Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monitori, TV , preporuke te njihove tehnologije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Meni HRT HD nije nista specijalno. Vidio san na KODI-u i bolju sliku u HD-u, pogotovo Arenusport i Sportklub. Neću se praviti pametan u poljima u kojima nisan stručan ali čitao san da je ovaj HD "najslabiji" (ako se to tako more nazvati) od dostupnih. Sičan se da san za prošlog SP čitao da slovenci na SLO 2 kanalu puščaju kvalitetniji HD signal... uvijek neko zaostajanje... uvijek...
    Jeste vidili, više se ne "rekllamiraju" sa "HD"-om u nazivu ? Do prošlog prvenstva su ponosno isticali na ekranu da se radi o "svemirskom HD-u, sada je to, ko fol, za takvog giganta mala stvar s kojom se ne hvali...
    Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
    Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Ok a zasto mi nisi dao lajk barem za telku koju imam

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
        Ok a zasto mi nisi dao lajk barem za telku koju imam
        Moze i jedna muzička po želji ?
        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Moze ali techno

salu na strano vrlo ipresivno od t-coma jer je slika puna boja i nema niakvih distorzija u slici kod staticnih i brzis dinamickih scena(pricam o nogometu ofcourse)

ali ipak bih reko da su arene u hevcu malo ostrije
          i zvuk je bolji(jasniji) imho
          Last edited by 4mal; 14-06-2018, 19:01.

Comment

• Danas sam išao po FF x/x2 u sancta domenicu i imali su izložen philips pus 7503 i 7803. Ja sam oduševljen s oba, ali bih kupio 7803 model. Čekam black friday, ali ovo mi je trenutno top model koji bih uzeo s obzirom na cijenu. Treba vidjeti kolika će biti cijena sony-a tada.

Comment

• Evo recenzije NU7 serije od Samsunga,nazalost nije bas nesto tv...

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7300
              PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                Danas sam išao po FF x/x2 u sancta domenicu i imali su izložen philips pus 7503 i 7803. Ja sam oduševljen s oba, ali bih kupio 7803 model. Čekam black friday, ali ovo mi je trenutno top model koji bih uzeo s obzirom na cijenu. Treba vidjeti kolika će biti cijena sony-a tada.
                Kao što sam još prije nekih mjesec dana tu komentirao ja i dalje ne kužim zašto su ta dva u startu u SD, a i drugdje jeftiniji čak i sada od mog prošlogodišnjeg 7502. Po specifikacijama ako je vjerovati displayspecifications oba su nešto lošija od 7502 i ovaj 7803 ima ružan stalak. Ali ono što ne mogu prežaliti je taj daljinski koji sad daju uz ta dva, a koji je prije bio isključivo rezerviran za high end modele.

Comment

• Originally posted by HanzoHattori View Post

Kao što sam još prije nekih mjesec dana tu komentirao ja i dalje ne kužim zašto su ta dva u startu u SD, a i drugdje jeftiniji čak i sada od mog prošlogodišnjeg 7502. Po specifikacijama ako je vjerovati displayspecifications oba su nešto lošija od 7502 i ovaj 7803 ima ružan stalak. Ali ono što ne mogu prežaliti je taj daljinski koji sad daju uz ta dva, a koji je prije bio isključivo rezerviran za high end modele.
                  E vidiš, meni se stalak baš sviđa, kao i TV.

Comment

• vrh all arounder kao i cijena

Comment

• Ovo su trebali napravit od starta.
                      Ekipa pise da q8 ima 40 zona a iz Samsunga su najavljivali da ce broj bit otprilike pola od q9 koji ima 480 zona.....

Comment

• Evo recenzije i 55inch verzije Q9 modela.
                        320 zona naspram 480 u 65inch verziji
                        Dosta manji peak brightnes....
                        Novi firmware je popravio neke pocetne nedostatke.

To je ono sto mi se ne svidja kod LCDa sa FALDom..za najbolje performanse potrebno je imat 65 ili cak 77 ili 100inch u slucaju zd9.
                        Vecinom recenziraju 65inch koji imaju vise zona od 55inch modela....

Comment

• Kud mi tog potplaceneg lika stavljas za recenziju nekog tv-a???
                          Nego super tv u svim aspektima osim naravno u cijeni sto je prava steta.
                          ​​​​​​

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
                            Kud mi tog potplaceneg lika stavljas za recenziju nekog tv-a???
                            Nego super tv u svim aspektima osim naravno u cijeni sto je prava steta.
                            ​​​​​​
                            Joj joj joj a bas sam ovo stavio iskljucivo radi tebe...sta cu sad jadan ja

Dobar posao Samsung radi sa fw updateovima ali cijene ce ih pokopat jer pored oleda rijetki ce kupit q9 po istoj cijeni a kamoli skuplji kao sto je i zadnje istrazivanje trzista pokazalo.
                            Citam u q9 temi na avforums da se ekipa vraca na olede sa q9,i dalje je to tv sa svim lcd nedostatcima koji su prvenstveno uocljivi kod filmova dok kod igara i ne toliko.
                            Q9 je odlican za gamere i kome ce prvenstveno sluzit za gaming mislim da nece bit razocaran....
                            Zadnja 2 dana opet sam se bacio na nocno gledanje filmova i tu je oled jednostavno nedodirljiv.

Comment

• Zahuktava se,Samsung,LG,Sony te ako se dobro sjecam i neke Kineske itd firme razvijaju micro led....

Comment

• Steta sto nema televizora koji podrzavaju oba standarda....

Comment

Working...
                                X