Announcement

Collapse
No announcement yet.

Microsoft Flight Simulator

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Microsoft Flight Simulator

Razvojni studio: Asobo Studio
    Izdavač: Xbox Game Studios
    Platforme: Xbox One, PC (Windows 10)
    Žanr: simulacija leta
    Datum izlaska: 18.8.2020. (PC), TBA (XONE)

- 11. primarni dio serijala Microsoft Flight Simulator čiji je prvi dio objavljen 1982.
    - Zemlja će biti simulirana kroz obradu od preko 2 petabajta geografskih podataka
    - najavljuje se vrlo realističan sustav fizike i vremenskih uvjeta
    - uključeni su licencirani zrakoplovi iz korporacija kao što su Airbus, The Boeing Company, CubCrafters, ICON Aircraft itd.

Last edited by DENSETSU; 28-08-2020, 19:23.

Bolesno dobro izgleda, surealno čovječe.

Comment

zbog ovog mi je zao sto nemam komp ili xbox

Comment

Ja sam, kad sam prvi put ovo vidio, išao googlati da li je ovo neki video ili je to igra.... Nevjerojatno što su napravili od ovoga....

Comment

Asobo Studio se već dokazao sa A Plague Tale: Innocence da mogu napraviti prilično impresivne vizuale s obzirom da nije riječ o AAA igri, a ovdje s većim budžetom nebo im je granica.

Comment

Gledao sam pokoji gameplay video.
            Publika za ovo je trenutno ogromna zbog tog realnog vremena i realnog svijeta, ali uskoro će ju igrati samo oni koji bi i trebali - ljudi koji imaju iskustvo sa flight simulatorima. Čak se preporuča da se ovo ne igra ukoliko se nekakva slična igra prije nije igrala.
            Postoji li podatak koliko to učitavanje vremenskih prilika i neprilika kasni? Tj. koliko je to precizno? Ipak to treba doći do satelita, vrtit se po satelitu, natrag na Zemlju na server, pa od njega na računalo igraća. Ja barem mislim da je takva putanja.

Nisam zainteresiran za igru jer me takav tip igre ne privlači a i to s vremenom i svijetom mi nije napeto. Ali drago mi je da takvo nešto postoji.

Comment

Jedna je od najbolje ocjenjenih igara ove godine - prosjek 93/100 na temelju 54 recenzije.

Comment

Working...
              X