Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• OverLord
    replied
    Gearsi su fantastični za co-op, a i praktički je to obavezno za insane težinu.

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by insane_cobra View Post
    Samo da dodam kako moja priča ipak ima sretan epilog - sinoć kad sam opet pokrenuo igru, na neku foru mi je ipak učitala onaj najnoviji save. Jest da je to bilo usred borbe s jednim gadnim neprijateljem koja je na Insane težini baš insane, ali nakon cca sat vremena pokušavanja ipak sam prošao dalje.
    Bitno da je sve prošlo dobro. Sjećam se što se meni dogodilo nakon 30+ sati igre u Watch Dogsu (jedinici) i jedina opcija je bila krenitu SVE ispočetka...

Tako da super za ovo! Bitno da nisi morao ponavljati velike dijelove igre.

Ja sam i dalje u nekakvom Limbu i nemam volje previše nastaviti bez coop igrača. Budem vidio jer bih volio završiti igru no nekako mi je dosadno samome kada nije moj tip igre, a au coop-u je sve zabavnije.

Leave a comment:

• insane_cobra
    replied
    Samo da dodam kako moja priča ipak ima sretan epilog - sinoć kad sam opet pokrenuo igru, na neku foru mi je ipak učitala onaj najnoviji save. Jest da je to bilo usred borbe s jednim gadnim neprijateljem koja je na Insane težini baš insane, ali nakon cca sat vremena pokušavanja ipak sam prošao dalje.

Leave a comment:

• insane_cobra
    replied
    Eh... Ja sam danas izgubio nekoliko sati drugog acta na Insane težini jer sam zapeo na mjestu koje je jednostavno bilo preteško za oružje koje sam uzeo sa sobom pa sam odlučio učitati prethodni checkpoint. Problem je u tome što mi je "load previous checkpoint" učitalo prastari save i pobrisalo sve što sam napravio na prethodne 2-3 lokacije.

Kao što sam rekao ranije, igra je fantastična, ali bugova ko u priči.

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    Za utjehu i ja sam morao...ispocetka iigrat act III

Leave a comment:

• brdjanin85
    replied
    Ok , imam takav bug da ne mogu dalje, znaci skiff mi se se zbugao onak jako... Malo sam zivcan, citam dosta ljudi na toj istoj misiji ima isti bug, i kao rijesenje je ono novi save i praktici cijeli ACT III ispocetka. Ne mogu vjerovat da to jos nisu spachali, ne kuzim...

18-09-2019_16-29-24-ag54muyr.png

Leave a comment:

• doktor1
    replied
    Samo malo pokrenuo da vidim kako izgleda dok se skida i prelazim četvorku i VAU!
    Prezentacija, kretanje, osjećaj i napucavanje su mnogo bolji nego u četvorci!

Četvorka

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    sad sam dosao do SPOILERonog bossa kad udjete kroz led u zemlju.. lik me zroko jedno 20 puta a tako je jednostavno, razbijes mu led i rokas ga.. a ja uvijek napravim korak dva napred ili nazad previse i mrtav sam.. i napokon ga roknem nakon 2 sata igranja i dobijem opet mrtvi eror gw502 gledo sam na you tubu i dosta ljudi se zale na taj error znaci nisam jedini... mozda mi se to desava jer strimam igru pa ju taj program u pozadini rusi ili koj. k.. pojma nemam ali to se desava nakon sto sam instalirao nove drivere...

Leave a comment:

• insane_cobra
    replied
    Originally posted by RSCREW View Post
    Ima penjanja ali moras bit u coveru da bi on to preskocio to mi je malo glupo..
    Kad si u trku i naiđeš na cover, ne moraš prvo ući u njega, nego stisneš B da ga u trku preskočiš.

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    GW502 mi javlja... uzas poludit cu... cim sam instalirao nove drivere mi javlja taj problem i krasha igru uzas jedan

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Meni je sve uredno radilo

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    upravo mi se javljaju prvi problemi u igri, u drugom actu na snjeznom dijelu igre mi ekran pocinje blinkat i igra mi se crasha... neki eror code neznam sad tocno koji... dali netko zna sa i zasto??

Leave a comment:

• OverLord
    replied

Definitivno sam razmisljao o tome mozda ne 1-2-3 jer su dosta stari ali 4ti bi mogao roknut
    Prvi dio ima remaster, a na x1x izgledaju jako dobro jer radi cuda s upscaleom, dodatnim AA, itd. Igre izgledaju odlicno.

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    A znam ali malo su mi prestare za moj ukus ma koliko god dobre bile..

Leave a comment:

• 4mal©
    replied

Definitivno sam razmisljao o tome mozda ne 1-2-3 jer su dosta stari ali 4ti bi mogao roknut
    odigraj i 3. dio..jer nije losa grafika imho!
    bdw oni su ujedno serijal koji pokazivao hw moc x box kozola...
    pocevis od 360.

Leave a comment:

Working...
X