Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• RSCREW
    replied
    Originally posted by 4mal View Post

Takticki cover TPS

ako ti se svidi... odigraj i starije djelove...
    Definitivno sam razmisljao o tome mozda ne 1-2-3 jer su dosta stari ali 4ti bi mogao roknut

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    Originally posted by RSCREW View Post
    Dosao sam na drugi act... Jedino sta mi necu rec smeta nego nedostaje.. Je skakanje i penjanje.. Ima penjanja ali moras bit u coveru da bi on to preskocio to mi je malo glupo.. Inace prvi put se susrecem sa serijalom... I zadovoljan sam pucanja na sve stvari.. Explozija i sveg ostalog.. Igro sam od pol 4 ujutro do pol 8 malo se naspavam i rokam dalje.. Jedino mi je zao sto znam da ima samo 4 acta..;(
    Takticki cover TPS

ako ti se svidi... odigraj i starije djelove...
    Last edited by 4mal©; 14-09-2019, 11:23.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by RSCREW View Post
    Dosao sam na drugi act... Jedino sta mi necu rec smeta nego nedostaje.. Je skakanje i penjanje.. Ima penjanja ali moras bit u coveru da bi on to preskocio to mi je malo glupo.. Inace prvi put se susrecem sa serijalom... I zadovoljan sam pucanja na sve stvari.. Explozija i sveg ostalog.. Igro sam od pol 4 ujutro do pol 8 malo se naspavam i rokam dalje.. Jedino mi je zao sto znam da ima samo 4 acta..;(
    To je tako od prvog nastavka. To su gearsi!

Leave a comment:

• RSCREW
    replied

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    Pocinjem igrat ovo kroz koju minutu hell yea!!

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    Originally posted by Steelo View Post
    Moram priznati da mi je ovo u rangu najboljih PS ekskluziva.... Grafika je brutalna, igra klizi na 120-140 fpsova na max postavkama, naracija odlična, napucavanje još bolje..... Po meni, dosad GOTY 2019...
    Još reci da buš i prešao igru pa ti u potpunosti neću vjerovati.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    I ja presao igru. Epic! Tuzan kraj... Freeroam je dobrodosao u serijal, malo produzi igru iako je potpuno opcionalno. Zgodno je da se dobiju fini upgradei i preporucljivo je odigrati sporedne misije. S tim freeroamom se malo izgubio onaj filmski osjecaj jer si sam biras pacing, ali sve u svemu rekao bih korak naprijed, a ne nazad. Meni fali act 5. Jos jedan act koji je linearan da malo izjednaci skriptirano s opcionalnim. Po meni korak u pravom smjeru. Jako dobra prica u konacnosti. Sad se treba vratiti na multi (prkaticki i jedini koji igram).

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    13h mi je trebalo...

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    stavio sam skidat.. jedva cekam ovo zaigrat, ocekujem puno od igre... od price,.. od zabave i gusta.. p.s 4mal koliko traje igra??

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    I gotova igra

Leave a comment:

• Dario
    replied
    Evo skida see

Leave a comment:

• Genesis
    replied
    nikako da pocnem igrat....ovih dana sam slab s igrama

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Sto vise igram, igra je sve bolja. Da ne spominjem brutalan multiplayer kao i uvijek. Daleko bolje od cetvorke meni za sada.

Leave a comment:

• Dario
    replied
    Baš me Hypate s novim Gearsima ima da ju danas uzmem.

Leave a comment:

• scurry30
    replied
    Vidjecemo na kraju godine 😘

Leave a comment:

Working...
X