Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears 5

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• OverLord
    replied
    A onda imas par videa u kojem hvali takve tve i kako se ti trebaju kupiti za gaming

Leave a comment:

• Leeloo
    replied
    Originally posted by ShyGuy View Post
    A nekak se nećkam jel bi uzimao novi TV. Imam osjećaj da neće baš biti često 120FPS-a u igrama
    Last edited by DENSETSU; 25-10-2020, 11:23.

Leave a comment:

• OverLord
    replied

A imam ovaj TV. Kupio ga prije 3 god cca. Ima HDR, ali nemam bas iskustva u tome sto je fake sto nije. Ali dobro me sluzi. Kemijam si mozda uzet neke zvucnike, ali mi je bezveze kupovat novi tv ako nema neke potrebe bas.
    Nema ovo veze s HDRom kao ni moj sony xf8096. Na zalost. Vise mi je ispirao sliku nego isticao detalje. Primaju oni signal, ali ne prikazuju. Moj iskustvo mi kaze da bolje iskljuciti hdr jer ovo samo sliku razjebe.

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Ja ne bih uzimao radi FPS-a. ALi HDR i FALD jako pojačavaju iskustvo. A HDRa bez toga i ne funkcioniše baš.
    A imam ovaj TV. Kupio ga prije 3 god cca. Ima HDR, ali nemam bas iskustva u tome sto je fake sto nije. Ali dobro me sluzi. Kemijam si mozda uzet neke zvucnike, ali mi je bezveze kupovat novi tv ako nema neke potrebe bas.

Leave a comment:

• OverLord
    replied

A nekak se nećkam jel bi uzimao novi TV. Imam osjećaj da neće baš biti često 120FPS-a u igrama
    Ja ne bih uzimao radi FPS-a. ALi HDR i FALD jako pojačavaju iskustvo. A HDRa bez toga i ne funkcioniše baš.

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Za to kako treba imaš XH9096, LG CX, Nano 90, Q95 i Q80

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Najs 120FPS-a

Jel ima takvih tv-a a da su neke normalne cijene?
    Za to kako treba imaš XH9096, LG CX, Nano 90, Q95 i Q80

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Najs 120FPS-a

Jel ima takvih tv-a a da su neke normalne cijene?

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied

Leave a comment:

• Prayer
    replied
    Ubili.

Leave a comment:

• Bravebelly
    replied

Hajp!!!

The perfect TerryTate OfficeLinebacker PainTrainIsComing Animated GIF for your conversation. Discover and Share the best GIFs on Tenor.

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Gears 5 dolazi u poboljšanoj verziji na XSX
    Gears 5 will be getting an Xbox Series X optimised version and will be available when the new console launches. Those who one an Xbox One copy of the game will get the Series X version for free thanks to Smart Delivery.

Leave a comment:

• brdjanin85
    replied
    Prosao napokon igru, morao sam ispocetka ACT III. Sta se tice same igre zadovoljan sam, ide u dobrom smjeru, al kao sta je kolega iznad napisao otvoreni dijelovi su mi najlosiji dio igre. Igra je dosta buggovita, i tako posto sam moram novi save da bi prosao igru itd., nije mi registrirao da sam prosao sve ACT-ove, tako da sam ostao bez trofeja. Kao sta sam vec pisao, dosta se oprasta toj igri, da je neki drugi studio vec bi se lomila koplja, ovako ni jedan review-er nije ni napisao da je igra buggovita. Za mene 7/10.

Leave a comment:

• doktor1
    replied

Gear of War 4* ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Gears 5*

Prešao u četvorku i nakon nje peticu u komadu pa eto ponešto dojmova...
    Nisam igrao dvojku i trojku već samo jednicu no pogledao sam par videa da se prisjetim lorea i vidim događaje iz prošlih igara.

Ovo i četvorka su dakle neki reboot serijala i direktno povezane! Mislim da nema smisla igrat peticu bez da se pređe četvorka, ponajviše radi glavnih likova.
    Igrajući četvorku sa JD-em te peticu sa Kait te u društvu Dela kroz obe igre baš sam se "povezo" sa likova. Radi toga sam bio malo "ljut" kada je došlo do određenog trenutka u petici; baš zato jer smo svašta prošli sa tim likovima...
    Del je super lik i te konstante konverzacije tokom kampanje baš daju karakter likovima

Gledajući grafički igra je pomak naspram četvorke koja i dan danas izgleda vrhunski. No ova igra na insane postavkama zbilja ima fantastičnu prezentaciju; sve je unaprjeđeno od četvorke - osvjetljenje, detalji likova i okoliša, teselacija terena itd.
    Vidi se da su i likovi dobili nešto "masivniji" dizajn tj armor nego šta je to bilo u četvorci.
    I odlično se igra vrti na RX 5700; 60 FPS lock @2560x1080

Priča mi se je OK i dobro se spajaju dvije igre. No ostalo mi je nekoliko nepoznanica te sada treba čekat sljedeći nastavk, (već se zna da će to biti triologija; ili možda neće - Rod Fergusson, Head of the The Coalition, says Gears 5 isn't necessarily the middle part of a trilogy)
    Nadam se da znaju šta rade radi nekih stvari u petici!

Napucavanje odlično, kao i četvorci, no mislim da za sljedeći nastavak moraju malo promjeniti formulu; naravno to su Gearsi, cover shooter bla bla, ali treba malo svježine; makar po pitanju potpune destrukcije svih covera ne samo nekih određenih. No pošto će sljedeći naslov dođi na next gen konzole možda i dobijemo nešto tako.

Onaj polu open world dio mi nije baš lego jer se svodi na isto - dođi na XY odredište, potamani sve, uzmi za nadogradnje, nastavi dalje... Rađe bi da je igra linearnija kao i prethodnik.
    Primjedba i na zadnji chapter koji po meni ipak malo pretjera u količni neprijatelja koje konstantno baca na nas!

No ugavnom, vrhunska igra i veselim se nastavku ove reboot franšize.
    _____

Gears of War 4 galerija slika

Gears 5 galerija slika

Leave a comment:

• brdjanin85
    replied
    Ne mogu vjerovat da jos nisu popravili skiff bug, znaci da je bilo koja druga igra nekog drugog studija svi bi drvljem i kamenjem, za ovo nitko nista. Ne zelim cijeli act prolazit samo zato sta su lijeni staviti opciju da se skiff resetira kad se zbuga.

Leave a comment:

Working...
X