Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: Acer Aspire VX15 i5 7300hq, 1050Ti 4100kn

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P: Acer Aspire VX15 i5 7300hq, 1050Ti 4100kn

    Prodajem Acer Aspire VX15 u odlicnom stanju, nema nikakvih ostecenja osim male ogrebotine na sebi, nije velika, al eto cisto da znate.

    Laptop je kupljen 1.5.2017 u Norveskoj i placen je oko 11000 Noka, sto bi bilo oko 9000kn. Sa njim ide garancija na dvije godine koja traje u cijelom svijetu (a koja je upravo istekla) . Odlican je i lijep, a i dovoljno je jak da moze vrtjet sve nove naslove na dobrim postavkama i dobrom fpsu. Mozete pogledat benchmarke na You Tubeu, al neke brojke bi bile ovakve. SW Battlefront 2 beta, sve ultra osim shadows i post processing i ide lock 60 fpsa. CoD Infinite Warfare sve na high ide lock na 60 fpsa, Batman AK na high, al su iskljucene Hairworks i ostale Nvidia opcije i vrti se od 45-60 fps, Overwatch na Ultra ide lock 60 fpsa, PUBG ide bez problema, da je malo bolje optimizirana isla bi i bolje.

    Znaci laptop je stvarno odlican, tih i hladan, ja nemam rijeci. Razlog prodaje je sta zelim kupit stolno racunalo. Ako ga se odlucite uzet napravit cu fresh instalaciju Windowsa. Na laptopu se ponekad ekran zacrni, to oni imaju problem sa biosom koliko sam shvatio, al dogada se jako rijetko i sve sta trebate je zaklopit ekran i ponovno ga otvorit i sve opet radi normalno, ponavljam jako se rijetko to dogada, al eto da znate.

    Laptop je radio na bateriji svega 2 sata odkada sam ga kupio, ako i toliko. Jos uvijek vrti sve naslove na ok postavkama, pogotovo ove malo starije, nemozete ocekivat Metro Exodus i 60 fpsa sa dobrim detaljima. Ovo je odlican all around laptop i necete se pokajat ako ga uzmete.

    Laptop nije ciscen od kada sam ga kupio, al mislim da nebi trebalo bit neke velike prasine u njemu, jos uvijek radi na normalnim temepraturama i nema nikakovog pregrijavanja.

    Uz laptop se dobije Diadora torba i Coolermaster hladnjak..

    Specifikacije su:

    Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo 4c/4t
    GTX 1050Ti 4gb
    256gb ssd
    1000gb hdd
    12gb ddr4 ram
    15,6" 1080p TN ekran

    Laptop ima vrhunski WiFi, osvjetljenu tipkovnicu, odlicne zvucnike, jako lijep ekran, ma stvarno pravi mali stroj.

    Za vise informacija i slike nazovite moj broj 0915424559



    mala ogrebotina



    Laptop se nalazi blizu Splita. Ovo gore je zadnja cijena, ne spustam ni kune.
    Last edited by bartul_9; 05-05-2019, 21:09.
Working...
X