Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

GW502 mi javlja... uzas poludit cu... cim sam instalirao nove drivere mi javlja taj problem i krasha igru uzas jedan

Comment

Originally posted by RSCREW View Post
      Ima penjanja ali moras bit u coveru da bi on to preskocio to mi je malo glupo..
      Kad si u trku i naiđeš na cover, ne moraš prvo ući u njega, nego stisneš B da ga u trku preskočiš.

Comment

sad sam dosao do SPOILERonog bossa kad udjete kroz led u zemlju.. lik me zroko jedno 20 puta a tako je jednostavno, razbijes mu led i rokas ga.. a ja uvijek napravim korak dva napred ili nazad previse i mrtav sam.. i napokon ga roknem nakon 2 sata igranja i dobijem opet mrtvi eror gw502 gledo sam na you tubu i dosta ljudi se zale na taj error znaci nisam jedini... mozda mi se to desava jer strimam igru pa ju taj program u pozadini rusi ili koj. k.. pojma nemam ali to se desava nakon sto sam instalirao nove drivere...

Comment

Samo malo pokrenuo da vidim kako izgleda dok se skida i prelazim četvorku i VAU!
          Prezentacija, kretanje, osjećaj i napucavanje su mnogo bolji nego u četvorci!

Četvorka

Comment

Ok , imam takav bug da ne mogu dalje, znaci skiff mi se se zbugao onak jako... Malo sam zivcan, citam dosta ljudi na toj istoj misiji ima isti bug, i kao rijesenje je ono novi save i praktici cijeli ACT III ispocetka. Ne mogu vjerovat da to jos nisu spachali, ne kuzim...

18-09-2019_16-29-24-ag54muyr.png

Comment

Za utjehu i ja sam morao...ispocetka iigrat act III
              4k Gaming PC
              Consoles
              AVR5.1.2-DA/DTS-X

SPOILERCPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

GPU: Aorus Master RTX 3080 10G

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 16Gb DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

CASE: Fractal DD R4

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Display's:

HP Omen 27 G-Sync 165Hz

LG OLED 55C8

Samsung SHUD 55KS9002

---------------------------------------------

Peripherals

Keyboard:

Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses:

Sharkoon Skiller SGM1 RGB
              Logitech MX revolution

Mouse Pad:
              Sharkoon 1337 RGB

Gamepad:

Xbox One
              Xbox 360 Razer Onza BF3
              -----------------------------------------
              Dolby Atmos/DTS-X

4kBD:
              Panasonic DP-UB820
              Samsung UBD K-8500

AVR:
              Denon AVR-X2400H

Speakers:

V-trek fengali No1 5.1 surround
              Yamaha Subwoofer YST-SW 12
              Onkyo SKH410
              ------------------------------------------

Laptop:

IdeaPad C340-14API

Consoles:

Xbox One X
              PS5 (disk)
              Xbox 360
              SNESmini
              Nintendo Switch

VR:

Oculs Rift

Smartphone's:

iPhone3G
              Samsung Galaxy S10+...
              _________
              Smartwatch:

Galaxy watch 46mm
              LG-R[

Comment

Eh... Ja sam danas izgubio nekoliko sati drugog acta na Insane težini jer sam zapeo na mjestu koje je jednostavno bilo preteško za oružje koje sam uzeo sa sobom pa sam odlučio učitati prethodni checkpoint. Problem je u tome što mi je "load previous checkpoint" učitalo prastari save i pobrisalo sve što sam napravio na prethodne 2-3 lokacije.

Kao što sam rekao ranije, igra je fantastična, ali bugova ko u priči.

Comment

Samo da dodam kako moja priča ipak ima sretan epilog - sinoć kad sam opet pokrenuo igru, na neku foru mi je ipak učitala onaj najnoviji save. Jest da je to bilo usred borbe s jednim gadnim neprijateljem koja je na Insane težini baš insane, ali nakon cca sat vremena pokušavanja ipak sam prošao dalje.

Comment

Originally posted by insane_cobra View Post
                    Samo da dodam kako moja priča ipak ima sretan epilog - sinoć kad sam opet pokrenuo igru, na neku foru mi je ipak učitala onaj najnoviji save. Jest da je to bilo usred borbe s jednim gadnim neprijateljem koja je na Insane težini baš insane, ali nakon cca sat vremena pokušavanja ipak sam prošao dalje.
                    Bitno da je sve prošlo dobro. Sjećam se što se meni dogodilo nakon 30+ sati igre u Watch Dogsu (jedinici) i jedina opcija je bila krenitu SVE ispočetka...

Tako da super za ovo! Bitno da nisi morao ponavljati velike dijelove igre.

Ja sam i dalje u nekakvom Limbu i nemam volje previše nastaviti bez coop igrača. Budem vidio jer bih volio završiti igru no nekako mi je dosadno samome kada nije moj tip igre, a au coop-u je sve zabavnije.

Comment

• Gearsi su fantastični za co-op, a i praktički je to obavezno za insane težinu.

Comment

• Ne mogu vjerovat da jos nisu popravili skiff bug, znaci da je bilo koja druga igra nekog drugog studija svi bi drvljem i kamenjem, za ovo nitko nista. Ne zelim cijeli act prolazit samo zato sta su lijeni staviti opciju da se skiff resetira kad se zbuga.

Comment

• Gear of War 4* ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Gears 5*

Prešao u četvorku i nakon nje peticu u komadu pa eto ponešto dojmova...
                          Nisam igrao dvojku i trojku već samo jednicu no pogledao sam par videa da se prisjetim lorea i vidim događaje iz prošlih igara.

Ovo i četvorka su dakle neki reboot serijala i direktno povezane! Mislim da nema smisla igrat peticu bez da se pređe četvorka, ponajviše radi glavnih likova.
                          Igrajući četvorku sa JD-em te peticu sa Kait te u društvu Dela kroz obe igre baš sam se "povezo" sa likova. Radi toga sam bio malo "ljut" kada je došlo do određenog trenutka u petici; baš zato jer smo svašta prošli sa tim likovima...
                          Del je super lik i te konstante konverzacije tokom kampanje baš daju karakter likovima

Gledajući grafički igra je pomak naspram četvorke koja i dan danas izgleda vrhunski. No ova igra na insane postavkama zbilja ima fantastičnu prezentaciju; sve je unaprjeđeno od četvorke - osvjetljenje, detalji likova i okoliša, teselacija terena itd.
                          Vidi se da su i likovi dobili nešto "masivniji" dizajn tj armor nego šta je to bilo u četvorci.
                          I odlično se igra vrti na RX 5700; 60 FPS lock @2560x1080

Priča mi se je OK i dobro se spajaju dvije igre. No ostalo mi je nekoliko nepoznanica te sada treba čekat sljedeći nastavk, (već se zna da će to biti triologija; ili možda neće - Rod Fergusson, Head of the The Coalition, says Gears 5 isn't necessarily the middle part of a trilogy)
                          Nadam se da znaju šta rade radi nekih stvari u petici!

Napucavanje odlično, kao i četvorci, no mislim da za sljedeći nastavak moraju malo promjeniti formulu; naravno to su Gearsi, cover shooter bla bla, ali treba malo svježine; makar po pitanju potpune destrukcije svih covera ne samo nekih određenih. No pošto će sljedeći naslov dođi na next gen konzole možda i dobijemo nešto tako.

Onaj polu open world dio mi nije baš lego jer se svodi na isto - dođi na XY odredište, potamani sve, uzmi za nadogradnje, nastavi dalje... Rađe bi da je igra linearnija kao i prethodnik.
                          Primjedba i na zadnji chapter koji po meni ipak malo pretjera u količni neprijatelja koje konstantno baca na nas!

No ugavnom, vrhunska igra i veselim se nastavku ove reboot franšize.
                          _____

Gears of War 4 galerija slika

Gears 5 galerija slika

Comment

• Prosao napokon igru, morao sam ispocetka ACT III. Sta se tice same igre zadovoljan sam, ide u dobrom smjeru, al kao sta je kolega iznad napisao otvoreni dijelovi su mi najlosiji dio igre. Igra je dosta buggovita, i tako posto sam moram novi save da bi prosao igru itd., nije mi registrirao da sam prosao sve ACT-ove, tako da sam ostao bez trofeja. Kao sta sam vec pisao, dosta se oprasta toj igri, da je neki drugi studio vec bi se lomila koplja, ovako ni jedan review-er nije ni napisao da je igra buggovita. Za mene 7/10.

Comment

• Gears 5 dolazi u poboljšanoj verziji na XSX
                              Gears 5 will be getting an Xbox Series X optimised version and will be available when the new console launches. Those who one an Xbox One copy of the game will get the Series X version for free thanks to Smart Delivery.

Comment

• Hajp!!!

The perfect TerryTate OfficeLinebacker PainTrainIsComing Animated GIF for your conversation. Discover and Share the best GIFs on Tenor.

Comment

Working...
                                X