Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjeti, akcije i sniženja na internet shopovima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by mullet View Post

Najviše me zanimaju DS i PSP igre. Znam da si rekao da nema ništa spektakularno ali mašta radi svoje. Razmišljam o npr lucky find Castlevania Order Of Ecclesia
    to sam 99% da nema; ali isplati se pogledati ako si u prolazu; ali nikad neznaš, nisam previše kopao po tim igrama tako da se nikad nezna sto može biti na dnu . Ja sam imao sreće s ovim ridikom kojega se više nemože kupiti.
    Last edited by djuro20; 18-03-2020, 14:33.

Comment

• Free Tomb Raider (2013.) - do 24.03. na Steamu
      https://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/

Free Lara Croft and the Temple of Osiris do 24.03. na Steamu
      https://store.steampowered.com/app/2...PLE_OF_OSIRIS/

Comment

• Mable & The Wood besplatan na gog-u

Comment

• Možda tu ne spada, ali NFL gamepass i NBA game pass free sljedećih 30 dana.....

Comment

• Child of Light je free na Uplayu
            https://register.ubisoft.com/child-of-light/en-GB

"Get Child of light free on Uplay, you'll be able to play anytime! You can claim the game from March 24th at 14:00 to March 28th at 14:00 (your local time)."

Comment

• Child of light je besplatan na Uplay-u

Comment

• Sancta Domenica ima akciju na igre 30% ako kupujete s Master i maestro karticama. Do kraja mjeseca traje akcija.

Što bi npr. bilo, 385kn za cyberpunk ps4 preorder i novi Animal Crossing za 380kn

CYBERPUNK 2077 PS4 Preorder - Studio koji se krije iza serijala The Witcher 3 - CD Projekt RED - unosi prokušani koncept otvorenog svijeta u futuristički kalifornijski megagrad, kojim upravlja korporacija. Igraj kao plaćenik koji osvaja njihove poslove, isključivo ti ćeš
                Last edited by Ash_to_Ash; 25-03-2020, 20:18.

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                  Sancta Domenica ima akciju na igre 30% ako kupujete s Master i maestro karticama. Do kraja mjeseca traje akcija.

Što bi npr. bilo, 385kn za cyberpunk ps4 preorder i novi Animal Crossing za 380kn

thanks
                  uzeo i ja Animal Crossing za 370 kn

nisam sigrun da ce mi se svidjet, ali ovako cu proc malo jeftinije

Comment

• Za sada se ne usuđujem uzimati preorder jer mi je upitno koliko i kako će svi ti dućani preživjeti. Gledao sam druge switch igre, slaba im je ponuda...

Comment

• The deed besplatan na steamu do 30-og

Comment

• Rayman Legends je free na Uplayu
                        https://register.ubisoft.com/rayman-legends/en-US

"Get Rayman Legends for free on Uplay, you'll be able to play anytime! You can claim the game from March 31st at 03:00 pm to April 3rd at 03:00 pm (your local time)."

Comment

• Pokusavam na Sancti kupiti Doom Eternal po 379kn, uneaem promo kod, tocne podatke kartice, tocnu adresu i kad bih trebao kliknuti na gumb Prihvati i Plati ne mogu, tj. Gumb mi je sivi i ne mogu ga kliknuti.

prvo sam mislio da je problem u kartici, ali sam probao i drugu karticu i ista stvar se desila.

pital sam help desk ali ne dobivam odgovor. Jel zna netko mozda u cemu je rijec? Danas je zadnji dan te akcije btw.

Comment

• Last edited by Prayer; 31-03-2020, 20:09.

Comment

• 3+3 gratis
                              "I am the one who knocks"

Comment

• Ljudi gdje kupujete igre za Switch ? Koji ducani imaju najbolje cijene i popuste. Mislim na fizicke igre ne digitalne.

Comment

Working...
                                X