Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sonyjevi developeri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Neka ne otvaraju spojler oni koji nisu odigrali Uncharted 4...

SPOILERUvjeren sam da ćemo peticu igrati većinom sa Cassie Drake i da ćemo u jednom dužem periodu te igre igrat s dobrim starim Nateom.

Comment

Ja se zaista nadam da cemo uskoro dobiti makar neke informacije o novoj Uncharted igri jer prosle su vec pune 4 godine otkako je izasao Uncharted 4 odnosno vec 3 od izlaska onog spin-off-a Lost Legacy , ono cute vec skoro koliko i Rocksteady studio o novom Batmanu , mislim da je vec vreme da procuri neki info o novoj Uncharted igri.

Comment

Negdje sam pročitao da Naughty Dog više nisu zainteresirani za izradu Uncharted nastavaka. A i Drakeova priča je manje više završena. Nema smisla da ga se opet izvlači i radi nastavke u nedogled kad je U4 to fino zaokružio.

Kladio bih se da dobivamo novi serijal (IP) gdje igramo s Drakeovom kćerkom. Vjerojatno će stil igranja biti promjenjen, i igra će biti u Uncharted universeu, ali neće se zvati Uncharted.

Comment

Najradije bih da u potpunosti ostave Uncharted serijal na miru, bez nastavaka, spinoffa, gotovo.
          Volim taj serijal, ali mislim da je završen i tako treba ostati.

Comment

Definitivno ne, Uncharted je predobar serijal da bi ga batalili , definitivno nam treba jedan takav serijal tog tipa , mislim samo nam jos treba da batale Uncharted serijal pa da umesto njega dobijemo jos jedan neki medieval open world RPG kakvih ili neki Souls klon kakvih ima vec bezbroj ili neku dosadnu pucacinu ili MP orijentisanu igru, pu pu daleko bilo.

Uncharted serijal nam je definitivno potreban i definitivno verujem da ce biti novih nastavaka.

Comment

sad kad prolazim kroz sve UC igre (UC3 trenutno), mislim da bi ga stvarno trebali ostavit nakon Nathan Drake-a jer je on integralan dio serijala, bez njega je malo...čudno
              ako već rade nastavke SPOILERneka pričekaju par godina i nastave s njegovom kćeri ali to bi onda možda bilo pre slično Tomb Raider-u (?)
              iako ako Sully može sa 50-60 godina trčkarat i ubijat plaćenike, može i Drake pa ono ak naprave igru sa starijim Drake-om i dalje to mogu vidjet al ne znam

Comment

Igre od Sonyjevih developera koje su izašle ove godine i njihov metascore:

NAUGHTY DOG
                The Last of Us Part II - 94

MEDIA MOLECULE
                Dreams - 89

SIE SAN DIEGO STUDIO
                MLB The Show 20 - 83

SUCKER PUNCH PRODUCTIONS
                Ghost of Tsushima - 83

Last edited by Emilijo; 17-07-2020, 12:13.

Comment

Imao sam 12 od 15 točnih odgovora. Pogriješio sam pitanje u vezi Polyphony Digitala, Uncharteda (znao sam za Fight for Fortune, ali nisam mislio da će ga ubrojiti) i Syphon Filtera.
                  PlayStation knowledge - Sony's line-up of first-party developers consistently put out some of the very best experiences in...

Comment

Working...
                  X