Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sonyjevi developeri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Neka ne otvaraju spojler oni koji nisu odigrali Uncharted 4...

SPOILERUvjeren sam da ćemo peticu igrati većinom sa Cassie Drake i da ćemo u jednom dužem periodu te igre igrat s dobrim starim Nateom.

Comment

Ja se zaista nadam da cemo uskoro dobiti makar neke informacije o novoj Uncharted igri jer prosle su vec pune 4 godine otkako je izasao Uncharted 4 odnosno vec 3 od izlaska onog spin-off-a Lost Legacy , ono cute vec skoro koliko i Rocksteady studio o novom Batmanu , mislim da je vec vreme da procuri neki info o novoj Uncharted igri.

Comment

Negdje sam pročitao da Naughty Dog više nisu zainteresirani za izradu Uncharted nastavaka. A i Drakeova priča je manje više završena. Nema smisla da ga se opet izvlači i radi nastavke u nedogled kad je U4 to fino zaokružio.

Kladio bih se da dobivamo novi serijal (IP) gdje igramo s Drakeovom kćerkom. Vjerojatno će stil igranja biti promjenjen, i igra će biti u Uncharted universeu, ali neće se zvati Uncharted.

Comment

Najradije bih da u potpunosti ostave Uncharted serijal na miru, bez nastavaka, spinoffa, gotovo.
          Volim taj serijal, ali mislim da je završen i tako treba ostati.

Comment

Definitivno ne, Uncharted je predobar serijal da bi ga batalili , definitivno nam treba jedan takav serijal tog tipa , mislim samo nam jos treba da batale Uncharted serijal pa da umesto njega dobijemo jos jedan neki medieval open world RPG kakvih ili neki Souls klon kakvih ima vec bezbroj ili neku dosadnu pucacinu ili MP orijentisanu igru, pu pu daleko bilo.

Uncharted serijal nam je definitivno potreban i definitivno verujem da ce biti novih nastavaka.

Comment

sad kad prolazim kroz sve UC igre (UC3 trenutno), mislim da bi ga stvarno trebali ostavit nakon Nathan Drake-a jer je on integralan dio serijala, bez njega je malo...čudno
              ako već rade nastavke SPOILERneka pričekaju par godina i nastave s njegovom kćeri ali to bi onda možda bilo pre slično Tomb Raider-u (?)
              iako ako Sully može sa 50-60 godina trčkarat i ubijat plaćenike, može i Drake pa ono ak naprave igru sa starijim Drake-om i dalje to mogu vidjet al ne znam

Comment

Igre od Sonyjevih developera koje su izašle ove godine i njihov metascore:

NAUGHTY DOG
                The Last of Us Part II - 94

MEDIA MOLECULE
                Dreams - 89

SIE SAN DIEGO STUDIO
                MLB The Show 20 - 83

SUCKER PUNCH PRODUCTIONS
                Ghost of Tsushima - 83

Last edited by Emilijo; 17-07-2020, 13:13.

Comment

Imao sam 12 od 15 točnih odgovora. Pogriješio sam pitanje u vezi Polyphony Digitala, Uncharteda (znao sam za Fight for Fortune, ali nisam mislio da će ga ubrojiti) i Syphon Filtera.
                  PlayStation knowledge - Sony's line-up of first-party developers consistently put out some of the very best experiences in...

Comment

Koji su sve Sonyjevi developeri najavili PlayStation 5 igre:

1. GUERRILLA GAMES - Horizon: Forbidden West
                    2. POLYPHONY DIGITAL- Gran Turismo 7
                    3. INSOMNIAC GAMES - Ratchet & Clank: Rift Apart, Marvel's Spider-Man: Miles Morales
                    4. SIE JAPAN STUDIO - Astro's Playroom (ASOBI Team)
                    5. SIE SANTA MONICA STUDIO - God of War: Ragnarok

Još čekamo najave od Naughty Doga, Benda, Pixelopusa, Sucker Puncha,....

Comment

Emilijo di si ti bio frende, nije te dugo bilo
                      PC SPECS:

SPOILER
                      CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Sad kad je Microsoft kupio Bethesdu, mislim da bi Sony trebao reagirati i kupiti još kojeg developera. Možda Bluepoint Games (kad su već toliko bliski), Housemarque, Kojima Productions,....Ja bi najviše volio Bluepoint Games tako da nastave raditi remastere starih Sonyjevih igara poput Ape Escape, Jak & Daxter, Sly Cooper,...

Comment

Najbolja godina ikad za Sony first-party?

1. The Last of Us Part II - 93
                          2. Demon's Souls - 92
                          3. Dreams - 89
                          4. Marvel's Spider-Man: Miles Morales - 85
                          5. Nioh 2 - 85
                          6. Ghost of Tsushima - 83
                          7. Astro's Playroom - 83
                          8. MLB The Show 20 - 83
                          9. Sackboy: A Big Adventure - 78
                          10. Marvel's Iron Man VR - 73
                          11. Predator: Hunting Grounds - 56

Comment

I usprkos fantastičnoj 2020., i sljedeća godina izgleda odlična već sada:

1. God of War: Ragnarok
                            2. Gran Turismo 7
                            3. Ratchet & Clank: Rift Apart
                            4. Destruction AllStars
                            5. Horizon: Forbidden West
                            6. Returnal

Comment

Ovo su sve PlayStation ekskluzive koje su bile nominirane za GOTY od početka The Game Awardsa. Nije ni čudo da ih Xbox fanovi zovu Sony Awards.

2015: Bloodborne
                              2016: Uncharted 4: A Thief's End
                              2017: Horizon Zero Dawn, Persona 5
                              2018: God of War, Marvel's Spider-Man
                              2019: Death Stranding
                              2020: TLOU Part II, Final Fantasy VII Remake, Ghost of Tsushima

Comment

Najprodavaniji Sonyjevi serijali:

Gran Turismo - 80.4 milijuna
                                God of War - 51 milijun
                                Uncharted - 41.7 milijuna
                                The Last of Us - 24 milijuna

Comment

Working...
                                X