Announcement

Collapse
No announcement yet.

''Doom: The Boardgame'' (2004.)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ''Doom: The Boardgame'' (2004.)

    pic71199.jpg

    IGRU DIZAJNIRAO: Kevin Wilson / Jonathan Ying (modernizirana verzija iz 2016. godine)
    IZDAVAČ: Fantasy Flight Games / ADC Blackfire Entertainment (verzija iz 2016.)
    ŽANR: taktička strategija
    SERIJAL: DOOM
    BROJ IGRAČA: 2-4 (2-5 za verziju iz 2016.)
    VRIJEME IGRANJA: 120 - 180 minuta
    DOB IGRAČA: 14 +

    zx01_sample.png




    NAČIN IGRANJA: ''Igrači se podijele u dva tima - marince i osvajače. Sva mjesta za invaziju kontrolira jedan igrač, dok svaki igrač kontrolira jednog marinca.
    Prije igranja se igrači moraju dogovoriti koji od pet scenarija da odigraju u kampanji.''

    TUTORIJAL IGRE


  • #2
    Uz ''Bang'' igra na ploči koja je na mojoj Top 5 koje moram nabaviti. Al je i cijenom dobra za iskeširati, ali vjerujem da vrijedi svake kune.

    Comment


    • #3
      Ovo bi se moglo odigrati jer se čini dosta zabavna

      Comment


      • #4
        Potvrđujem da je jako dobra (ona prva verzija, ova nova je navodno bezveze)

        hrvatska udruga za boardgameove ( www.igranje.hr/forum) ; ima štošta na ovome forumu. Koliko vidim taj se doom prodaje za 450kn, dok verzija iz 2016 sa obojenim figurma za 380

        Comment


        • #5
          Originally posted by dr_gonzo View Post
          Uz ''Bang'' igra na ploči koja je na mojoj Top 5 koje moram nabaviti. Al je i cijenom dobra za iskeširati, ali vjerujem da vrijedi svake kune.
          (prekrio sam da kutije ne izbjele, i da se ne praše ) (ne prodajem, samo se "hvalim")

          16327545936164029311704393320417.jpg

          Comment


          • #6
            Baš lipo izgleda ova fotka...a vidi kako se šepure Nathani i Dylani...ma divota za buljavice

            Comment

            Working...
            X