drugu ruku danas sam vidio tj drzao u ruci po prvi put P10. Koje to slike okida pa to nema veze sa zdravim razumom. Definitivno kupujem! jedini minus kod tog moba je sto prednja kamera nije centrirana.

Comment

• Kao što sam rekao, ovo je čisti preserans.
                      Mobiteli su i prije bili preskupe igračke, a sad već ulazimo u granice ludosti.
                      Iskreno, tko da ovoliko krznaša, taj je u debeloj banani.
                      Da dobijem jednu Ukrajinku uz njega, svjejedno ne vrijedi toliko.
                      Za manje novca biraš vrhunski uređaj koji hočeš.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                        Kao što sam rekao, ovo je čisti preserans.
                        Mobiteli su i prije bili preskupe igračke, a sad već ulazimo u granice ludosti.
                        Iskreno, tko da ovoliko krznaša, taj je u debeloj banani.
                        Da dobijem jednu Ukrajinku uz njega, svjejedno ne vrijedi toliko.
                        Za manje novca biraš vrhunski uređaj koji hočeš.
                        Velik faktor je sigrno i to sto im je Samsung nabio visoku cijenu za amoled

Comment

• Apple je uvijek bio priča za sebe, barem ako gledamo cijenu.
                          Tako da nisam niti očekivao da će X dijelit za šaku žvaka, ali ipam sam mišljenja da je ovo pretjerano.
                          Nisam baš siguran da je razlog ovome display, ali otom potom.

Comment

• Skinuo oreo nadogradnju za svoj xz premium.
                            Mobitel je jos brzi mada je to nemoguce jer je i prije orea xz p bio rang za sebe.
                            Popravili su jos neke stvari za fotoaoarat,wifi vise ne puca, dodali 3d scan, popravuli zvuk preko zvucnika koji sada zvuci nestvarno dobro.
                            Uglavnom mobitel je perverzija.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                              Apple je uvijek bio priča za sebe, barem ako gledamo cijenu.
                              Tako da nisam niti očekivao da će X dijelit za šaku žvaka, ali ipam sam mišljenja da je ovo pretjerano.
                              Nisam baš siguran da je razlog ovome display, ali otom potom.
                              Jesi vidio koliko ce te kostat display ako ga moras popravljat...mislim da je 265 dolara......

Comment

• MEGATAMA ne znam koliko, ali mislim da opravdanja za cijenu od 10k-11k nema.
                                Apple je uvijek bio sinonim za paprenu cijenu, pogotovo ako gledamo HR, ali ovo je ipak otislo previse daleko.

Kazem, da gola ukrajinka iskace iz njega, meni ne vrijedi te novce.

Comment

Working...
                                X