Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo Infinite

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Halo Infinite

Proizvođač: 343 Industries
    Izdavač: Xbox Game studios
    Platforme: XSX, XONE, PC (Windows 10)
    Žanr: FPS
    Datum izlaska: 2021.

Last edited by DENSETSU; 11-08-2020, 22:02.

PC?!

Napokon! Još samo da nebude potrt port.

Comment

Dzizz xbox je uistinu mrtav ovdje...a i sire

Govori se da je ovo u biti nextgen igra za novi Box tojest medjugeneracijska kroz ovu i iducu generaciju.
      Meni ovo prikazano izgleda spektakularno i nekako me jako podsjeca kad sam prvi put vidio originalni Halo za prvi box....

Comment

Ja sa uvijek iznenadim kad se ekipa hajpa na Halo i Gearse nekako uvijek imam osjećaj da te igre izlaze godišnje kad krene marketing oko tih naslova.

Comment

Grafika je nevjerovatno razočaravajuča za jednu konzolu Series X kalibra. 10X bolju vegetaciju i opčenito grafiku sam vidio u TLOU II na 1.8TFLOPS konzolici. MS opet sa svojim glupim odlukama. Ovog puta sa odlukom da 343 mora napraviti ovu igru da radi i na slabašnom XBOX One iz 2013.
          Last edited by Leeloo; 23-07-2020, 21:37.

Comment

Kako mi nerealno izgleda ovo kretanje na gamepadu

Comment

Halo Infinite multiplayer is reportedly free-to-play

Potvrđeno je da ćemo MP igrati za "džabe", a kampanju za par dolara na Game Passu.
              Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry.

The best moments

Comment

Comment

Nemreš vjerovat da su napravili pametnu odluku.

Comment

Ovo izgleda preplasticno kao da furaju pravac iz Halo 2 Remakea.
                    Jos Pathfinderov grapple hook... Radije bi da ostave trustere...
                    Samo da multi bude dobar, single me ne zanima...

Comment

Vjerujem da ce multiplayer biti odlican, ipak je on velika i bitna stavka fransize.

Comment

Pozdrav ekipa! Evo, posto sam umjereno ovisnik o Monsteru, a ne igram Xbox, skupio sam ponešto kodova za Halo Infinite. Nadam se da ce nekome koristit. Ispricavam se ako sam koji krivo zapisao.

LTRKR6H7F5
                        H3J38R5PF5
                        4P228PNL64
                        X65HL2KCRX
                        K4HJ8KNLL9
                        6TX97R5X5L
                        24753JX7FH
                        TT9F333X29
                        KTH39CX7PL
                        VRK64C3C8V
                        R2KLJVJHNR
                        5F5CH9P349
                        F7H95N5XP4

Comment

Chaka a gdje to redeemaš?

Probao sam ovdje i nijedan ne radi

PC SPECS:

SPOILER
                          CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Chaka Hvala!

Trebalo je reedemat prvo na Monsterovoj stranici pa tek onda dobiješ kod za Waypoint.

Konzole:
                            SPOILERNES Classic Mini (Hakchi) - SNES - N64 (Crni, Everdrive) - GameCube (Platinum, SD Media Launcher) - Switch (Neon) - GameBoy Color (Pokémon Special Edition) - GBA SP (Tribal Edition, AGS-101, EZ-Flash IV) - Nintendo DS Lite (Bijeli, R4iTT) - Nintendo 3DS (Aqua Blue, B9S/Luma) - SEGA Dreamcast (Bijela) - Xbox (Crni, 160GB HDD, Softmod) - Xbox 360 (Bijeli, Phat, 120GB HDD) - Xbox One S (Bijeli, 500GB) - PSone (LCD Combo, Modchip) - PS2 (Crni, Fat, Softmod, 80GB HDD) - PlayStation 3 (Bijeli, Super Slim, 500GB)

Comment

Spartanče, pridruži se Halo Insider programu, još danas!
                              kako ovo loše zvuči na hrvatskom

Ako nekog zanima...
                              https://www.windowscentral.com/how-s...nsider-program

Comment

Working...
                              X