Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ako ja dobro vidim iPhone X je rasprodan unaprijed apsolutno svugdje.....mogli su komotno stavit cijenu 3 tisuce eura i rasprodali bi sve jer ovo apsolutno vise nije pitanje posjedovanja vrhunskog mobitela nego statusni simbol.

Comment

• Dokle god bude ovaca biti ce i vune

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
        Dokle god bude ovaca biti ce i vune
        Ma ovo je sad vise kao posjedovanje luksuznog sata,torbice,odjece jednostavno statusni simbol.

Comment

• Sta tu ima biti statusni simbol.... Preskup mobitel i to je to. Ima i "neupucenih", da ne kazem ruzniju rijec koji misle da je iphone smartphone, a ostali mobiteli su samo "mobiteli".

Poslano sa Galaxy S7

Comment

• Sva sreća pa su ostali jeftini, samo po 7-8 k kn. Skoro besplatno... ni drugi ne vrijede toliko pa ekipa plaća. Ali dokle god ekipa želi dati, oni će prodavati. Ko i sve drugo.
            I ostali imaju problema, od zapaljenja do pucanja pa onda se kaže - desi se.

Zanima me proizvodna cijena recimo XZ, note 8 itd.

uostalom, sve je to perverzija realno...

tko voli neka izvoli, ako je zaradio neka kupi.

Comment

• 13K taman dobrih dvamjeseca kvalitetno od toga zivis Ali ija ljudi kojima je to sitnis pa eto zasto ne kupiti, no moram priznati da je pored S8 daleko naljepsi dizajn mobitela

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                Ako ja dobro vidim iPhone X je rasprodan unaprijed apsolutno svugdje.....mogli su komotno stavit cijenu 3 tisuce eura i rasprodali bi sve jer ovo apsolutno vise nije pitanje posjedovanja vrhunskog mobitela nego statusni simbol.
                Dobro vidiš, osobno sam dobro upoznat s potražnjom kod nas u državi i nevjerojatna je, ljudi pošizili za telefonom.

Comment

• Originally posted by Lucifer View Post
                  Sva sreća pa su ostali jeftini, samo po 7-8 k kn. Skoro besplatno... ni drugi ne vrijede toliko pa ekipa plaća. Ali dokle god ekipa želi dati, oni će prodavati. Ko i sve drugo.
                  I ostali imaju problema, od zapaljenja do pucanja pa onda se kaže - desi se.

Zanima me proizvodna cijena recimo XZ, note 8 itd.

uostalom, sve je to perverzija realno...

tko voli neka izvoli, ako je zaradio neka kupi.
                  Slažem se. Ljudi neka svoj novac troše kako žele. To što će ih netko smatrati budala ili nešto.... pa ne živi se od toga što netko misli o nekome.

Comment

• Dosle su nove tarife u t-mobile!
                    https://www.hrvatskitelekom.hr/mobil...r-uz-pretplatu
                    Ja sam se prebacio sa najbolja imam sve M na najbolja L (nova)

179kn(manje love radi magente)
                    20GB (duplo gb radi magente)
                    neograniceni pozivi i poruke unutar mreze i 10000prema drugima
                    Stream on opcija i deezer mi ostaju ali id sad mogu
                    po izboru mj. Izabrat jedan app koji ne trosi podatkovni promet iz tarife i tak change-at kak ocu nor wp,deezer,instagram,fb etc...
                    Last edited by 4mal; 01-11-2017, 20:07.

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Dobro vidiš, osobno sam dobro upoznat s potražnjom kod nas u državi i nevjerojatna je, ljudi pošizili za telefonom.
                      Znači i kod nas poludili za njim samo zato jer je skup. Da se vidi u kafani kad ga na stol staviš...

Comment

• Ah... ah.. ah...
                        Opet gluposti da je iPhone samo za bogate iskompleksirane ljude... Nečemo se lagati - skup je da, ali tek kada (što se naravno neće dogoditi) objave da će S9 koštati kao S8 do 7 iljada kuna, tada ću prihvatiti činjenicu da Apple šiša ovce i da je cijena takva zbog marketing efekta "skupo je pa mislim da je bolje". Poprilično san uvjeren da će S9 biti oko 9 iljada. Živi bili pa vidjeli.
                        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Zakljucak recenzije je da je cijena opravdana ponudjenim.
                          Does Apple's flagship iPhone X smartphone justify it's price tag?

Comment

• Cudna recenzija 😊

Poslano sa Galaxy S7

Comment

• A što kažete na novi razer phone?

https://www.gsmarena.com/razer_phone...news-28043.php

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
                                Ah... ah.. ah...
                                Opet gluposti da je iPhone samo za bogate iskompleksirane ljude... Nečemo se lagati - skup je da, ali tek kada (što se naravno neće dogoditi) objave da će S9 koštati kao S8 do 7 iljada kuna, tada ću prihvatiti činjenicu da Apple šiša ovce i da je cijena takva zbog marketing efekta "skupo je pa mislim da je bolje". Poprilično san uvjeren da će S9 biti oko 9 iljada. Živi bili pa vidjeli.
                                Nije mi skup ili ne skup pitanje. Jednostavno, za tu cijenu, kupim i novi Xbox one X i 4k TV. Nije mi stvar da li je skup, nego tu količinu novaca za faking mobitel nedam, bez obzira na financijsko stanje. S7 za ženin 550£ je bio vrh, al 1000 £ za hebeni telefon ne dolazi u obzir. Kao da me netko traži sa slanac iz pekare 75 kuna. Izvan pameti, al ko voli nek izvoli. Dapače, ako postoji, a postoji ciljana skupina, nek ih prodaju što više.
                                Last edited by ivan77; 02-11-2017, 07:41.

Comment

Working...
                                X