Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ubili.

Comment

• Comment

• Najs 120FPS-a

Jel ima takvih tv-a a da su neke normalne cijene?

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
          Najs 120FPS-a

Jel ima takvih tv-a a da su neke normalne cijene?
          Za to kako treba imaš XH9096, LG CX, Nano 90, Q95 i Q80

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Za to kako treba imaš XH9096, LG CX, Nano 90, Q95 i Q80
            A nekak se nećkam jel bi uzimao novi TV. Imam osjećaj da neće baš biti često 120FPS-a u igrama

Comment

A nekak se nećkam jel bi uzimao novi TV. Imam osjećaj da neće baš biti često 120FPS-a u igrama
              Ja ne bih uzimao radi FPS-a. ALi HDR i FALD jako pojačavaju iskustvo. A HDRa bez toga i ne funkcioniše baš.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Ja ne bih uzimao radi FPS-a. ALi HDR i FALD jako pojačavaju iskustvo. A HDRa bez toga i ne funkcioniše baš.
                A imam ovaj TV. Kupio ga prije 3 god cca. Ima HDR, ali nemam bas iskustva u tome sto je fake sto nije. Ali dobro me sluzi. Kemijam si mozda uzet neke zvucnike, ali mi je bezveze kupovat novi tv ako nema neke potrebe bas.

Comment

A imam ovaj TV. Kupio ga prije 3 god cca. Ima HDR, ali nemam bas iskustva u tome sto je fake sto nije. Ali dobro me sluzi. Kemijam si mozda uzet neke zvucnike, ali mi je bezveze kupovat novi tv ako nema neke potrebe bas.
                  Nema ovo veze s HDRom kao ni moj sony xf8096. Na zalost. Vise mi je ispirao sliku nego isticao detalje. Primaju oni signal, ali ne prikazuju. Moj iskustvo mi kaze da bolje iskljuciti hdr jer ovo samo sliku razjebe.

Comment

Last edited by DENSETSU; 25-10-2020, 11:23.

Comment

• A onda imas par videa u kojem hvali takve tve i kako se ti trebaju kupiti za gaming

Comment

Working...
                      X