Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• U globalu, frend će bit zadovoljan, pogotovo nakon ovoga što je do sada koristio.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Mozes otic na spicu i stavit na stol konzolu,4k tv i vr naocale?....
      Ne kužim zašto bi to uopće radio, to meni nema veze sa zdravim razumom. Dokazivanje statusa, kome? čemu? Živim za sebe, a ne za druge.
      Ako je već u tome stvar meni je bila veća fora kad sam prije znao u centru na špici sjesti na kavu sa katanom pored sebe koje sam tada znao kupovat u jednom armory shopu koji je bio na Gornjem gradu.
      Kaže lik hoćeš da ti zapakiram, reko nema potrebe haha

Comment

• Sad kad razmislim malo prvi put kad sam vidio da netko ima iphone,bilo je to 2008,su bile dve prostitutke koje su dolazile redovito u pizzeriju gdje sam radio tada u ZG...i uvijek im je bio na stolu da se vidi,hmm..ipak je to poslovni telefon kad malo bolje promislim!

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Mozes otic na spicu i stavit na stol konzolu,4k tv i vr naocale?....
          Ako se ikad ulovim da mi je bitna špica i statusni simboli, objesiti ću se za prvo drvo

Comment

• Zvjercuge
            Veći model HTC U11+ donosi sve najsuvremenije tehnologije po principu \"bez kompromisa\", dok manji HTC U11 life nudi Andoid One i upola manju cijenu od pola godine starog flagshipa HTC U11

Comment

• HTC u11+ je telefon koji bi me vratio u HTC vode. Bez beda, Prekrasan, specsi top!

Comment

• Okej....dodje prije neki dan nekakav veliki update i instaliram ga i odmah nakon toga mi se pojavi burn in na ekranu.....a imam mob 2 godine ili vise i nikad niti image retentiona......sta se Samsung brine da si kupim novi Galaxy?
                Znam da zvuci bizarno ali upravo se desilo kako sam opisao i sada imam verzltikalnu "traku" cjelom duzinom desne strane ekrana....

Comment

• Skini si sa store-a neki od image retention cleanera

Comment

• iFixitovci su se domogli novog iPhonea X i s njim napravili ono što najbolje znaju – rastavili ga kako bi budućim vlasnicima pokazali od čega se sastoji njihov iPhone X

Comment

• iPhone X je za Apple ispao nemoguc uspijeh i moguce najava novog trenda,super ekskluzivnih modela.....nebih se zacudio da vidimo kroz koju godinu modele po 2-3 tisuce eura....

Comment

• jep S9/+ i N9 ce biti 10keka

Comment

• Evo moj Huawei Mate 9 ovih dana puni godinu dana korištenja.

I dalje sve pozitivno što sam više puta naveo u ovom topicu stoji i dalje.

Ima jedan lik koji stvarno radi dobre videe i recenzije.

Kako je sad najavljen Mate 10, Mate 9 će vjerojatno pasti cijena a i dalje se radi o hardverski snažnoj zvijeri i odličnoj bateriji, dobroj kameri i velikom 5.9" ekranu.
                          Odličan procesor, brza DDR4 memorija i najbrža memorija za pohranu (64GB interne memorije). Može se i dodatno proširiti MicroSD karticom.

Moja definitivna preporuka. Jako brzo se puni baterija, dugo traje, mobitel se ne zagrijava.

Na njemu dolazi Android 7 i biti će prvi na redu od Huawei modela van Mate 10 (koji u sebi ima Android 8) koji će dobiti upgrade na Android 8.

Evo dobre recenzije:

Comment

• Citam o tome kako je skup popravak iPhona X ako se razbije ekran ali je jos skuplji i problematicniji popravak ako se razbije zadnja strana mobitela koja takodjer ima stakla jer su za ekran napravili da se moze zamjenit "lagano" dok je kod zadnje strane moba daleko veci problem.

Comment

• Ma taj je mobitel kao suho zlato i tu nema šriče uopće.
                              Osobno s tim nemam problema, jer radije biram android, a njih biram za manje novce.

Comment

• Najgore od svega je sto danas proizvodjaci rade izuzetno krhke a u isto vrijeme klizave mobitele jer su od stakla isl,ovaj galaxy s6 koji imam stavis na vecinu materijala i ako je minimalan nagib on klizi prema podu.
                                I kada takav novi ultra skupi mob padne i skrsi se jer je prekrhak onda je kupac kriv sto se sve rasulo,zato meni vise ne dolaze u obzir mobiteli koji imaju ekran preko ruba ili su na kresh testovima tragedija.
                                Meni je mob pao jednom u dvije godine i nema niti ogrebotinu ali da je to s8 vjerujem da bi ekran bio gotov.....

Comment

Working...
                                X