Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monopoly

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monopoly

    Monopoly je društvena igra na ploči za dva do šest igrača. U igri se kupuju, preprodaju i iznajmljuju posjedi. Pobjednik je onaj koji ima najviše novca, sve posjede na ploči ili je jedini koji nije bankrotirao. Igra se unaprijed utvrđenim redom, a igrači pomiču svoje figure za onoliko mjesta na ploči koliko dobiju zbrajanjem bodova bacanjem dviju kocki.

    Realno, najlegendarnija društvena igra


  • #2
    Uvijek sam bio banka
    I kupovao zeljeznicu,vodovod i sl...


    OLED G1/Omen G-SYNC
    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

    Comment


    • #3
      GitaristRoko Mislim da si ti još jednu ili dvije slične teme otvorio.

      Bilo bi ti bolje ako već nema na forumu da napraviš temu društvene igre i da se tu piše o svim društvenim i kartaškim igrama nego svaku posebno

      Comment


      • #4
        Originally posted by darijoman View Post
        GitaristRoko Mislim da si ti još jednu ili dvije slične teme otvorio.

        Bilo bi ti bolje ako već nema na forumu da napraviš temu društvene igre i da se tu piše o svim društvenim i kartaškim igrama nego svaku posebno
        Ima smisla, ali već sam otvorio dvije teme (ovu i Risk), a i smatram da je bolje da svaka igra ima svoju temu, lijepše za vidjet.

        Comment


        • #5
          Originally posted by GitaristRoko View Post

          Ima smisla, ali već sam otvorio dvije teme (ovu i Risk), a i smatram da je bolje da svaka igra ima svoju temu, lijepše za vidjet.
          Može tebi biti ljepše, ali tema će ti umrijeti za dva dana.

          Kad je jedna velika zajednička tema, onda možda netko i nešto napiše o nekoj društvenoj igri s vremenom

          Comment


          • #6
            Originally posted by darijoman View Post

            Može tebi biti ljepše, ali tema će ti umrijeti za dva dana.

            Kad je jedna velika zajednička tema, onda možda netko i nešto napiše o nekoj društvenoj igri s vremenom
            Naslov podforuma je Igre na ploči, a one spadaju pod društvene igre. Pa je logično da radimo temu za svaku tu igru, kao što imamo za svaku poznatiju seriju temu u podforumu Filmovi, TV Serije i Glazba.


            Ali ako je nekog volja, slobodno neka izbriše ove dvije teme što sam ovdje napravio i napravi temu za opčenito društvene igre

            Comment


            • #7
              Ma sve 5, radi ti kako želiš, meni ne smeta ako admini i moderatori dozvoljavaju, ja samo kažem radi bolje funkcionalnosti.

              Za serije je opet donekle prihvatljivije jer je veća popularnost pa su time i komentari češći

              Comment


              • #8
                darijoman da pogodim nije ti isao monopoly
                pa zato bacas rant na ovaj topic pod paravanom za urednoscu lol


                OLED G1/Omen G-SYNC
                NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                Comment


                • #9
                  Ma nisam ga puno igrao. To je igra gdje kocka odlučuje.

                  Za manje popularne stvari je bolje jedna zajednička tema jer tako donekle opstaje, a ovako je ubrzo RIP

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by darijoman View Post
                    Ma nisam ga puno igrao. To je igra gdje kocka odlučuje.

                    Za manje popularne stvari je bolje jedna zajednička tema jer tako donekle opstaje, a ovako je ubrzo RIP
                    Meni je bila najaca tj. najskuplja Azurna obala (roza boja polje) kad tamo nekom stanes sa 4 hotela jao majkoooo moja

                    ali nije samo kocka nego i strategija sto ces kupit i kada ....kocka bas kad ti ispadne da ides u zatvor,preskaces krug i jos je nes bilo ...
                    Last edited by 4mal©; 10-09-2020, 20:28.


                    OLED G1/Omen G-SYNC
                    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by 4mal View Post

                      Meni je bila najaca tj. najskuplja Azurna obala (roza boja polje) kad tamo nekom stanes sa 4 hotela jao majkoooo moja

                      ali nije samo kocka nego i strategija sto ces kupit i kada ....kocka bas kad ti ispadne da ides u zatvor,preskaces krug i jos je nes bilo ...
                      U našoj Hrvatskoj verziji, najskuplji i najvrijedniji posjed je Ilica.
                      Da, sreća je veliki faktor, ali našom strategijom kontroliramo smjer igre.
                      Inaće, večinom igram na talijanskoj verziji Monopolya, stara je oko 20-30 godina.
                      U igri je valuta Talijanska lira

                      Comment


                      • #12
                        Nju nisam igrao
                        Taljansku da i ova svjetska koja se masovno igrala krajem 80tih imho....
                        Last edited by 4mal©; 10-09-2020, 20:43.


                        OLED G1/Omen G-SYNC
                        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                        Comment


                        • #13
                          Ovo se igralo svaki dan koliko je zabavna i dan danas je dosta popularna šta se tiče društvenih igara

                          Comment

                          Working...
                          X