Announcement

Collapse
No announcement yet.

P/M:PS3 i Nintendo wii u igre,Roccat cross,Gamdia hermes e1,maxtor 1tb prijenosni hdd

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P/M:PS3 i Nintendo wii u igre,Roccat cross,Gamdia hermes e1,maxtor 1tb prijenosni hdd

    Haze-Samo otpakirano-70kn
    Fracture-Novo zapakirano-70kn
    Fuel-Dva komada(malo korištene obje)Svaki po 50kn
    Tiger woods pga tour 07(malo korišteno)-40kn
    Syndicate(malo korišteno)-50kn
    Alone in the dark inferno(malo korišteno)50kn

    Wii u igre:Slabo korištene,očuvane isto,i kutije i discovi u super stanju,isto ko i sve igre za ps3
    Po komadu 70kn

    Zamjena moguća za druge igre,ove su mi sve viška i već imam iste,pa eto ako netko ima nešto drugo u zamjenu neka javi!
    Attached Files
    Last edited by dalriad; 25-04-2020, 15:24.

  • #2
    U zamjenu mogu i igre i za psp,xbox 360,ps3,xbox one,ps4,switch,gamecube,3ds,ds,ponudite nešto pa ćemo vidit

    Comment


    • #3
      Dodane ps3 igre,bump!

      Comment


      • #4
        Fracture,syndicate i alone in the dark zamjenjeni,ostala oba fuela,haze,tiger woods,i wii u igre,bump!

        Comment


        • #5
          wii u igre idu po 50kn,ispod toga nejdem,fuel i dalje 50kn,haze 50kn,tiger woods 30kn!bump!

          Comment


          • #6
            ps3 igre idu po 30kn komad,wii u igre 40kn,mislim da je fer cijena,bump!!!

            Comment


            • #7
              Ps3 igre 25kn,tiger woods 20kn,wii u igre 35 komad,bump!Još me zanimaju zamjene

              Dodajem:

              roccat cross slušalice-Stanje odlično,imaju kutiju,garancija istekla vjerojatno,korištene par puta,uz njih ide sve s čime su došle-150kn-PRODANO

              Gamdias hermes e1 mehanička tipkovnica-Stanje odlično,nije puno korištena,nisam siguran dal garancija još traje(napišem dok nađem račun)
              Boja tipkovnice crvena-150kn-PRODANO!!!

              Hard disk maxtor m3(sata 3) je u dobrom stanju,nema bad sectora,ispravan,nema garanciju niti ambalažu-250kn
              Last edited by dalriad; 30-07-2020, 18:10.

              Comment


              • #8
                Maxtor ide za 200kn!

                Ipad 64gb model a1337 3g+wifi-stanje dobro,radi ko prvog dana,izgubio sam originalni šteker(punjač)kabel imam-cijena 350kn

                Rizik game of thrones edition-nikad korišten,otpakiran-cijena 200kn!

                Zg i okolica
                Last edited by dalriad; 30-07-2020, 18:11.

                Comment

                Working...
                X