Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 4mal
    replied

Leave a comment:

• Simon
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Šta nije i on već u nekoj sferi poprilično skupoga?
    Da, u biti nažalost je. Više ni oni nisu kao prije tj relativno pristupačni.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by Simon View Post
    Da danas kupujem mobitel, moj izbor bi bio OnePlus 8 Pro
    Šta nije i on već u nekoj sferi poprilično skupoga?

Leave a comment:

• Simon
    replied
    Da danas kupujem mobitel, moj izbor bi bio OnePlus 8 Pro

Leave a comment:

• chichano
    replied
    Top serija telefona mi je postala sve manje zanimljiva. Puno para, a nema prostora za veći napredak. Šora je u srednjoj klasi gdje se baš trude staviti sve i svašta, odnosno čim više toga za čim bolju cijenu.
    također i sam sam postao takav....ne zanimaju me više premium uređaji a niti bome samsunzi i iphoni, po mom mišljenju precijenjeni, a što se A klase tiče, ja na svu sreću nisam imao nikad ali ekipa oko mene što je imala isto nisu bili baš nešto zadovoljni s njima tako ja ih ne gledam i ne mislim kupovati.....zadnje 4 godine imam dobra iskustva sa kinezima (huawai i xiaomi) i to su prvi mobiteli koji gledam, ostale koje me zanimaju je google pixel, one plus i nadam se da će nokia ponovno zaživjeti, ovo ostalo no me interesa nada...... da danas odlučujem koji mobitel bi si kupio mislim da bih 99% to bio google pixel 4a

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Top serija telefona mi je postala sve manje zanimljiva. Puno para, a nema prostora za veći napredak. Šora je u srednjoj klasi gdje se baš trude staviti sve i svašta, odnosno čim više toga za čim bolju cijenu.
    Živio Xiaomi

Leave a comment:

• OverLord
    replied

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Mene do kraja godine zaninaju 2 stvari
    1) iPhone 12
    2) Note 20 - bas me zanima da li ce Exy 992 il kako ce se vec zvati biti bolji od ovog na S20 odnosno oce li se pribliziti Zmaju.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Jedna stvar je proba, a druga korištenje mobitela na dnevnoj bazi. Da nemam A7 koji je bitno slabiji od od A51 ili A71 bih vjerovao u tu priču. Da li moj ajfon XS radi brže? Radi. Da se cura žali da joj bilo što šteka, da ne može surfat, da joj se fejsbuk ili instagram ne otvaraju normalno pa bih nešto rekao. Ali kaže da radi sve uredno, da ne vidi razliku u odnosu na S7 i super joj je širokokutna kamera. E, sad ne znam što to ljudi očekuju od mobitela. Kolega ima A50 i prezadovoljan je. Slažem se da se za iste novce može kupiti odličan kinez. Realme ne poznam toliko, ali xiaomi da i imaju veliku vrijednost uloženo - dobiveno. Iako Mi9 t i A71 imaju iste procesore tako da ne znam da li je moguće primjetiti toliko značajnu razliku u radu kao što pričaš.

Leave a comment:

• dalriad
    replied
    Ne trebaš ti meni ništa vjerovat kolega ali sve sam ih isprobao,imao sam u 2,3 godine jedno 20 mobitela tako da znam šta pričam,spori za sve,spori su bili pri samom surfanju,ta cijela A serija je promašaj za te novce,po meni vrijede samo zato što piše samsung,ali da ima puno boljih mobitela za te pare,bome ima,eto kolegica sad na poslu ima a51 i kaže da je spor čudo,da joj je žao što ga je uzela na pretplatu makar je bio 9kn,ja ne kažem da su baš smeća ali kako sam napisao za te pare nikako,preskupi su za ono što nude,pa za te pare se stvarno kupi čudovište od mobitela,bolje uzet i realme x2 pro nego a71,one plus neki,koji ih ubije
    Last edited by dalriad; 13-05-2020, 09:18.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by dalriad View Post
    Kolega imao sam a51,a71,a70 i a80,iskreno ti moram reci,ta cijela serija je promašaj teški,spori su ko da ne kažem ko kaj,jedina prednost kod njih mi je bila baterija,htio sam isprobati baš da vidim kakvi su mobovi,ne vrijede približno te pare,to sve na papiru zvuci super,ali u praksi eto užas,šteta para,najveci promašaj mi je bio a80,prodao sam ga za 5 dana,jedino kaj kod samsunga vrijedi je S i note serija,ovo ispod je bacanje para,evo žena mi isto imala a71 bio joj fora po izgledu,kukala nakon 10 dana da je smeće,prodali ga i uzeli joj xiaomi mi 9t i prezadovoljna je s njim
    Kud si prije imao sve te mobitele? Spori? Za što? Oprosti što ti ne vjerujem.

Abacus , pogledaj benchmark kanal. Jako su dobri. Dobro je kolega gore napisao, Mi 9t je isto odličan uređaj.

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Jedan od rijetkih YT-a koje bas redovno prwtim je Balkantech
    Neki dan je izbacio video Vloga sa S20 ultra VS iPhone 11 Pro.
    Ja doslovno nisam mogao vjerovati - pogledajte sami video, iPhone je POJEO S20.

Znaci, bez subjektovnog dojma - komentari na videu potvrđuju činjenicu - s20 serija ima ocajnu selfi kameru i ni blizu najbolju straznju kameru. Ti mpx ne znace nista...

I ono sto me jos vise izne adilo - ocajna kcalkteta zvuka na S20 ultra. Duplo glasnije se cuje zvuk na 11 Pro-u

Ne uzdižem ovdje iPhone vec kritiziram samsung.

To je je jređaj od 10 000 kuna. Taj uredaj mora biti bolji od SVIH OSTALIH kako bi opravdao cijenu.
    To ne čini ni u jednom aspektu izuzev ekrana.

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Originally posted by dalriad View Post
    Kolega imao sam a51,a71,a70 i a80,iskreno ti moram reci,ta cijela serija je promašaj teški,spori su ko da ne kažem ko kaj,jedina prednost kod njih mi je bila baterija,htio sam isprobati baš da vidim kakvi su mobovi,ne vrijede približno te pare,to sve na papiru zvuci super,ali u praksi eto užas,šteta para,najveci promašaj mi je bio a80,prodao sam ga za 5 dana,
    Slazem se
    Gledao sam jako puno videa na YT - A51/71 su spori uredaji koji danas ne mogu odgovoriti zahtjevima malo zahtjevnijih korisnika koji su po cijele dane na mobu. Jedino sto je na razini je ekran.

A80 je najveci fail, ima valnda najnizu ocjenu na GSM areni od svih android telefona tog cjenovnog ranga - proslogodisnji fail proizvod.

Zato i ja vjerujem da A serija ne bi bila adekvatna zamjena za nekoga tko prelazi sa S serije bez obzira sto je taj mob star vec skoro 4 god.
    Da sam na njezinom mjestu ganjao bi S10/S10 lite nov preko oglasa za 3500 kn
    S10e zbog kriminalno lose baterije otpada u startu

Jako mi je kontroverzna ta situacija na trzistu mobitela - čudo da Nokia, LG i Sony ne uskoce u borbu.
    Danas sammy i xiaomi skoro imaju duopol na trzistu androida.
    Meni osobno najbolji android je P40 Pro ali ne bi nikada dao 1000 ojra za nesto sto nema stock google seevise- htjeli priznat ili ne Trump ih je dobrano izrešetao političkim metcima cije ce posljedice trpiti u bolnickom krevetu jaaako dugo
    Last edited by Abacus; 13-05-2020, 08:52.

Leave a comment:

• dalriad
    replied
    Kolega imao sam a51,a71,a70 i a80,iskreno ti moram reci,ta cijela serija je promašaj teški,spori su ko da ne kažem ko kaj,jedina prednost kod njih mi je bila baterija,htio sam isprobati baš da vidim kakvi su mobovi,ne vrijede približno te pare,to sve na papiru zvuci super,ali u praksi eto užas,šteta para,najveci promašaj mi je bio a80,prodao sam ga za 5 dana,jedino kaj kod samsunga vrijedi je S i note serija,ovo ispod je bacanje para,evo žena mi isto imala a71 bio joj fora po izgledu,kukala nakon 10 dana da je smeće,prodali ga i uzeli joj xiaomi mi 9t i prezadovoljna je s njim
    Last edited by dalriad; 13-05-2020, 08:45.

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Sjecam se ovih modela prije 10-ak god...
    Nakon desetak godina južnokorejski prizvođač ponovno se vraća modelima mobitela s rotirajućim zaslonima

Leave a comment:

Working...
X