Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nedavno odigrano - board/card games

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by blowfish_cro View Post
    ShyGuy isprobaj pa javi



    I meni odlična igra. Baš su nedavno frendovi nabavili Harry Potter verziju, malo upgrejdan Cluedo ali u suštini je to to. Zna bit mega zabavno kad ima ekipe.

    Još bih preporučio i Catan ako niste probali. Igra strategije i planiranja. Isto ima hrpu ekspanzija, ali i osnovna verzija je super.
    Imam doma Catan no nisam ga nikad pokušao igrati, mislim da ga čak nisam ni otvorio A čuo sam da je jako dobra igra.

    Comment


    • #47
      Terraform Mars ima solo varijantu isto.

      Sto se tice Catana, to je dosta stara igra vec sa flawed gameplayom. Puno toga ovisi hoce li itko tradeat sa tobom.

      Inace, Pandemic je odlicna entry level igra. Takoder ima coop, ali ona non-legacy verzija.

      Inace ako ste iz ZGa, imate udrugu Meeples corner koja ima preko 350 board gameova.

      Ulaz je 10 kn ili 150 godisnja.

      Malo nerdish ekipa ali je super prostor i izbor igara. Velike prwporuke

      Comment


      • #48
        Originally posted by ShyGuy View Post
        Terraform Mars ima solo varijantu isto.

        Sto se tice Catana, to je dosta stara igra vec sa flawed gameplayom. Puno toga ovisi hoce li itko tradeat sa tobom.

        Inace, Pandemic je odlicna entry level igra. Takoder ima coop, ali ona non-legacy verzija.

        Inace ako ste iz ZGa, imate udrugu Meeples corner koja ima preko 350 board gameova.

        Ulaz je 10 kn ili 150 godisnja.

        Malo nerdish ekipa ali je super prostor i izbor igara. Velike prwporuke
        Jel imaju oni kakve veze s ekipom koja se skuplja ili se skupljala u Bogovićevoj u Zagrebu, mislim da im je naziv Klub igara ili tako nešto?

        Comment


        • #49
          Originally posted by Picek View Post

          Jel imaju oni kakve veze s ekipom koja se skuplja ili se skupljala u Bogovićevoj u Zagrebu, mislim da im je naziv Klub igara ili tako nešto?
          Nisam sig gdje je da ulica ali su ovo u Ulici Kraljice Jelene, blizu Branimira

          Comment


          • #50
            Ima i ekipa koja je često u Crnom mačku na Črnomercu, birc ima par desetaka igara koje se mogu igrati

            Inače sam prije mjesec dana kupio Forbiden desert. Odigrali smo dvije partije, ali smo krivo shvatili pravila pa smo poduvali kao veliki, jedva čekam probati opet kako spada

            Comment


            • #51
              Forbiden Desert i Forbiden Island su odlicni pogotovo za pocetnike. Mi to doma igramo cesto s 10to godisnjom kcerkom i super je. To nam je, uz King of Tokyo, omiljena zabava od tih laksih igara.

              Comment


              • #52
                Da, mi očito nismo sposobni kao tvoja mlađa kćer xD

                Comment


                • #53
                  Originally posted by mcpingvin View Post
                  Da, mi očito nismo sposobni kao tvoja mlađa kćer xD
                  Baš sam skužio da obično najjednostavnije stvari budu najkompliciranije, odnosno mi ih sami zakompliciramo. Djeca obično shvaćaju stvari doslovno i jednostavno što je u puno slučajeva i ispravno. tak da poptuno kužim kaj priča čovjek

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Cole™ View Post
                    Znači meni je familija malo pomaknuta, pa nemamo pravila. Jel ima ikakve razlike soba od sobe, ili je apsulutno svjedno u kojoj si sobi? I šta znače ona oružja koja dolaze uz igru...

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by mcpingvin View Post
                      Da, mi očito nismo sposobni kao tvoja mlađa kćer xD

                      Kada nabavljamo novu igru uvijek prvo pogledamo par videa na YT da vidimo kako se igra i ako nesto nije jasno uvijek je tu boardgamegeek.com na kojem postoje podforumi za apsolutno svaku igru koja postoji.

                      Comment


                      • #56
                        Gledao sam i ja, ali smo se zeznuli oko čišćenja polja. Mislio sam da moraš biti na onom kojeg čistiš, a ne da čistiš oko sebe

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by blowfish_cro View Post
                          ShyGuy isprobaj pa javi



                          I meni odlična igra. Baš su nedavno frendovi nabavili Harry Potter verziju, malo upgrejdan Cluedo ali u suštini je to to. Zna bit mega zabavno kad ima ekipe.

                          Još bih preporučio i Catan ako niste probali. Igra strategije i planiranja. Isto ima hrpu ekspanzija, ali i osnovna verzija je super.
                          Isprobao Terraform Mars solo i super je. Ali vjerujem da je puno bolje sa vise ljudi. I nije uopce teska igra. Imas na yt official channel i imas tutorial tamo. Ugl ako ti netko pokaze, naucis u 15 min.

                          Inace ako ces ti ili itko drugi narucivat igre, javite se meni pa vam nadem dealove za igre.

                          Npr Terraforming Mars sam platio 400 kn umjesto 600.

                          ​​​​​
                          Last edited by ShyGuy; 21-02-2020, 10:41.

                          Comment


                          • #58
                            Danas odigrao sa ekipom Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island. Vrlo dobra coop igra preživljavanja gdje morate gradit nastambu, nabavljati hranu, boriti se protiv vremena i zvijeri. . Svakako preporuke ako tražite takav tip igre

                            Comment


                            • #59
                              Zadnje odigrao sve kampanje Arkham Horror 3rd ed. - uglavnom soliram jer nitko blizak nema živaca prolazit patnje ali sasvim je ok na ovaj način. Ekspanzija Dead of Night čeka neke bolje dane, pa ako ima netko da igra da malo pročakulamo. Općenito mi je mythos nekak najdraži i sve inačice iz FFG-a.

                              Comment


                              • #60
                                Čovječe ne ljuti se, Jenga, Scrabble, UNO

                                Comment

                                Working...
                                X