Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Picek
    replied
    Originally posted by ibor4you View Post
    Mali notch (suza) ili rupa (S10 serija) su mi sasvim prihvatljivi. Dok se recimo na notch na svom bivšem mobu (Pocophone) nisam nikako mogao naviknuti. Jednostavno preuzeo je previše prostora, i gotovo da nisu stale nikakve notifikacije pored njega.
    To je onda loše podešen software u skladu s hardwareom jer bi svaki proizvođač telefona trebao prilagoditi notifikacije i ostale stvari dizjanu mobitela. Očito je Pocophone ovdje malo zaštekao.

Leave a comment:

• ibor4you
    replied
    Mali notch (suza) ili rupa (S10 serija) su mi sasvim prihvatljivi. Dok se recimo na notch na svom bivšem mobu (Pocophone) nisam nikako mogao naviknuti. Jednostavno preuzeo je previše prostora, i gotovo da nisu stale nikakve notifikacije pored njega.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Na kraju nećemo imati za šta držati te mobitele kad će sve biti ekran.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Ovo će biti interesantno za vidjeti kako će izvesti no na oduševljenje mnogih vjerojatno bi se u potpunosti maknuo notch odnosno rupa (ako je u pitanju S10 serija).

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Prema izvorima iz Južne Koreje, Samsung bi uskoro trebao započeti s proizvodnjom smartphonea čija je prednja kamera smještena ispod zaslona

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Bas je fora ovaj Samsung Dex feature koji je dosao na S10 liniju sa zadnjim updataeom i jos nekim fetursima sto ga priblizava N10-ki

Leave a comment:

• Cheesemassacre
    replied
    Hmmm. Koristio sam i mi 8 lite ili koji već od frenda i nije bilo baš snappy. Ne znam, možda me njihovi mobiteli mrze

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by Cheesemassacre View Post
    Jedini veći problem kod Xiaomia je MIUI. Kad njega ispeglaju onda će tek imati šanse kod mene.
    Nisam primjetio nikakve probleme.

Leave a comment:

• Cheesemassacre
    replied
    Jedini veći problem kod Xiaomia je MIUI. Kad njega ispeglaju onda će tek imati šanse kod mene.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Kakva mobitelčina za "male" pare.
    BODY Dimensions 161 3 x 76 4 x 8 8 mm 6 35 x 3 01 x 0 35 in Weight 199 g 7 02 oz Build Front/back glass Gorilla Glass 5 SIM Hybrid Dual SIM Nano-SIM, dual stand-by DISPLAY Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 6 53 inches, 104

Leave a comment:

• c0bra01
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Sve je moguće promjeniti i uništiti solo. Pogledaj jutujub tutorial i ocjeni da li si sposoban tako nešto izvesti. Tu se ne radi samo o šarafima da bi se došlo do problema, nego oko više stvari.
    Znam da se ne radi samo o šarafim, pošto sam se opržio kad sam PS3 rastavlja.

Budemo pogledao yt ali tek včrs sad moram na posa.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by c0bra01 View Post
    Sad si me malo prestrađio pa ću čekat da se raširi pukotina. Haha ali je moguće solo prominit, zar ne?
    Sve je moguće promjeniti i uništiti solo. Pogledaj jutujub tutorial i ocjeni da li si sposoban tako nešto izvesti. Tu se ne radi samo o šarafima da bi se došlo do problema, nego oko više stvari.

Leave a comment:

• c0bra01
    replied
    Sad si me malo prestrađio pa ću čekat da se raširi pukotina. Haha ali je moguće solo prominit, zar ne?

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by c0bra01 View Post

Probat ću na S4 promjenit prvo. Doduše ovi gdje jedino im mogu odnit najbliže i oni preko yt rade. Nisu ništa mudri od mene. Samo ja nemam potreban alat.
    Nema ti s4 puno veze s s8. S8 je staklo i ljepilo, puno zajebanije. Na ss otvoriš poleđinu i dođeš do šarafa, a na s8 (ukoliko se ne varam) imaš zagrijavanje pa odljepljivanje kućišta i takve gluposti da bi uopće krenuo.

Leave a comment:

• c0bra01
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Pazi da ne bi ostao bez telefona... Nije nimalo lako ni otvoriti telefon, ni promjeniti ekran na njemu i kad vidiš kako se to radi, dođe ti jasno zašto toliko košta. Ja se ne bih s tim igrao, a tebi sretno.
    Probat ću na S4 promjenit prvo. Doduše ovi gdje jedino im mogu odnit najbliže i oni preko yt rade. Nisu ništa mudri od mene. Samo ja nemam potreban alat.

Leave a comment:

Working...
X